Зруби будинків рубані будинки ручної рубки на замовлення

Будинки ручного рубання

Будинки ручного рубання

Будинки ручного рубання можна назвати елітним будівництвом.
Постійне підвищення вартості будинку з оциліндрованих колод даного виду робіт обумовлено зростанням попиту з одного боку і дефіцитом кваліфікованих робітничих кадрів з іншого.
Рубані будинки мають високі якісні характеристики через те, що сама робота по виготовленню зрубів вимагає високої кваліфікації майстрів. Обробка колод вручну дозволяє не тільки зберегти цінні якості деревини, але і додає будинку ні з чим не порівнянний класичний вид.
При рубці по одній з існуючих технологій «тепле» з’єднання колод забезпечується самою технологією, що значно зменшує витрати на опалення.
На відміну від інших будівельних матеріалів, таких як брус, максимальна довжина яких становить лише 6 метрів, довжина колоди для зрубів може досягати 12-13 метрів ..
Якщо Ваш вибір – будинок ручної рубки, з увагою поставтеся до вибору фахівців. Від їх кваліфікації залежать довговічність і комфорт Вашої оселі. Наша компанія має в своєму штаті не тільки висококваліфікованих майстрів з будівництва дерев’яних будинків, а й пропонує повне облаштування будинку, включаючи покрівельні роботи.

Рубаний будинок відрізняється від інших видів будівель цілу низку переваг. По-перше, будівництво рубаного будинки ручної рубки здійснюється в кілька етапів. На першому етапі будинок проектується, складається конструкторська документація (проект дерев’яного будинку) з урахуванням рельєфу і ландшафту місцевості, способів транспортування колод на об’єкт, розмірів будови, особливостей конструкції і інших характеристик. На другому етапі відбувається безпосереднє будівництво, яке починається з виготовлення дерев’яного зрубу. Рубка будинку може виконуватися різними способами. Найбільш часто використовуваними є рубка в лапу і рубка в чашу (обло). Цей етап повинен виконуватися бригадою з 4-5 висококваліфікованих фахівців. Особливу увагу при виготовленні зрубу необхідно звертати на кривизну колод і на стік деревини. зруби будинків. збірка зрубу або його установка на фундамент вважається найбільш відповідальним етапом робіт з будівництва зрубів будинки ручної рубки. Цей етап повинен бути покладений на тих же робочих, які виготовляли зруби будинків. Після складання рубаного будинку до потрібної висоти, зверху встановлюються фронтони. Після закінчення даного етапу, необхідно зробити перерву – будинок повинен осісти. Після того, як будинок осяде, можна приступати до подальших робіт.

Для запобігання перешкод природного просідання будинку при збірці зрубу досвідчені фахівці не застосовують цвяхів. Справа в тому, що використання цвяхів може призвести до підвисання будинку, а це, в свою чергу, призведе до утворення щілин між вінцями. Щоб цього уникнути, стіни при збірці зрубу в потрібних місцях покриваються шкантів. Не допускається обшивка рубаних будинків: його стін і терас.

Варто пам’ятати, що передбачувана величина усадки рубані будинки ручної рубки вище, ніж у будинків з бруса і колоди, що кілька подовжує терміни будівництва рубаного будинку.

Установка підлоги і стелі будинку ручної рубки також повинна проводитися після його осідання. В іншому випадку, є ймовірність перешкодити природної просіла, а через запарки рубані будинки на його стінах може утворитися цвіль. Замість вікон і дверей на етапі сушіння робляться лише отвори для вентиляції.

Наступний етап будівництва – обробка будинку. В зруби будинків потрібно правильно встановити, а якщо необхідно, підкоригувати висоту стійок, зробити конопатку швів, утеплити і гідроізолювати простір під покрівлею і міжповерхові перегородки, встановити вікна та двері, настелити підлоги, встановити сходи і каркасні перегородки: все відповідно до проектної документації. По завершенню цих робіт рубані будинки здаються в експлуатацію.

Для будівництва рубаних будинків найчастіше використовуються хвойні породи дерева. Дерево в порівнянні з іншими будівельними матеріалами має цілу низку переваг, що робить рубані будинки найбільш оптимальним варіантом будівництва житла для тих, кому не байдужий здоровий мікроклімат, комфорт і затишок. Деревина прекрасно дихає, забезпечуючи влітку прохолоду, а взимку – тепло Професійна бригада може звести невеликий дерев’яний будинок ручної рубки стандартній комплектації за 2-3 тижні. І, відповідно, ціна за рубані будинки. як правило, на кілька порядків нижче, ніж за аналогічні по дизайну цегляні або бетонні будови. Ще одним важливим плюсом при виборі рубленого будинку є його довговічність. Крім того, сучасні антисептики від провідних світових виробників здатні на довгий термін забезпечити захист дерев’яного будинку від ультрафіолетового випромінювання і атмосферних опадів.

Зруби будинків. Будівництво будинку з колоди ручної рубки

Причина, по якій будівництво будинку з колоди ручної рубки здійснюється в два етапи, полягає в тому, що деревина повинна пройти процес природної усушки, що призводить до зменшення геометричних розмірів колоди і, відповідно, до усадки стін в висоті, яка може становити до 10% від початкових розмірів зруби. Тому, під час планування будівництва необхідно передбачити перерву на усадку будинку або лазні з колоди під ключ. що забезпечує правильну підготовку будинку до другого етапу будівництва – опоряджувальних робіт.

Ми знаємо, як потрібно правильно будувати дерев’яні будинки і зруби з оциліндрованих колод!

Отримати консультацію з питань будівництва рубаного будинку Ви можете за тел. + (495) 771-16-66 (без вихідних) або по e-mail: info@krovmarket.ru. Телефонуйте, ми завжди будемо раді відповісти на Ваші запитання.

Схожі новини

Залишити коментар