Зруби будинків з рубленого колоди недорого проекти і ціни під ключ на рубані будинки

Будинки з рубаної колоди

Будинки з рубаної колоди

Традиційні рубані дерев’яні будинки – це комфорт для життя, привабливий зовнішній вигляд і довговічність. Будинки з колоди відмінно вписуються в навколишній ландшафт, вони унікальні і оригінальні. Разом з цим подібні будівлі славляться прекрасним мікрокліматом, адже стіни «дихають», а мала теплопровідність гарантує зниження витрат на опалення взимку і кондиціонування влітку.

Зруби будинків з колоди недорого. Особливості будівництва.

Зруби будинків з рубленого колоди недорого, проекти і ціни під ключ на рубані будинки

Сьогодні, на жаль, проекти будинків з колоди зустрічаються відносно рідко. Причиною цього стає широкий вибір альтернативних матеріалів, включаючи газосиликатні блоки, цегла, профільований або клеєний брус. Крім цього рубані будинки досить складні в зведенні, вимагаючи високої кваліфікації працівників. Разом з цим реалізація проектів будинків з колоди має ряд особливостей, серед яких відзначимо наступні моменти:

• Тривалість будівництва, так як на підготовку матеріалу до початку зведення стін на майданчику потрібно 4-6 місяців (з цієї причини ми рекомендуємо укладати договір на будівництво восени, щоб безпосередньо роботи на ділянці по збірці будинку почалися найближчої весни).

• Великий обсяг ручної роботи, що включає безпосередньо рубку колоди, складності в збірці через ручний підгонки колод і укладання моху, що відповідно підвищує теплоізоляцію будинку.

Втім, якщо подібні складнощі вас не лякають, і ви вирішите звести будинок з колоди під ключ, то на виході отримаєте дуже привабливе будівля, яке буде радувати око довгі роки.

Як звести зруб будинку з колоди недорого в Ярославлі і Рибінську.

Зруби будинків з рубленого колоди недорого, проекти і ціни під ключ на рубані будинки

Якщо ви вирішили стати щасливим володарем рубаного будинку, то головне не помилитися з вибором підрядника. У Ярославській області і інших російських регіонах ідеальним варіантом стане звернення в нашу компанію Свій Сгрн Ми займаємося зведенням дерев’яних будинків під ключ за доступною ціною, пропонуючи такі переваги:

Широкий вибір серед типових проектів з безкоштовною їх доопрацюванням під потреби замовника;

Тільки якісна сировина (вологодський зимовий ліс), який обробляється на власному виробничому підприємстві.

Вибір між рубкою «в лапу» або «в чашу».

Залишення верхнього міцного шару колоди, що підвищує довговічність будівлі.

Гнучкі умови оплати з можливістю залучення державного фінансування, кредитів.

Гарантія на рубані будинки під ключ терміном на 5 років.

Оплата ділитися на багато етапів, в залежності від вартості проекту

Схожі новини

Залишити коментар