Зруби будинків ексклюзивну якість зруби ручної рубки з модрини виробництво зрубів будинків і бань з колоди і лафета СанктПетербург

дерев’яний зруб

Приймаючи рішення про будівництво дерев’яного будинку будь-який забудовник вирішує, якого типу дерев’яного домобудівництва віддати перевагу. Правильно обраний зруб служить основою майбутнього будинку, що визначає всі інші технічні рішення. Ручна рубка зрубів будинків дозволяє використовувати в тому числі і великі діаметри колод, що істотно покращує теплоізоляцію рубленого будинку і його зовнішню естетику. При цьому вартість зрубу ручної рубки становить лише близько 25-30% від вартості всього дерев’яного будинку.

зруб є головною перлиною в намисто вашого проекту будинку або лазні. Ми більше 15 років виробляємо зруби дерев’яних будинків з російської, норвезької та канадською технологією ручної рубки. Ми можемо виготовити зруб будь-якої складності. Основним напрямком нашої роботи є виробництво зрубів ручної рубки з круглого колоди і з лафета. Більшу частину зрубів дерев’яних будинків ми експортуємо і з таким же високим якістю виробляємо рубані будинки для Росії.

За бажанням ми можемо виготовити тільки зруб ручної рубки або побудувати дерев’яний рубаний будинок під ключ .
Комплект зрубу від компанії Російський Будинок це:

 • Дерев’яний зруб будинку найвищої якості з російської, канадської або норвезької технології ручної рубки. антисептированной, маркований, розібраний, упакований і занурений на транспорт.
 • Пропиляні все дверні та віконні прорізи під розмір столярних виробів, зроблений пропил під штроби, врізані лати, статеві та стельові балки: поверхні балок і зліг простругані рубанком. На колодах робиться пропив для зняття напруги, щоб мінімізувати утворення тріщин в стіні зрубу
 • Зруби будинків виробляються способом ручної рубки з сосни, модрини, кедра або їли, при цьому кожне наступне колода ретельно підганяється до попереднього
 • зруб будинку виготовляється з лафета або круглого колоди
 • У зрубі будинку, виготовленому з круглого колоди, діаметр колоди від 24 см до 45 см може бути обраний за бажанням замовника.
 • Товщина стін будинку з лафета від 20см до 30 см. Це норвезький варіант рубки чашки: на нього отримано норвезький сертифікат якості, що дає право на цілорічне проживання в такому будинку без додаткового утеплення зовнішніх стін. Лафет виготовляється з колоди великого діаметру, тому в зрубі місце з’єднання лафета більше, ніж в зрубі з круглого колоди. Виняток становлять зруби з круглого колоди великого діаметру.
 • Рубані фронтони дерев’яного будинку з системою зліг забезпечують міцну конструкцію даху, що витримує будь-який покрівельний матеріал і снігові навантаження
 • Колоди зрубу обстругуються електрорубанком, що надає поверхні гарний вигляд, що не вимагає подальшої обробки
 • Ручний спосіб рубки зрубів дозволяє зберегти поверхневі захисні шари і природну форму дерева, що дуже важливо в період, коли дерев’яний будинок висихає (2-2.5 року).
 • при висиханні зрубу дерев’яного будинку ручної рубки (2-2.5 року) практично не погіршується якість з’єднань між колодами – це ще одна важлива перевага ручної рубки в порівнянні з оциліндрованнимі колодами машинного виробництва.
 • Зруб будинку виготовляється на території нашої будівельного майданчика, цим забезпечується контроль за високою якістю рубки .
 • За Вашим бажанням ми можемо провести монтаж зрубу у Вас на ділянці, зробити покрівлю та провести весь комплекс оздоблювальних робіт будинку під ключ .
 • За роки роботи нами накопичений величезний досвід будівництва зрубів дерев’яних будинків великої площі .

Якісно виготовлений зруб – основа дерев’яного будинку Вашої мрії.

Схожі новини

Залишити коментар