Зруби будинків з колоди

Будівництво будинків з колоди

Будівництво будинків з колоди

Справжній дерев’яний будинок – відмінний варіант житла для тих, хто вирішив більшу частину свого вільного часу проводити з сім’єю або в компанії друзів за містом, ближче до природи і далеко від галасливих і запилених вулиць мегаполіса. Будинки з колоди – класика російської архітектури, глибоко йде корінням в тисячолітню історію вітчизняної архітектури. Натуральна деревина – чудовий екологічно чистий матеріал, подарований самою природою і широко використовується в будівництві і обробці заміських будинків. Дерев’яних будинків властива особлива атмосфера, що створює стійку ауру по-справжньому домашнього тепла і затишку.

Ліс для зрубів будинків підбирається для кожного замовлення персонально вручну.

Проектно-будівельна організація «ЕкоСтройДом» пропонує Вашій увазі красиві і комфортабельні зруби будинків ручної рубки. У виробництві рубаних будинків ми використовуємо тільки зрілу деревину, віком 90-120 років, зимової заготовки з екологічно чистих лісів Костромської області. Завдяки «зимового» лісі наші зруби відрізняються найменшою усадкою, не коробляться і не розтріскуються. Ми здійснюємо якісний відбір лісу під найсуворішим контролем. Вся деревина заготовлюється на власних ділянках, розташованих в глибині Костромської області, далеко від будь-яких промислових підприємств, тому ми завжди впевнені в абсолютній якості і екологічну чистоту заготівельного матеріалу.

Зруби будинків ручної рубки

Рубка колод ведеться виключно ручним способом в «чашу» або «лапу». В процесі виготовлення рубаних будинків все колоди ретельно підганяються один до одного, що в сукупності з подальшою конопаткою стиків дає гарантію повної герметичності перекриття. Така надійність «дідівська» технологія дозволяє зводити теплі, стійкі і надійні дерев’яні будинки, які прослужать багатьом поколінням.

Зруби будинків з колодиЗруби будинків з колоди

За замовчуванням ми обробляємо колоди «під сокиру», але за бажанням замовника можлива додаткова обробка струганком або рубанком. В цьому випадку колоди для зрубу виглядають як оцилиндрованні, але на них зберігається зовнішній міцний шар. Після складання дерев’яного будинку перед проведенням чистових оздоблювальних робіт необхідно дати йому вистоятися протягом 6-9 місяців. За цей час зруб з колоди дасть повну усадку. Повторну конопатку стиків ми рекомендуємо проводити через 1,5 року після будівництва, тоді Ваш дерев’яний будинок буде залишатися теплим протягом всіх наступних десятиліть експлуатації.

Зруби будинків з колодиЗруби будинків з колоди

Дерев’яні будинки з колоди мають масу переваг, серед яких особливо варто виділити екологічну чистоту і безпеку, постійний комфортний мікроклімат (за рахунок низької теплопровідності натуральної деревини і її «дихаючих» властивостей), а також вельми презентабельний зовнішній вигляд навіть без проведення будь-яких оздоблювальних робіт , що само по собі є істотною економією капітальних витрат.

Компанія «ЕкоСтройДом» пропонує своїм клієнтам, як комплексне зведення рубаних будинків «під ключ», так і будівництво тільки зрубу (зводяться вінець, перекриття, настилається чорнова підлога, укладаються стельові балки, монтується дах і настилається покрівля). За погодженням можливе будівництво дерев’яного будинку на вже існуючому фундаменті.

За допомогою електронного каталогу Ви можете ознайомитися з типовими проектами будинків з колоди компанії «ЕкоСтройДом». Але це не означає, що ми в чомусь обмежуємо вибір своїх клієнтів. За Вашим бажанням ми можемо модернізувати будь-який типовий проект (змінивши планування, розташування і розмір віконних і дверних прорізів та ін.) Або розробити повністю новий на підставі наданого ескізу. Якщо не один із запропонованих варіантів Вам не підходить, скористайтеся таблицею з цінами на типові зруби будинків ручної рубки.

Схожі новини

Залишити коментар