Зруби будинків і лазень

зруб

Безгвоздевое з’єднання брусів або колод покладених один на одного – є основоположний принцип зрубу. Найпершим дією при зведення зрубу є – складання проектного плану. На даному етапі не потрібно поспішати, так як від проекту залежить процес побудови і отриманий результат. Після чого необхідно безпомилково вибрати технологію будівництва. Якщо ж принципове рішення вибрано про будову котеджу, то з’являється не менш важливе питання: якими користуватися технологіями і матеріалами при будівництві будинку? Велика кількість міських жителів, які можуть купити дерев’яний будиночок, в більшості випадків голосують за дерев’яні споруди.
Проектування зрубів має безліч секретів і особливостей. В подальшій роботі перепланування зрубу обмежена, тому необхідно відразу враховувати всі конструктивні особливості.
Сама споруда зрубу дуже важкий і довгий процес, тому до уваги необхідно приймати кожну частинку. Але головна заковика є не в швидкості зведення будинку, а в хорошій кваліфікації теслі, який буде будувати будинок. На сьогоднішній день залишилося дуже мало добротних платників, які знають свою справу і знають, як вибудувати відмінне житло зі зрубу.
Будівництво зрубу дуже складний процес і для людини, який досить далекий від будівництва з дерева, складно іноді зрозуміти, чому житла, зведені абсолютно різними бригадами за однаковим проекту, мають не тільки розбіжності в оплаті, але і абсолютно різний вигляд по закінченню декількох років. Тоді тільки з’являються питання, які необхідно було ставити ще до початку будівництва.
При створенні дерев’яного зрубу, звичайно ж, краще звертатися в ті бригади, у яких є багаторічний досвід роботи з будівництва та проектування зрубів ручної роботи, а не тільки наочно розташовані будинки з дерев’яного зрубу. Зруб дерев’яний – це тільки ручна робота, складання та виготовлення будинку робиться тільки будівельною бригадою, яка складається з висококваліфікованих фахівців, при всьому тому, що збирання відбувається вручну. Для складання бригада використовує: бензопили, сокири та інші ручні інструменти. Необхідно пройти кілька етапів, що б створити зруб з колоди.
Першим етапом є створення готового зрубу на території самої компанії. Велику роль так само грає якість підготовленого зрубу, так як від нього буде залежати краса будинку, мікроклімат всередині і довговічність будівлі. У більшості випадків будівельники, які працюють з рубаними матеріалами, використовують хвойні дерева, так як вони мають найбільш пряму форму стовбура, і вони набагато менше піддаються гниттю, на відміну від листяних порід.
Після того як дерева потрапляють на територію компанії відбувається очищення стовбура дерева ручними столярними інструментами від кори, при цьому деревина має природний свій стік (різниця діаметра колоди в його вершинної частини і комлевой.). Дана різниця зазвичай становить 1 см. на 1м. Колоди мають одне до іншого, і кожен ряд враховує особливості і нерівності нижнього ряду. Застосовувана така технологія, а так же вимірювальна техніка і метод рубки дозволяє створити точний і щільний стик. Створення дерев’яного зрубу відбувається у відповідність стандарту для побудови дерев’яних будинків, а так само обов’язково під найсуворішим керівництвом бригадира, який несе відповідальність за весь сгрн Нижній (перший) вінець зрубу (який ще має назву закладкою або окладом) повинен мати товсту форму. Наступні колоди, приходячи до останнього зрубу (ряд останній) мають менший діаметр. Для того що б вінці щільно прилягали один до одного, в нижньому боці кожної колоди вирубують паз. В куточках колоди стикуються з залишком, а так само без залишку. Найбільш теплою рубкою вважається рубка в чашку. Так як вона рубатися не просто в чашу, а з тепловими замками, через які практично не проходить повітря.
Час приготування зрубу може бути від тижня і до півроку, все залежить від проекту і розміру будинку.
Другим етапом є розбирання дерев’яного зрубу і доставка його на місце будівництва. Після того як зруб підготовлений і під нього готовий фундамент, тоді тільки деревину обробляють антисептиком, що б надати йому характерний відтінок і надати унікальний вигляд. Після чого зруб маркується, розбирається і занурюється на транспорт за допомогою автонавантажувача. Після чого доставляється на місце, де буде будуватися будинок. Розвантаження зрубу здійснюється іноді краном, а іноді і вручну біля території під забудову.
Третім етапом є складання того ж зрубу. Це самий найважливіший і відповідальний етап будівництва. Навіть прекрасно зрубану деревину може зіпсувати не правильна будівництво, адже якість і довговічність дерев’яного будинку багато в чому залежить від самої точної технології зведення дерев’яного будинку. Питання усадки зрубу вирішуються шляхом застосування компенсаційних елементів, так як це робиться всіма професійними будівельниками зрубів. Збирають зруб тільки ті майстри, які його ж і рубали. Все це повинні виконувати ті люди, які є професійними теслями, що знають свою справу. Вони повинні не тільки якісно і міцно зібрати зруб, а й розповісти, як в подальшому користуватися таким будинком.
Необхідно знати, що між зрубом і фундаментом необхідно укладати гідроізоляцію, найчастіше це стеклогідроізол або руберойд. Вони забезпечують довговічність всього будинку.
Четвертим етапом є покрівля. Як зазвичай зруб повинен покриватися покрівельним важким матеріалом, таким як черепиця або шифер. Він створює нормальну і правильну навантаження на весь будинок.
П’ятий етап – проміжок часу, приблизно рік, за який зруб підсихає і осаджується.
Шостий етап – конопатка зрубу, шліфування, настил з утепленням підлог і стель, вставка дверей і вікон.
Сьомим етапом є завершення обробки і будівництва зрубу. Коли проводяться оздоблювальні роботи, відбувається: проводяться внутрішні роботи, проводяться найнеобхідніші комунікації, а так само монтуються столярні вироби. Якщо приблизно підрахувати всі вартість будинку, то виходить, що тільки на дерево буде витрачено близько 40% всього бюджету, решта грошей підуть на розробку плану, столярні вироби, фундамент, покрівлю та багато іншого. Виходячи з підрахованої, виходить, що будівництво будинку вручну набагато відрізняється від спорудження будинку технічним способом. Це досить вагома причина для того, хто хоче побудувати якісний і затишний будинок, а не просто наосліп замовити будинок під ключ у який-небудь бригади, не розуміючи навіть, як він будуватися.
Якщо ж починати розмову про баню, то безумовно кращої лазнею буде побудована зі зрубу. Такий вид лазні заспокоює, додає бадьорості і дозволяє краще розслабитися. Ні з чим не зрівняється почуття, яке ти відчуваєш, коли залишаєшся єдине з природою опинившись в сауні або в лазні зі зрубу. Найкращими і лікувальними є ті лазні, у яких стіни виконані з дерева. Стіни з дерева просто відмінно пропускають повітря і пар, тримають прекрасний аромат дерева і тепло. Дерева мають природними силами, які ми можемо відчути, перебуваючи в лазні.
Споруда, яка була зроблена вручну, так і виконана з дерев’яного зрубу поза конкуренцією і поза модою. Дерево в Росії – традиція: житла з нього будували споконвіків. І це не дивно. Адже будинок, побудований з повнотілих дерев’яних елементів, зрубів, – легкий, міцний і екологічний: жити в ньому корисніше для здоров’я, ніж в бетонному або цегляному. І це не пусті слова.
Ми є безпосередньо виробниками зрубів, виготовляємо і продаємо зруби будь-якої складності починаючи від простих, недорогі зруби, закінчуючи зрубами котеджів, садових і дачних будинків, що мають складну конфігурацію.
Будівництво зрубів будинків і дерев’яних лазень в останні роки стало одним з найбільш затребуваних в сфері заміської нерухомості. Міцність, надійність і висока естетичність зрубів в поєднанні з їх прекрасними екологічними характеристиками роблять будівництво лазні або будинку з дерева найкращим варіантом, якщо ви цінуєте свій комфорт і Вам важливо отримати високу якість.

г.Ніжній.Новгород
8 (831) 4-155-664
8 (831) 413-46-99

Завжди будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Схожі новини

Залишити коментар