Зруби будинків з бруса під усадку в СанктПетербурзі побудувати зруб брусового будинку недорого в СПб

Зруби будинків з бруса

Зруби будинків з бруса

Сьогодні зведення дерев’яних будівель поєднують одночасно традиційні і сучасні будівельні технології. Чудовим варіантом такого будинку може бути зруб з бруса. Він виглядає привабливо, досить міцний і надійний, зведений з натурального матеріалу, при всій елегантності несе в собі трохи давнини. Ми пропонуємо ознайомитися з каталогом фото і цінами зрубів будинків з бруса на нашому сайті. Крім того, ми рекомендуємо розглянути варіанти зрубу з бруса під усадку, ціна якого значно нижче, що дозволить заощадити деяку частину ваших коштів.

Етапи будівництва зрубу

Зведення будинків прийнято зараз проводити з різних порід дерева. Найбільш розумно і доцільно використовувати якісну сосну, яка має довгий прямий і гладкий ствол, досить стійка до процесів гниття. Зруб будинку з бруса являє собою конструкцію прямокутної форми з колод, покладених перпендикулярно один одному і скріплених за допомогою спеціального замкового з’єднання.

Наша компанія пропонує недорогі будови з брусів під усадку, що відрізняються міцністю і довговічністю. Перш ніж замовити зруб з бруса в Пестово пропонуємо ознайомитися з основними етапами будівництва будинку.

Перший етап полягає в створенні матеріалу на виробничій території компанії. Ціни на зруби будинків з бруса в нашій компанії вигідно відрізняються від інших будівельних фірм. Робочий процес починається з вибору матеріалу. Ми ретельно підбираємо колоди, використовуючи тільки якісний матеріал, проводимо їх підгонку. Наша деревина має хорошу щільність, красиву текстуру і форму. Потім ми проводимо очищення колод від кори, при цьому зберігається найцінніша частина деревини, після чого обробляємо антисептиками для захисту від різноманітних комах, впливу грибка і цвілі.

Наступний етап полягає в розбиранні матеріалу за допомогою спеціального крана і доставці його на місце монтажу. Третій етап – безпосередньо збірка будинку. Зруби будинків з бруса недорого і під ключ збирають на стрічковому, столбчатом, стрічково-столбчатом і плаваючому фундаменті. Якісна гідроізоляція в обов’язковому порядку укладається між зрубом і фундаментом. Вона значно подовжить термін його експлуатації.

Вибір технології збирання грає не останню роль в процесі створення будинку. Брусові зруби під усадку рекомендується зводити за допомогою нагелів, так як такі будови відрізняються більшою міцністю. Збірка за допомогою цвяхів проводиться нашими фахівцями також якісно з дотриманням усіх існуючих правил. Завершальний етап полягає в обробці зрубу.

Отримайте кваліфіковану консультацію по заміському будівництва.

усадка зрубу

Даний процес неминучий для будь-якої будівлі. Він триває тривалий час, так як деревина досить пористий матеріал. Усадка не закінчується навіть після того, як ви побудуєте або купіть зруб будинку або лазні з бруса, а лише трохи сповільнюється. Наші майстри приділяють велике значення усадки, розуміючи, що вона впливає на надійність споруди. Не варто вірити фахівцям, які стверджують, що ніякої усадки немає і не буде. Такі будинки можуть просто незабаром розвалитися. Час усадки будови становить від двох до трьох років.

На швидкість і величину усадки впливають такі чинники: вид, розмір і товщина срубіка, порода і рівень вологості деревини, технологія будівництва і розміри будинку, а також час року, коли проводилися будівельні роботи. Щоб знову побудований будинок не поплив, ми рекомендуємо застосовувати окосячку, при якій бруски вставляються в паз з торця стіни.

Оздоблення зрубу після усадки

Оздоблювальні роботи рекомендується починати після усадки будови. Дах найчастіше встановлюється після завершення усадки, хоча можливий і інший варіант, в залежності від конструкції. Проводячи монтаж вікон і дверей залишають невеликі зазори, які в період усадки значно зменшуються, нерідко взагалі ставлять тимчасові вікна. Обробку стін і стель можна проводити в будь-який час, адже вони абсолютно не впливають на усадку. Вертикальні внутрішні стіни найчастіше зовсім не потребують додаткової обробки: вони самі по собі вже виглядають досить естетично.

Ми пропонуємо весь комплекс робіт, починаючи з розробки проекту до зведення та оздоблення будинку. У нас можна купити невеликі будинки-зруби 6х9, а також не менш цікаві і недорогий варіант зрубу з бруса 6х6 за низькими цінами. Наші фахівці гарантують високу якість, прозорість ходу виконання робіт. Ми індивідуально підходимо до всіх клієнтів, враховуємо їхні прохання і побажання.

Весь сенс будівництва брусового будови під усадку полягає в економії за рахунок поетапного виконання будівельних робіт. Спочатку зводиться каркас, після чого протягом року відбувається усадка будинку, а вже потім починаються оздоблювальні роботи.Виконавчий директор ТОВ Хаус-Строй Братухін І. А.

Схожі новини

Залишити коментар