Зруби будинків з бруса недорого будуємо дерев’яний будинок

Зруби будинків з бруса – недорого будуємо дерев’яний заміський будинок

Зруби будинків з бруса недорого будуємо дерев’яний заміський будинок

Зруби будинків з бруса - недорого будуємо дерев'яний будинок'яний будинок ()'яний будинокДерев’яні будинки – це не просто красиве і екологічно чисте житло. але і можливість жити комфортно в природній атмосфері і натуральному середовищі. Тому багато власників ділянки землі за межами міста вважають за краще будувати зруби будинків з бруса недорого. Технологія будівництва дуже проста, тому ви зможете не витрачатися на кваліфікованих працівників і спробувати самостійно зайнятися будівництвом.

Сучасні зруби з бруса володіють як зовнішньої, так і внутрішньої привабливістю, безпечні і довговічні. Незалежно від погоди і пори року в таких будинках затишно і тепло. Якість і довговічність матеріалів для сучасного зрубу пояснюється додатковою обробкою матеріалу. Розглянемо, що являє собою технологія будівництва зрубу з бруса, особливості вибору матеріалу і основні етапи будівництва.

вибір матеріалу

Будівництво будь-якого будинку починається з вибору матеріалів. Саме цей етап вплине на довговічність і надійність споруди. Дерево володіє такими характеристиками як міцність і висока щільність. Тому зруб з якісного дерева буде володіти тривалим терміном експлуатації, гарною тепло- і звукоізоляцією. Серед недоліків дерева слід виділити низьку стійкість до займання і можливу усадку.

Існує два основних види бруса для будівництва зрубу – це цілісний і профільований. Кожен з них має як переваги, так і недоліками.

Профільований брус володіє профілем з пазами або шипами по всій довжині матеріалу. Це дозволяє швидко зібрати будинок з готових елементів. Серед переваг такого матеріалу слід виділити стійкість до деформації, простоту і високу швидкість збірки будинку, ідеально рівну поверхню готових стін.

Також матеріал не гниє і не темніє під впливом вологи. Серед недоліків профільованого бруса слід виділити виникнення тріщин в теплий період часу, необхідність додаткового утеплення зрубу для експлуатації в зимову пору року і неможливість перепланування будинку.

Якщо ви хочете побудувати зруби будинків з бруса недорого, то краще вибирати цілісний брус. Він має низьку вартість, а для будівництва не потрібна спеціальна техніка. Однак доведеться більше витратити на обробку зрубу, щоб споруда мала гарний і закінчений вигляд.

Зруби будинків з бруса - недорого будуємо дерев'яний будинок'яний будинок ()'яний будинок

Технологія зведення зрубу

Зведення зрубу починається з закладення фундаменту. Він може бути як бетонним, так і дерев’яним в залежності від майбутньої навантаження і особливостей споруди. Перед початком зведення зрубу необхідно вибрати оптимальну специфіку збірки. Зведення зрубу відбувається рядами: встановлюється брус на брус.

Застосовувані для будівництва зрубу колоди мають пазами, що дозволяють надійно з’єднати їх між собою. Щоб стіни зрубу були міцними і надійними, додатково слід використовувати шипи для з’єднання брусів. Якщо ви плануєте зводити зруб самостійно, найпростіше це робити з необробленого соснового бруса. Це дуже легкий матеріал, тому вам не доведеться використовувати підйомні механізми.

При зведенні зрубу з бруса слід ретельно обробити всі шви. Це дозволяє захистити житло від протягів, холоду і вогкості. Стіни необхідно обробити спеціальним розчином, який поліпшить їх вогнетривкі властивості і підвищить міцність.

Зруби будинків з бруса - недорого будуємо дерев'яний будинок'яний будинок ()'яний будинок

Дах і підлоги

Щоб звести зруби будинків з бруса недорого, багато хто намагається заощадити на матеріалі даху, використовуючи дешеві матеріали. Дуже важливо грамотно підібрати матеріал для даху такого будинку, і економія в цьому питанні небажана. Рекомендується використовувати дошки різних розмірів для крокв, розкосів і стійок.

Після покрівельних робіт можна переходити до монтажу статевого перекриття. Спочатку укладається дошка для підлоги, а після цього проміжні дошки. Між ними слід прокласти шар теплоізоляційного матеріалу. Це дозволить зробити будинок сухим і теплим.

Зруби будинків з бруса - недорого будуємо дерев'яний будинок'яний будинок ()'яний будинок

Оздоблення зрубу з бруса

Цей етап включає в себе зведення перегородок, а також монтаж дверних і віконних коробок. Також встановлюється настил для стелі та підлоги, шар утеплювача. Після цього можна переходити до монтажу остаточного покриття. Також монтуються комунікаційні мережі, каналізація та водопостачання.

Якщо якість зрубу дозволяє, то можна залишити будинок без зовнішньої обробки. Однак щоб підвищити теплоізоляційні властивості і довговічність бруса можна виконати зовнішню обробку будинку в залежності від особистих уподобань. Також можна пофарбувати будинок, зробивши його яскравим і оригінальним, або залишити його в сільському стилі.

Зруби будинків з бруса - недорого будуємо дерев'яний будинок'яний будинок ()'яний будинок

Дивіться ще по цій темі на нашому сайті:

 1. Реальна вартість будинку з клеєного бруса обраховує матеріал на будинок
  Клеєний брус користується дуже високим попитом серед покупців, однак склалася думка, що будинки з клеєного бруса можуть дозволити собі тільки дуже заможні люди з огляду на його.
 • Розрахунок бруса на будинок калькулятор будівництва невеликого брусового будинку
  Вже давно дерев’яні будинки вкривають людей від негоди, спеки і морозу. Ймовірно, так буде і надалі. Популярність дерев’яних будинків легко з’ясовна, адже такі будинки мають.
 • Калькулятор будівництва будинку з бруса вважаємо брус на будинок
  Брус нарізається фахівцями відразу під готовий проект спорудження, де все бруси підганяються один до іншого. Калькулятор будівництва будинку з бруса дозволяє точно вирахувати, скільки бруса.
 • Будинки з профільованого бруса одноповерхові варіанти брусових будинків
  Будинки з профільованого бруса одноповерхові будуть підходящим варіантом для невеликої сім’ї з чотирьох осіб. В рамках одного поверху можна дуже компактно розмістити всі необхідні функціональні.
 • Як можна утеплити старий сільський дерев’яний будинок
  Незважаючи на сприятливий клімат, споруди з деревини вимагають додаткового утеплення, так як в найлютіші морози можна сильно витратитися на електроенергії. Серед сучасних мешканців, заміський.

  Додати коментар Скасувати відповідь

 • Схожі новини

  Залишити коментар