Зруби будинків ціна

Зруби будинків, ціна

Зруби будинків, ціна

Зруб будинку 10×12, площа 190 м2

Зруби будинків, ціна

Ціна зрубу посилання – 1 710 000 долл

Найбільш комфортними та корисними для життя вважаються так звані «живі» будинки – котеджі з рубленого колоди. Кожна людина, що побував в подібному будинку, зазначає, що всередині надзвичайно легко дихати. Цей факт обумовлений тим, що дерев’яні стіни безперешкодно пропускають повітря крізь свої волокна. Крім того, дерево так само володіє прекрасними теплоізоляційними особливостями – будинки з рубленого колоди не тільки утримують тепло в холодний період року, але так само забезпечують прохолоду в жаркий.

Завдяки спеціальній технології – ручної рубки – зовнішній шар деревини зберігається в незмінному вигляді, а її структура практично не порушується. Саме тому рубані дерев’яні будинки мають високі естетичні властивості, підкреслюючи індивідуальність, смак і стиль своїх власників.

Завдяки особливостям рублених стін, токсичні речовини, що знаходяться в повітрі, повністю поглинаються і абсорбуються. Як свідчать медичні дослідження, дерев’яні рубані будинки відмінно впливають на зміцнення імунітету людини. Смоли і фітонциди, які зберігаються в масивних дерев’яних стінах, так само сприятливо впливають на живуть в будинку людей. У тому випадку, якщо використання рубленого дерев’яного будинку буде носити сезонний характер, його не потрібно буде безперервно опалювати взимку і спеціально готувати до експлуатація, як, наприклад, кам’яні будівлі.

Подібні будинки вже багато століть поспіль користуються незмінним попитом, проте постійне вдосконалення будівельних технологій робить їх з кожним роком все більш популярними і затребуваними. Важлива особливість рубленого дерев’яного будинку полягає в його індивідуальності. На даний момент, за бажанням замовника, можна створити навіть найбільш складний і вишуканий проект такого будинку. Клієнт може віддати перевагу як більш простому класичному варіанту, так і оригінальному оформленню, виконаному в будь-якому бажаному архітектурному стилі. Однак навіть найбільш прості і традиційні проекти подібних будинків дозволяють архітекторам втілити в життя свої оригінальні і незвичайні ідеї.

Так як технологія ручної рубки такого будинку безпосередньо пов’язана зі складними специфічними нюансами, будівництво дерев’яного будинку вимагає виключно високої кваліфікації відповідальних фахівців. Особливе значення має перший вінець, від правильності закладення якого залежить рівномірність підйому зрубу при будівництві рубаного будинку. Цілісність бічних стінок кожної колоди можна забезпечити виключно правильним дотриманням технології пропилов. Як правило, подібні будинки створюються з круглого колоди.

Основним матеріалом для будівництва стін рубленого будинку є деревина зимової заготовки (хвойних, листяних порід), що відрізняється мінімальним вмістом води, простотою обробки, стійкістю до усихання, деформації та гниття в порівнянні з деревиною літньої заготівлі.

Будівництво стін рубленого будинку виконують з рівних колод, «стік» яких мінімальний (порогова величина – 1/1 см). Вибір товщини (діаметра) колод рубленого будинку здійснюється виходячи із значення мінімальної температури в холодний період року (порогова величина – 36 см). Якщо ж планується будівництво рубаного садового будиночка, то цілком можна скористатися колодами меншої товщини (до 20 см).

Схожі новини

Залишити коментар