Зруби з бруса недорого під ключ і під усадку (проекти і ціни) Москва

Зруби з бруса

Зруби з бруса – проекти і ціни

Зруби без посередників

Компанія «Північні Тереми» здійснює виробництво, доставку, монтаж дерев’яних зрубів з бруса недорого, якісно і в строк. Ми використовуємо тільки найкраща сировина, що росте в костромських лісах – це північна деревина. Саме вона володіє високими експлуатаційними якостями, а також унікальними властивостями, позитивно впливають на здоров’я людини.

За рахунок власної привабливості, надійних характеристик зруб будинку побудованого з бруса можна залишати без зовнішньої і внутрішньої обробки. Це означає не тільки додаткову економію, а й поєднання особливого природного стилю, який робить житло по-справжньому затишним. Варто додати, що необхідність в заливці масивного фундаменту теж відсутня, так дерево має легку вагу і високу міцність.

Сам брусової зруб має:

  • хорошу теплоізоляцію;
  • надійно захищає від проникнення сторонніх звуків;
  • а також самостійно регулює оптимальний рівень вологості усередині приміщень.

З давніх-давен цей матеріал використовувався в якості основного будівельного матеріалу. Він стійкий до перепадів температури, міцний, довговічний.

Замовити будівництво дешевих і якісних брусових зрубів під усадку або під ключ ви можете на сайті компанії «Північні Тереми». Ми застосовуємо сучасні методи виготовлення дерев’яних об’єктів. Після чого вони володіють довгим терміном служби, чудовими експлуатаційними характеристиками, а також мають індивідуальний зовнішній вигляд, який гармонійно виглядає з навколишнім ландшафтом.

Ціни наші проекти зрубів відрізняються своєю демократичністю, тому купити власну нерухомість під силу людям з різним рівнем доходу. За доступною вартістю варто якість, надійність, привабливість і екологічність. Якщо ви бажаєте придбати комфортне житло, яке відрізняється своїми високими характеристиками, то телефонуйте нам!

  • До 100 кв.м Проекти для маленької сім’ї, невеликі будинки і дачі
  • Від 100 до 150 кв.м Проекти для сезонного відпочинку або проживання 3-4 чоловік
  • Від 150 до 200 кв.м і більше Просторі дерев’яні котеджі преміум-класу
  • Одноповерхові Проекти одноповерхових брусових будинків
  • З мансардою Каталог проектів одноповерхових будинків з мансардою
  • У півтора поверху Проекти півтораповерхових будинків з бруса для проживання
  • Двоповерхові Великі котеджі будинків для постійного проживання

AxB За розмірами

Зруби з бруса недорого під ключ і під усадку (проекти і ціни), МоскваЗруби з бруса недорого під ключ і під усадку (проекти і ціни), Москва

Схожі новини

Залишити коментар