Зруби і ціни все про вартість зрубів

Ціни на зруби, вартість зрубів будинків і лазень, недорогі зруби будинків і лазень з Костроми

Ціни на зруби, вартість зрубів будинків і лазень, недорогі зруби будинків і лазень з Костроми

Ціни на зруби в Костромі і Костромської області у кожного підприємця. звичайно ж різні. Навіть якщо взяти наш невелике місто Чухлома. то розмовляючи з підприємцями і частенько спілкуючись з приводу цін на зруби. ми приблизно приходимо в підсумку до однієї і тієї ж ціною на зруб. але є деякі речі, які змінюють вартість зрубу або наприклад ціну брусового будинку в корені. Дак давайте ж дізнаємося що конкретно впливає на ціну зрубу будинку або зрубу лазні і як можна її зменшити.

Від самого початку ціна зрубубудинки або лазні складається просто з розмірів зрубу. далі відбувається уточнення деталей і більш точних бажань замовника. Уточнюється висота вирубки зрубу і діаметр колоди – це основні параметри зрубу. Далі уточнюється варіант обробки колоди:
Зруб під сокиру
Зруб під рубанок
Зруб під скобель
На ціну зрубу будинку – лазні. так само впливає кількість капітальних стін в зрубі і наявність рубаних фронтонів.

Надіславши проект вашого дерев’яного будинку Ви виграєте в тому, що ціну на дерев’яний будинок або баню по проет можна розрахувати більш точно і рапісать докладно що і скільки буде коштувати.
Важливу лепту в кінцеву вартість зрубу вносить доставка зрубу і його збірка. Але всі будівельні фірми ставлять приблизно однакову вартість і тут вигадати можна. але зовсім мало, а ось наприклад те, якою буде дах будинку і якими будуть балки (лаги), теж сильно впливає на вартість дерев’яного будинку – лазні.

природно що зруб будинку зі складною дахом і безліччю скатів і яндов, буде коштувати набагато дорожче ніж будинок з колоди зі звичайною двосхилим дахом.
Трохи на вартість зрубу впливає і те, яким способом рубки зрубаний зруб – це в лапу або в чашу, зруб в чашу за вартістю завжди трохи більше за ціною ніж зруб в лапу і це зрозуміло, на зруб в чашу просто йде трохи болше матеріалу і роботи природно більше.
До кінцевої вартості зрубу так само може додатися ще й обробка зрубу антисептиком і будь-яке внесення изменеий в комплектацію зрубу замовником.

До вартості зрубу може додатися і процес непередбачено складної розвантаження. Найчастіше доводиться стикатися при доставці зрубу з тим, що багато старих дачні ділянки просто не пристосовані до проїзду великовантажної техніки доставляє зруб до місця і доводиться наймати додатково і крани для розвантаження зрубу і навіть залучати додаткових вантажників до розвантаження дуже важкого зрубу з колоди великого діаметру. великий зруб часто доводиться збирати за допомогою підйомних кранів, так як бригада просто не в силах зрушити колоди з місця, тому при оформленні договору на поставку і будівництво дерев’яного будинку зі зрубу я зустрічаюся з замовником безпосередньо на місці майбутнього будівництва, для обговорення питань по доставці і збірці зрубу .

Схожі новини

Залишити коментар