Зруби будинків і зруб лазні в Пермі

Зруби будинків і зруб лазні в Пермі

Зруби будинків і зруб лазні в Пермі. домокомплект

«У нас ви можете купити зруби будинків і зруб лазні, а також домокомплект в Пермі по сезонним цінами з високоякісного матеріалу.»

Як не дивно, але в сучасному світі цегли, скла і бетону, все більше людей при виборі матеріалу для будівництва свого заміського будинку зупиняються саме на дереві.

У чому ж секрет популярності і затребуваності цього дідівського спадщини в світі просунутих технологій будівництва? Давайте розберемося.

По-перше, екологічність. Люди втомилися від алергій, викликаних фенолами, формальдегідами і штучними смолами; мами хочуть ростити здорових дітей, люди старшого віку хочуть знову дихати вільно. Деревина єдиний матеріал в світі, який здатний не тільки зберегти здоров’я, а ще й принести користь організму людини. Вже своїм теплим, сонячним кольором дерево заспокійливо діє на психологічний стан, допомагає зняти стрес і сприяє відпочинку. Ми не будемо навіть згадувати про благотворну дію хвойних смол.

Правильніше сказати, дерево паропроникні. Це властивість дерева забезпечує повітрообмін, завдяки чому, в свою чергу, в дерев’яних будинках підтримується оптимальна вологість повітря і кисневий баланс. Та що там казати, всі знають, наскільки легко дихається в будинку з натурального дерева!

Теплотехнічні характеристики дерева перевершують показники бетонних і цегляних стін. Стіни дерев’яного будинку мають низьку теплопровідність і високу теплоїнерційною, що дозволяє їм відмінно утримувати тепло, не даючи йому покинути будинок, і не дозволяє приміщенню швидко охолонути (на відміну від каркасних будинків). Єдина умова будинок повинен бути побудований професіоналами, щоб вінці зрубу були щільно зістиковано між собою і в кутах. Тоді в Вашому домі буде тепло навіть в наші уральські зими.

Дерево це красиво

Дерево вимагає мінімальної обробки, так як сама по собі фактура дерева зовні приваблива, досить лише підкреслити її, розставити потрібні акценти, і будинок тут же наповниться справжнім сімейним теплом і затишком.

Що треба знати, якщо Ви, як і багато хто до Вас, вирішили віддати свою перевагу дереву?

В основі будинку з дерева лежить сгрн

зруб від дієслова зрубати це основа будинку. Раніше зруби рубалися вручну сокирою виключно з колоди. Тому деякі до цих пір вважають зрубом тільки результат ручної рубки, вважаючи, що не можна комплект оциліндрованих колод або брусових стін вважати зрубом, бо його зробили на верстатах.

Однак найчастіше під зрубом розуміють саме комплект стін для будинку, що представляє собою споруду зі скріплених між собою колод або бруса, але без даху, стель і підлог.

Кожен ряд колод в зрубі називається вінцем. Найпростіший зруб має вигляд прямокутника або квадрата. Протилежні стіни для додання жорсткості іноді з’єднують поперечної (п’ятої) стіною. Звідси і назва п’ятистінок.

Перший (окладний) вінець традиційно кладуть з найбільш потужних, товстих колод. Однак в сучасних зрубах з бруса або колоди цю роль виконує заставна дошка, оброблена спеціальними складами, що оберігають деревину від несприятливих впливів навколишнього середовища.

Вінці з’єднуються в паз шириною від 13 до 15 см, який вибирають з нижньої сторони колоди. Кращим пазом для круглого колоди вважається півколо, так званий місячний паз. У зрубі з профільованого або клеєного бруса межвенцовий паз має складний профіль для максимально щільного прилягання вінців один до одного.

Для прокладки пазів зараз, як правило, використовують стрічкові утеплювачі на джутової основі. Вінці між собою для додання стійкості стін зміцнюють дерев’яними шкантами, розташовуючи їх стіні в шаховому порядку.

Зруби розрізняють за конструктивними особливостями і за технологією рубки кутів .

Кутові з’єднання можна поділити на два типи: кут без залишку іугол із залишком. У першому варіанті кут зрубу виходить прямим (в лапу), а в другому колоди зрубу виступають за межі стін (в чашу).

при зрубі в чашу (В обло) в колоді випилюють поглиблення чашу в 20-30 см від кінця. Потім колоди укладають один на одного чашею вниз або вгору так, щоб нижня лінія верхнього і верхня нижнього колод збігалися.

Побудовані таким способом будинку привабливі зовні, їх кути захищені від морозу, вітру і опадів, тому вони вважаються більш теплими.

Однак слід мати на увазі, що при цьому методі рубки треба особливо ретельно підганяти всі вінці, кути і сполучення зрубу, так як найменші відхилення можуть привести до непоправних наслідків, таким як продування будинку, яке буде неможливо виправити ніякими ущільненнями; порушення вертикальності кутів призведе до того, що будинок буде стояти криво.

Тому при такому способі найкраще вибрати колоду, гарантовано застрахована від помилок не дуже вмілих майстрів, а саме профільований брус або клеєний брус, або оциліндрованої колоди.

при рубці в лапу на кінцях колод за шаблоном вирізаються пази так, щоб колоди прилягали максимально точно один до одного і не пропускали потоки повітря. Щоб зруб не розсипалась, в лапу забивають дерев’яний шип.

Укладені в лапу колоди чимось нагадують зчеплені пальці.

На даний момент такі зруби дуже популярні, так як відсутність в кутах зрубу виступаючих кінців дозволяє використовувати всю довжину колод. Крім того, такий зруб просто обшити сайдингом або будь-яким іншим матеріалом.

Плануючи будівництво заміського будинку або лазні необхідно розуміти, що вартість самого зрубу в загальних витратах на будівництво будинку не настільки велика, як може здатися на перший погляд.

Так, у витратах на зведення будинку під дах ця частка в залежності від матеріалу зрубу зазвичай становить близько третини, так як будівництво будинку передбачає ще пристрої фундаменту. даху, міжповерхових перекриття.

Тому при зведення коробки будинку йдеться про зрубі в комплекті .

По суті це комплект будинку, який має не тільки зовнішні стіни (зруб), але і перегородки, лаги, перекриття, кроквяну систему, що включає крокви, балки, обрешітку.

Переваги готового домокомплект в тому, що можна заощадити як за рахунок самостійної збірки, так і обробки будинку. Детальніше про домокомплекти, особливості будівництва та вартості можна дізнатися тут.

Зробіть закладку на зруби в Пермі:

Зведення зрубу в Пермі

Наша компанія вже досить давно займається зведенням будівель з дерева. Найбільш популярним видом для цього є оциліндрованої колоди. Будинки з нього називаються зрубами і відрізняються високими експлуатаційними характеристиками. В першу чергу фахівці говорять про екологічність таких об’єктів. Дерево здатне підтримувати природний мікроклімат в приміщеннях, виділяючи в повітря лише приємних запах.

Також на користь зрубів говорить легкість їх зведення, особливо якщо колоди були заздалегідь оброблені на заводі. Крім того, вони швидко прогріваються і довго зберігають тепло, а також не вимагають декоративного оздоблення.

особливості зведення

Незалежно від того, зруб лазні або житлового будинку ви хочете побудувати, потрібно враховувати наступні нюанси технології:

  • • Як і для інших конструкцій, попередньо облаштовують фундамент. Однак в даному випадку особливих вимог до нього немає, адже отримане будова відносно легке. На нього обов’язково укладають обв’язку з прокладкою листами ізоляційних матеріалів. Це запобігає гниттю дерева від вологості грунту.
  • • Якщо в колодах були зроблені пази на заводі, то буде потрібно вирізати їх перед складанням. Точність ручної обробки завжди поступається автоматизованої, однак вона дозволяє врахувати унікальні нюанси процесу і компенсувати недоліки підстави. До того ж дерево обов’язково обробляють антисептичними і вогнестійкість просоченнями, а потім дають висохнути.
  • • При формуванні стін в кожен паз укладають шматок джутового полотна. При усадки воно ущільнився і надійно скріпить відповідальні вузли будови, формуючи монолітний каркас будівлі.
  • • Вінці зрубу скріплюють дерев’яними квадратними нагелями через кожні 1,5 м.
  • • Місця майбутніх отворів заздалегідь залишають порожніми. По завершенні зовнішнього контуру будівлі їх додатково підрівнюють пилкою.
  • • Крок балок перекриття повинен розраховуватися професійним проектувальником. Тільки в такому випадку підлога буде рівним, а будова надійним. Вони обов’язково утапливаются в стіни.
  • • Дах виконується з бруса і листових матеріалів. Її підсумковий пиріг залежить від виду використання зрубу (постійне, літній, наїздами). Фінішне покриття може бути будь-яким: профнастил, металочерепиця або гнучка покрівля, наприклад.
  • • Готовому каркасу дають вистоятися близько року. Потім проводять установку вікон і дверей, додаткове утеплення при необхідності, нанесення декоративного покриття (фарби або емалі, а іноді і штукатурки) і т. Д.

Окремим великим блоком є ​​організація внутрішнього простору під функції, які повинен виконувати об’єкт. Так, для лазні досить завести водопровід і каналізацію, встановити піч і лави. Житловий будинок зажадає проводки електрики, організації систем опалення і т. Д. У будь-якому випадку слід не забувати про деякі нюанси дерева (слабкої стійкості до займання і вологи) і дотримуватися всіх норм безпеки. Щоб замовити будівництво якісного будинку з оциліндрованих колод, звертайтеся до наших спеціалістів за номером телефону 8 (342) 246-14-46.

Схожі новини

Залишити коментар