Зруб зруби будинків зруби в Калінінграді

Зруби будинків і лазні в Калінінграді

Зруби будинків і лазні в Калінінграді

Давно відомо, що зруби, побудовані з зимового лісу, відрізняються більш високою якістю і довговічністю, тому в честь ювілею оголошуємо додаткову зимову акцію. Ви можете замовити будівництво фінського зрубу за ціною російського.

Крім того, ми пропонуємо укласти договори на будівництво зрубів будинків, лазень, котеджів з листопада 2016 року до кінця березня 2017 року і отримати ювілейну знижку до 25%. При цьому за погодженням з вами терміни будівництва зрубу можуть варіюватися з грудня по червень наступного року. Ми заготовив матеріал в зимовий період, а почнемо будівництво в узгоджене з вами час з листопада по червень.

При укладанні договору ви платите всього лише два з половиною відсотка. Сподіваємося, що наші ювілейні пропозиції вас зацікавлять.

Протягом ювілейного року почне діяти акція «зруб лазні в подарунок». При замовленні зрубу будинку або котеджу – отримаєте комплект зрубу лазні в подарунок. *

* Детальна інформація – в офісі фірми

Завжди мріяли про традиційний дерев’яному будинку? Підшукуєте оригінальні рішення для свого заміського котеджу? Хочете випробувати на собі всю користь цієї дерев’яної лазні? У вас є така можливість, разом з компанією «Зруби 39»! Ось уже понад 20 років ми будуємо дерев’яні зруби в Калінінграді і області на радість самим різним людям – політикам, пенсіонерам, бізнесменам і багатьом іншим! Зверніться до нас і станьте щасливим власником дерев’яного будинку або лазні вже зараз!

Дерев’яні зруби будинків, адаптовані до умов Прибалтики!

Ні для кого не секрет, що наш регіон має особливий примхливим кліматом, з високою вологістю і частою зміною погоди. В таких умовах до будівництва будь-якого будинку або будівлі потрібно підходити з особливою відповідальністю, тим більше – до тих, що будуються з дерева. На цей матеріал впливає висока вологість, а також температурні скачки і погодна нестабільність.

Компанія «Зруби 39» не з чуток знайома з погодними умовами нашого регіону, його вітрами і вологістю, тому для наших зрубів ми використовуємо фінський профіль колоди, який, на відміну від круглого російського, набагато краще підходить для непростих кліматичних умов Калінінградській області – він менше продувається завдяки зубчастому будовою, що дає йому ще й додаткову міцність, а також відмінно тримає тепло.

Подібні конструкції з північного лісу створювалися спеціально для умов фінської зими, де дуже важливо було зберегти максимум тепла. Будинок з такого зрубу простоїть десятки років і буде знову і знову радувати свого власника прекрасними якостями, які так цінуються в нашому непростому кліматі!

Телефонуйте в «Зруби 39» і замовляйте у нас проект свого ідеального житла і лазні!

Дерев’яна лазня користь і задоволення

Всі, хто коли-небудь радив баню як засіб лікування і профілактики різних хвороб, сходяться в одному – саме дерев’яна будівля найбільш благотворно впливає на ваше здоров’я. Цілюще жар найкращим чином позначається на стані суглобів і самопочутті, а деревний аромат піднімає настрій.

Але найголовніше те, що традиційна дерев’яна російська лазня – це найкращий спосіб розслабитися і відпочити після важкої трудового тижня і з новими силами розпочати нову! Розслаблюючими і цілющими властивостями в нашій країні не гребував ні одна людина – від імператора до простого селянина, чітко розуміючи, наскільки благотворно прийняття лазні.

Тепер і у вас є можливість випробувати на собі чудесну силу традиційно російського способу відновлення виснажених ресурсів організму! Компанія «Зруби 39» будує якісні та міцні російські лазні в Калінінградській області! Звертайтеся до нас!

Наші переваги

За весь час свого існування на ринку області «Зруби 39», що є членом КТПП (Торгово-промислової палати), завоювали повагу серед жителів регіону завдяки особливостям нашої роботи:

  • одне з наших відмінностей від інших конкуруючих фірм це те, що ми компанія з повним виробничим циклом матеріалів для зрубу;
  • низька ціна на роботи – ми намагаємося бути доступними абсолютно для всіх;
  • у нас діють сезонні знижки;
  • будинки, що виготовляються з фінського зубчастого профілю, набагато міцніше і більш придатні для калінінградського клімату;
  • зруб будинку з фінським профілем на 20-30% економічніше в порівнянні з аналогічним за розмірами російським зрубом;
  • ми працюємо разом з клієнтами по їх індивідуальними кресленнями, намагаючись виконати всі їхні вимоги і побажання.

У підсумку серед наших об’єктів значаться будинки людей різного соціального статусу і достатку, об’єкти різних організацій, консульств Німеччини і Польщі в регіоні, а також котеджне селище!

Багато вже оцінили переваги дерев’яних будинків і бань, які вони замовляють саме у нас. Настав ваш черга!

Акція до 25-річчя фірми

Фінський зруб за ціною російського

Ціна наших зрубів за фінською технологією знижена до ціни російського зрубу

Зубчастий профіль колоди надає конструкції додаткову жорсткість.

Цей спосіб обробки масиву колоди має ряд переваг:

виключає деформацію колод в зрубі (викручування);
створює додатковий тепловий замок;
перешкоджає продувності;
адаптує дерев’яні зруби до умов підвищеної прибалтійської вологості.

Примітно, що фінська технологія зубчастого профілю дозволяє використовувати для зрубу колоди зі значно меншим діаметром – 20-22 см. Для порівняння: традиційне російське кругла колода має бути 26-28 см в діаметрі, щоб мати такі ж властивості вітро- і вологозахисту. Це чимала економія, якщо врахувати, що кубатура колод буде менше в 2 рази, отже, рівно настільки зменшаться транспортні та інші витрати.

Більш того, якщо збирати зруб з таких колод, вже не знадобиться кранове обладнання, як для круглого колоди 28 діаметра. Використання технології «зубчастого профілю» з діаметром 20 – 22 см дає пряму економічну і технічну вигоду, без втрати якості. Калькуляція показує, що на один зруб економія становить до 20-30%.

Схожі новини

Залишити коментар