Зруби будинків від будівельної компанії Чухломского садиба

Будівельна компанія

Будівельна компанія

Зруби будинків, будівництво і ціни до них.

Будівельна компанія Чухломского садиба виготовляє зруби будинків і будує будинки з бруса і будинки з колоди на замовлення в Києві, області та інших регіонах Росії.

На нашому сайті ви обов’язково знайдете відповідні проекти будинків з бруса або з колоди за розміром і ціною, досить пройти на сторінку Проекти будинків з бруса або Проекти будинків з колоди.

Серед проектів будинку з бруса або будинку з колоди ручної рубки можна знайти зруби будинків по дуже доступній ціні недорого: дачні будинки з бруса для літнього проживання, будинки з бруса для постійного проживання, двоповерхові дерев’яні будинки та будинки з мансардою.

Підберіть собі відповідні проекти будинків з бруса:

Популярні проекти будинків з бруса від 30 до 200 кв.м., стр.1

Недорогі проекти будинків з бруса від 67 до 180 кв.м., стор.2

нові проекти будинків з бруса від 47 до 180 кв.м., стор.3

Проекти будинків-дуплексів на дві сім’ї від 180 кв.м., стор.4

У нашій будівельній компанії працюють унікальні династії платників, потомствених майстрів з глибинки Росії, з лісового краю Костромської області. Наші теслі дотримуються 1000-річні традиції російського дерев’яного зодчества, володіючи рідкісними для нашого часу навичками зведення зрубів будинків з колоди ручної рубки.

Проекти будинків з колоди:

Про те, як замовити будівництво будинку з бруса або з колоди в нашій будівельній компанії, читайте в статті 7 кроків, які потрібно зробити, щоб побудувати свій будинок з компанією «Чухломского садиба». (Ваша «дорожня карта» будівництва майбутнього дерев’яного будинку). Тут дані відповіді на багато питань, які задають наші потенційні замовники перед тим, як замовити зруб будинку або зруб лазні.

Якщо у вас є ще інші питання по будівництву дерев’яних будинків, то подивіться сторінку Ваші питання – наші відповіді. де ми підібрали найпопулярніші питання і подаємо короткі відповіді.

На нашому сайті в розділі Хата-читальня ви знайдете безліч цікавої інформації про будинки з бруса і будинки з колоди: як вибрати хороших платників і чому не можна довіряти деяким відомим будівельним компаніям. який будинок з дерева вибрати – з бруса або колоди. як побудувати недорого зруб будинку в кризу. що таке еркер або друге світло в дерев’яному будинку.

Дізнайтеся про те, чому при будівництві будинків з бруса використовують дерев’яні нагелі. як льноджут утеплює зруб будинку, що таке теплий кут в брусовому будинку, звичайний (простий) брус і профільований брус природної вологості, навіщо потрібна просочення стін брусовіка.

У розмаїтті проектів будинків з бруса знайти потрібний допоможуть Тест №3. Вибрати відповідний проект будинку з бруса до 100 кв.м і Тест №5. Який проект будинку з бруса площею від 100 до 150 кв.м вам вибрати?. Ознайомитися з іншими тестами з будівництва дерев’яних будинків можна на сторінці Тести для майбутніх власників власних заміських будинків.

Хочете дізнатися поради відомого експерта в дерев’яному житловому будівництві? Ознайомтеся з книгою авторитетного ще з радянських часів майстри А.М.Шепелева Як побудувати сільський будинок. В нашій Бібліотеці ви маєте унікальну можливість прочитати книги про будівництво дерев’яних будинків, без скачування їх, а просто переходячи зі сторінки на сторінку.

М. Красовський КУРС’ ІСТОРIІ РОСІЙСЬКОЇ АРХІТЕКТУРИ.

Книга з історії російського дерев’яного зодчества (видання 1916р.), Відомого російського архітектора, дослідника зодчества на Русі М.В. Красовського (1874-1939гг.).

Схожі новини

Залишити коментар