Зруби бань з колоди Псковської області зруб лазні від Доброї лазні

добра лазня

добра лазня

Зруби лазні з Пскова, колода ручної рубки

Що потрібно, щоб будується лазня вийшла Доброї, тобто затишній, теплій, щоб кожне відвідування радувало і давало сили, здоров’я?

Насамперед – це матеріал для лазні. Вважається, що найкращим матеріалом є дерево. Щоб було тепло деревина повинна бути середньої щільності, ні в якому разі не подсоченная, для зрубу лазні актуально так само відсутність смоляних кишень – стіни не повинні плакати. Всім цим параметрам відповідає сосновий ліс Псковської області.

По-друге – якість виготовлення. Для лазні зруб, як правило, робиться в лапу з прихованим замком в кутку, що робить з’єднання лапи міцним – кути зрубу ніколи не роз’їдуться. Колода використовується досить великого діаметра – 22-26см. зруб виходить красивим, добротним, така лазня зі зрубу завжди буде радувати око.

І по-третє – баня повинна бути зручною, що багато в чому залежить від обраного Вами проекту, а проектів у нас достатньо. До речі ми першими, більше 10 років тому, придумали Баню з полами, тепер цей проект пропонують майже всі постачальники.

  • Купуючи зруб лазні, буває важко визначитися з розміром майбутньої лазні. на сторінці проекти бань Ви знайдете найпопулярніші проекти лазні, а швидко порівняти вартість можна на сторінці ціни на зруби. але, якщо Вам потрібна лазня за індивідуальним проектом, то, сгласованной проект, вона приїде до вас через 2-3 тижні.
  • Час від вашого да до готового будови на вашій ділянці всього лише 2-3 неділі .
  • Зруби стандартних розмірів приїдуть на вашу ділянку без передоплати, якщо ж ви хочете зробити баню на замовлення, то, після узгодження проекту, необхідно буде внести невелику передоплату після укладення договору на поставку.
  • Ви можете побачити ваш зруб раніше, ніж він опиниться на вашій ділянці. На ваше прохання Вам висилається фото з ділянки (зруби на ділянці збирають в два колодязі) – 4 фотографії де кожен колодязь відзнято з двох кутів.

Чому зруби для лазні замовляють на Доброї лазні?

  • Псковський ліс – якісний будівельний ліс
  • теслі мають великий досвід рубки
  • зруб збирається на мох, що важливо саме для лазні
  • збирачі що називається набили руку на складанні
  • гнучкий підхід до замовника – Ви замовляєте тільки те, що Вам потрібно – ніхто не нав’яже нічого зайвого
  • і головне – невисока вартість, в яку включені доставка і збірка

Нові розділи на сайті:

Це цікаво – нові статті:

Оциліндрована колода має максимальну довжину 6 метрів. І ці 6 метрів накладають жорсткі обмеження на розміри кімнат при проектуванні.

Пристрій теплої підлоги в лазні

яким чином зробити підлоги в мийної ..

Рубку в лапу, в чашу, в канадську чашу, норвезька рубка і т.д. має на увазі собою пиляння колоди бензопилою. .

Популярні проекти

Схожі новини

Залишити коментар