Зруби будинків з колоди під ключ недорого ціна

Будинки з рубаної колоди

Будинки з рубаної колоди

Будівництво будинків з рубленого колоди – це можливість отримати міцну, надійну і на 100% екологічну будівництво, виготовлену з натуральних матеріалів. Завдяки повністю ручній обробці колод без використання автоматизованих і механічних методів, дерево зберігає всі початкові властивості, починаючи з естетичного зовнішнього вигляду і закінчуючи стійкістю до зносу.

Ми знаємо про те, що продуманий до деталей проект – запорука успішного будівництва. Саме тому ми пропонуємо вам прямо зараз ознайомитися з готовими проектами і вибрати найкращий. Ми йдемо назустріч кожному клієнту і готові втілювати в життя ваші ідеї, змінюючи планування типових проектів. Вивчіть інформацію прямо зараз і переконайтеся, що якість і ціна на будинок з колоди під ключ в Києві можуть бути однаково приємними!

Зруби будинків, побудованих з колоди і їх переваги

Рубане або «дике» колоду – класика дерев’яного будівництва. Це традиційне рішення тих, чия мета – отримати по-справжньому теплий, комфортний, безпечний для проживання «дихаючий» будинок. Матеріал фіксується за допомогою замкових елементів і дерев’яних нагелів, за рахунок чого усадка не призводить до деформації, а будівництво будинків з колоди займає небагато часу. Навіть при виборі найбільш недорогі будинків з колоди під ключ, ви отримаєте максимум переваг:

  • відмінні показники теплоеффектівності;
  • максимальний захист від процесів гниття;
  • здатність створювати комфортний і здоровий мікроклімат всередині приміщення;
  • доступну вартість без переплат і додаткових вкладень.

Який матеріал краще використовувати для будинку з колоди під ключ?

Як правило, основою для створення зрубів стає деревина хвойних порід. Так, в якості матеріалу може використовуватися соснове і ялинове дерево, модрина, кедр та інші породи. Обов’язковою вимогою до стройового лісі є відсутність зовнішніх і технічних дефектів. При постукуванні по колоді, можна почути дзвінкий, чистий звук, який говорить про те, що цей матеріал підходить для будівництва. Зверніть увагу на те, що при будівництві будинків з рубленого колоди також використовується зимовий ліс. Він демонструє низьку вологість і швидке висихання без деформації, сильної усадки і розтріскування. Всі матеріали супроводжуються відповідними сертифікатами і відповідають вимогам до будівельного лісі.

Зруби будинків з колоди: недорого, швидко, акуратно

Зведення зрубу ручної рубки починається з розробки або коригування проекту. Ми уважно вислуховуємо вимоги клієнта до планування і змінюємо типовий проект під актуальні побажання.

Вирішивши замовити будинок з колоди, ви можете розраховувати на те, що всі процедури, включаючи монтаж фундаменту, обв’язувального вінця, каркаса, обрешітки і безпосередньо покрівлі, випилювання прорізів і інші процеси будуть виконані в найкоротші терміни на професійному рівні.

Схожі новини

Залишити коментар