Зруби з Пскова недорого від виробника

псковські зруби

Псковські зруби. Виготовлення на замовлення і в наявності.

Процес виготовлення, доставки і установки

Для здійснення замовлення необхідно всього лише подзвонити нам або залишити заявку на сайті за допомогою форми. Далі складається план майбутньої споруди і кошторис, узгоджується, обговорюються додаткові деталі (збірка, установка, оздоблення) з клієнтом і підписується договір. Після цього починається рубка.

Рубка зрубу виробляється в Псковській області в селищі Усвят, Усвятского району. Після того як зруб повністю готовий ми його доставляємо своїм транспортом до клієнта. У найближчі області доставка здійснюється безкоштовно (дивитися області безкоштовної доставки).

При замовленні збірки наша бригада виїжджає відразу ж після доставки вироби. Збірка за часом займає від 3 до 10 днів в залежності від розміру споруди. Збірка може відбуватися на фундамент так і на інше підготовлене місце.

Обробку починають після усадки (від 6 місяців до 2 років). Обробкою може зайнятися наша бригада, попередньо домовившись.

Замовляючи зруб у нас Ви отримуєте готовий (під ключ) будинок або баню за відносно невеликі гроші.

Теслярські секрети майстерності при рубці

Зруби з Пскова недорого від виробника

З’єднання колод рубаних в ручну, є більш міцним і щільним в порівнянні з механічною обробкою в заводських умовах. Якщо автоматизувати виробництво колод для зрубу, то це дуже сильно вкоротить його термін служби. Навіть в раніше теслі знали що пиляння дерева краще вбирає вологу і як наслідок цього дерево набухає і починає гнити. При ручній рубці колоди сокирою торці колоди закупорюються і тим самим утворюється природний захист від вологи. Те ж саме і з обробкою вздовж колоди. При обробці сокирою залишається верхній твердіший і грубий шар породи, який і перешкоджає проникненню вологи.

Замовнику необхідно знати і способи рубки кутів і способи обробки, так як від них залежить не тільки як дерев’яна споруда буде тримати тепло, але і як буде проходити процес усадки і термін служби споруди.

Новини та статті

Ідеальний час для заготівлі лісу – це зима. Зимовий ліс славиться неспроста. Колода, заготовлене в холодну пору року, за вагою буде набагато легше річного, що говорить про меншому вмісті вологи. Так само під снігом замерзають все болота, невеликі лісові озерця, що сприятливо позначається на транспортуванні. Наша компанія намагається запастися деревиною в зимовий період. Колода, виготовлене з зимового лісу, прослужить вам набагато довше, ніж з літнього лісу. В такому колоді і паразитів менше.
(Далі)

На сьогоднішній день вдома з дерев’яної колоди знаходяться на піку своєї популярності і є мрією практично будь-якої людини, втомленого від міської суєти. Зважилися на зведення свого будинку-мрії необхідно в першу чергу задуматися про головне – про техніку безпеки. (Далі)

Схожі новини

Залишити коментар