Зруби в Нижньому Новгороді від компанії Три Сокири

Ми продаємо зруби в Нижньому Новгороді і Нижегородської області, ви сожете купити зруб лазні або зруби будинків у нас »ТОВ ТРИ СОКИРИ

Головна / Зруби в Нижньому Новгороді

«Ми продаємо зруби в Нижньому Новгороді і Нижегородської області,
ви сожете купити зруб лазні або зруби будинків у нас »
ТОВ ТРИ СОКИРИ

правильний сгрн

Дерев’яні будинки та лазні не втратили своєї популярності і в епоху залізобетонних конструкцій і цегли. Вони добре утримують тепло, створюють здоровий мікроклімат і доступні в ціні. Сучасні способи обробки деревини роблять такі будинки стійкими до гниття, грибку і естетично привабливими. При їх будівництві використовують два основних способи в лапу і в чашу.

при зрубі в чашу в 20-30 см від кінця колод випилюють поглиблення чашу, а укладені колоди утворюють вінець з виступаючими назовні кінцями. Чаша вирубується так, щоб нижня лінія верхнього і верхня нижнього колод збігалися (напівкруглий або місячний паз).

зруб укладають чашею вгору або вниз. Побудовані таким способом будинки мають привабливий вигляд і не вимагають додаткової обробки ззовні, а кути захищені від вітру, морозу і опадів.

До кожного виду зрубу підходить той чи інший спосіб обробки колод. Так, якщо передбачається робити зруб в чашу, то найкраще підійде колоду, що не вимагає додаткової полірування або обробки: з оциліндрованої колоди, профільований брус або клеєний брус.

Матеріал в дерев’яному будівництві

Оциліндрованниє колоди виготовляють шляхом спеціальної обробки колоди на деревообробному верстаті, внаслідок чого матеріал виходить однакового діаметра і правильної круглої форми.

Профільований брус має більш складну форму. Із зовнішнього боку, яка буде спрямована на вулицю, він іноді закруглений і виглядає як звичайне колоду або більш поширений варіант плоский з обох сторін. Пази на бічних гранях дозволяють з’єднувати колоди впритул один з одним. Стіна з нього виходить дуже високої якості вона не вимагає обробки і утеплення.

Третій матеріал, що порівняно недавно з’явився в дерев’яному будівництві клеєний брус. Він виходить в результаті склеювання декількох шарів деревини в колоду заданої форми і довжини. Крім точно заданої форми він характеризується мінімальною усадкою і відсутністю розтріскування по довжині. Це дуже перспективний матеріал на ринку вітчизняного дерев’яного будівництва.

Решта видів бруса, такі як брус природної вологості, струганий і шліфований більш підходящі для укладання в лапу. Також не варто забувати, що в лапу можна зрубати зруб і з колоди. тільки потрібно пам’ятати, що кути будинку зовні потрібно додатково захистити від опадів, і зрадити більш естетичний вигляд.

Укладені в лапу колоди нагадують зчеплені пальці. На кінцях колод вирізаються пази таким способом, щоб вони прилягали максимально точно і не пропускали повітря.

Підготовлені колоди укладаються строго під кутом 90. Часто лапи роблять за шаблоном, колоди укладають в зруб і залишають сохнути. На місці монтують будівлю з уже готового матеріалу. щоб зруб не розсипалась, в лапу забивають дерев’яний шип, скріплюючи таким чином колоди.

Переваги даного виду:

• максимальна довжина стіни;

• не обов’язкова додаткова обробка деревини.

Але спосіб вимагає від будівельника високої точності, а кути будинку потребують додаткового утеплення і захисту від опадів.

матеріал для зрубу в лапу

Дерев’яний зруб отримують шляхом ручного зняття кори. Так як від опадів такий зруб швидко темніє, бажано відразу запланувати його фарбування або обробку.

Стругані колоди після зняття кори додатково обробляють рубанком. Так як під час обробки знімається незначний (приблизно 1 см) шар деревини, то деревообробниками одночасно вирішуються дві задачі: економія матеріалу і досягнення привабливого естетичного вигляду.

З струганих колод після шліфування отримують шліфований сгрн Процес його виготовлення досить трудомісткий, але через природного вигляду він користується попитом у забудовників.

Брус природної вологості. підійде для даного зрубу якраз до речі, так як в подальшому його потрібно буде захищати від вологи зовні зовнішнім оздобленням. І паралельно вдасться утеплити і захистити від суворої Уральської погоди основну несучу конструкцію.

Зробіть закладку на зруби в Пермі:

Схожі новини

Залишити коментар