Зруби будинків з колоди недорого

Зруби будинків з колоди: елітне житло від виробника

Зруби будинків з колоди недорого

Хочете мати житло, ідеальне в усіх відношеннях: сучасне, безпечне, економічне? Ми будуємо будинки методом ручної рубки з екологічною деревини Мордовії. Ще в XVIII столітті Петро 1 оцінив якість тутешнього лісу і наказав використовувати його для кораблебудування. В наші дні властивості мордовської деревини оцінили теслі. Колоди, які мають мінімальне розходження товщини біля кореня і у верхівки – цінний будівельний матеріал для рубаних будинків. Хвойні породи, для яких місцевий клімат вважається оптимальним, є ідеальним сировиною для будівництва будинків зі зрубу.

Сучасне суспільство вже оцінило всі переваги натуральних матеріалів. Дерев’яне будівництво користується великою популярністю. Однаково цінуються будови з оциліндрованих колод і будинки, побудовані методом ручної рубки. Шанувальники оцилиндровки аргументують свій вибір більшою естетичною привабливістю. Зовнішній вигляд рубаного вручну будинку залежить від професіоналізму та кваліфікації майстрів. Досвідчені теслі здатні створити з струганих колод ручної роботи справжній шедевр, причому він буде в єдиному екземплярі. Вартість такого будівництва може бути вище, ніж з оциліндрованих колод, але витрати повністю окупляться за кілька років в теплому, надійному та безпечному домі. Для порівняння – будинок з колоди ручної рубки простоїть мінімум в 4 рази довше, ніж з оциліндровки. Наше будівництво зберігає тепло рук справжніх майстрів, а деревина зберігає всі свої корисні властивості!

Зруби будинків з колоди недорого

Зруби будинків з колоди недорого

Зруби будинків з колоди недорого

Зруби будинків з колоди: елітне житло від виробника

Кілька століть тому в Росії не було більш популярних будівель, ніж удома з дерев’яного зрубу. Року летять, і життя вносить корективи в усі сфери. На зміну дерев’яним будівлям прийшли кам’яні, потім цегельні, бетонні, скляні. Але сьогодні, як і багато років тому, дерево залишається самим затребуваним будівельним матеріалом.

У наш час жити в побудованому будинку – особлива філософія, зрозуміла не кожному. Але якщо ви цінуєте все натуральне і хочете насолоджуватися гармонією природи, є відмінна можливість купити зруб будинку від виробника.

Технологія виробництва дерев’яного зрубу

Рубані будинки можна назвати живими, адже вони зберігають тепло рук майстрів. Їх колоди відрізняються діаметром і не знайдеш двох абсолютно однакових будинків. Щоб обробити колоду його очищають від кори за допомогою гострого сокири або скобелі. Потім його необхідно обстругати. За допомогою круглого сокири або бензопили робиться паз, і нарізаються чашки.

У сучасному будівництві все ці роботи можуть виконувати верстати, але тоді це буде оциліндрованої колоди. Воно відрізняється від рубаного однаковими розмірами, але поступається за експлуатаційними властивостями. Під час оциліндровки зі стовбура знімається захисний верхній шар – заболонь, який впливає на довговічність майбутньої будови. Тому самим надійними будівлями є зруби будинків з колоди, обробленого вручну.

З давніх-давен на Русі найпоширенішими видами рубки були «в чашу» або «в лапу». Метод «в лапу» вважається більш економічним для внутрішнього простору, його торці не виходять за площину стін. Будинки, які побудовані методом «в чашу» надійно захищені від вітру, вогкості і дощу. Під час укладання колод паз обробляють антисептиком і перекладають утеплювачем. Це можуть бути такі природні матеріали, як мох, пакля, джут. Вибір способу збирання колоди завжди залишається за замовником.

Переваги дерев’яних будинків зі зрубу

Чому в 21 столітті люди почали цінувати натуральні матеріали? З якої причини зруби будинків знову стали користуватися попитом? Людство з великими труднощами і дуже повільно почало усвідомлювати, наскільки ідеально все задумано природою. І чим більше ми віддаляється від її законів, тим найнещасніші себе чувствуем.Поетому при найменшій можливості люди стали проводити час ближче до природи, серед лісів і лугів, де ще залишився чисте повітря. Крім натуральності та екологічності дерев’яні будинки мають цілий ряд переваг:

  • Низьку теплопровідність. Такий будинок буде гріти взимку, а влітку дарувати прохолоду;
  • Довговічність. Історія показує, що такі споруди стоять кілька століть;
  • Самобутність і оригінальний дизайн. Зруби будинків виглядають стильно і надають господареві певного статусу.

Де купити зруби будинків з колоди недорого?

Щоб стати щасливим володарем дерев’яної споруди, достатньо зателефонувати в нашу компанію. Наші переваги:

  • Ми здійснимо будівництво, продаж і доставку зрубу будинку в будь-який регіон Росії;
  • Наші майстри виготовляють зруби методом ручної рубки;
  • Виконуємо повний комплекс послуг – від виготовлення зрубу до здачі будинку під ключ;
  • У будівництві використовується екологічно чистий матеріал: сосна з лісів Мордовії;
  • Власне виробництво дозволяє нам встановлювати доступні ціни на зруби будинків.

Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним способом: зателефонувати або заповнити форму для зворотного зв’язку. Зробіть крок назустріч вашої мрії про власний дерев’яному будинку!

Схожі новини

Залишити коментар