Зруби будинків і лазень під ключ купити зруб ціна виробника

Купити зруб лазні

При покупці лазні або будинку у нас (від складності проекту), Ви в подарунок отримуєте: вікно; вікно + чорнову підлогу; рубаний стіл або лавку; альтанку. Термін дії акції обмежений! Успей замовити і отримати подарунок.

 • При покупці лазні або будинку у нас (від складності проекту), Ви в подарунок отримуєте: вікно; вікно + чорнову підлогу; рубаний стіл або лавку; альтанку. Термін дії акції обмежений! Успей замовити і отримати подарунок.

 • При покупці лазні або будинку у нас (від складності проекту), Ви в подарунок отримуєте: вікно; вікно + чорнову підлогу; рубаний стіл або лавку; альтанку. Термін акції обмежений! Успей замовити і отримати подарунок.

 • При покупці лазні або будинку у нас (від складності проекту), Ви в подарунок отримуєте: вікно; вікно + чорнову підлогу; рубаний стіл або лавку; альтанку. Термін акції обмежений! Успей замовити і отримати подарунок.

 • Замовляючи будівництво добротного зрубу, виконаного з окаренного колоди, клієнти отримують гарантовано якісний результат. Це комфортне житло, створене з натурального матеріалу, яке прослужить протягом тривалого часу, радуючи сприятливими умовами мікроклімату. Професіонали пропонують побудувати будинок своєї мрії.

  Зруби під ключ.

  Династія досвідчених платників пропонує замовити будівництво під ключ. Перевага для клієнтів в цьому випадку полягає в швидкості виконання всіх стадій будівництва, що дасть можливість вже незабаром отримати готове житло. Фахівці беруться за зведення не тільки будинків, але також і лазня будується з урахуванням всіх особливостей даної категорії будівель.

  При виконанні кожного проекту здійснюється повний цикл робіт, починаючи з робіт з фундаментом. Для здійснення роботи залучається одна бригада, в яку входять тільки професіонали, які мають великі знання, багатий досвід.

  Звернення до майстрів стає набагато вигідніше, ніж в компанії, оскільки в даному випадку пропонуються набагато вигідніше розцінки. Цінуючи своєю відмінною репутацією, фахівці виконують роботу на найвищому рівні, відповідаючи за якість, яке в кожному випадку залишається на найвищому рівні.

  Як матеріал для будівництва використовується натуральне окоренной колоду, що дозволяє готовому будові отримувати багато переваг. Дане колоду представлено звичайним деревним стовбуром. З нього виконується зрізання кори. Індивідуальної є величина, перетин колод, а форма – різномастої. Перевага такого матеріалу полягає в збереженні верхнього шару. Така особливість сприятливо впливає на тривалість терміну використання.

  Іншими словами, вибір для будівництва даного матеріалу дозволить отримати довговічне будова, яке прослужить протягом тривалого тимчасового терміну. При експлуатації відбувається потемніння колоди, завдяки чому будівля набуває привабливий зовнішній вигляд, досягається ефект вінтажності, оригінальність дизайну.

  Технологія будівництва зрубів.

  Коли замовляється зруб у династії платників, майстри при виконанні кожного замовлення використовують відпрацьовані схеми будівництва, відповідні технології. Даний готовий зруб при експлуатації не буде піддаватися процесу гниття. Він не деформується і добре протистоїть різним чинникам.

  Для виконання очищення колоди від кори практикується використання відповідних механічних засобів. Це сприяє збереженню смолянистих речовин в зовнішньому шарі. Оскільки потреба у виконанні спеціальній обробці колоди відпадає, досягається зменшення витрат, необхідних при будівництві.

  Обробка починається, коли проводиться заготівля лісу. Спочатку потрібно визначитися з породою деревини. В даному випадку до уваги беруться побажання замовників. Майстри зможуть дати консультації, які допоможуть прийняти вірне рішення. Зроблений вибір впливає на підсумкові матеріальні витрати, які будуть потрібні при будівництві. Щоб отримати зруб, необхідно підібрати оптимальні за своєю величиною колоди. Величина діаметра варіюється від 180 до 300 мм.

  У багатьох випадках використовуються хвойні породи, що обумовлюється їх стволами, мають правильну форму. Не менш важлива особливість стосується смолистости, властивої хвойним породам. Це сприяє меншій схильності процесу гниття, якщо проводити порівняння з листяними породами.

  Для отримання якісного колоди заготівля матеріалів здійснюється взимку. Відомо, що в даний період дерево знаходиться в стані сну, що характеризується найменшим процесом сокоруху.

  Досягати додаткового зменшення витрат, необхідних на будівництво, стає можливим, оскільки спочатку колоду більш просмолене і сухе. Це дозволяє його НЕ просушувати ще додатково.

  Там, де необхідно побудувати комфортне житло з натурального матеріалу звертайтеся до майстрів своєї справи професіоналам у сфері будівництва будинків і бань з використанням натурального окоренной колоди. І кожна з них створюється з урахуванням дотримання всіх вимог і використанням високоякісних матеріалів, завдяки чому кожен замовник залишиться задоволеним.

  Схожі новини

  Залишити коментар