Зруб з сосни модрини кедра і осики! Виробник! Ціна! в Єкатеринбурзі!

Строй Снаб Виробниче об’єднання

Строй Снаб Виробниче об’єднання

Працюємо з 08.00 до 21.00 без вихідних. Телефонуйте.

Ще за Петра використовувалася модрина при будівництві флоту російського і як паль при зведенні Санкт-Петербурга. Багато греблі, водяні млини, канали в 17-18 століттях були побудовані саме з модрини. У наш час наукові докази підтвердили накопичений предками досвід.

Також при обробці лазні, сауни або котеджу використовують вагонку з модрини, кедра і сосни, а також терасну модрину, підлога з модрини відрізняється своєю неповторною красою і довговічністю.

Переваги зрубу лазні, будинку, котеджу з модрини:

Зруб з модрини відрізняється твердістю нарівні зі знаменитою твердістю дуба. І з роками твердість зрубу буде збільшуватися. Це досягається через полімеризації смол і наявності камеді в деревині. Крім того модрина стійка до біологічного руйнування гниття, синяви, ураження грибками, жучками та комах.

У зв’язку з цим зруби не вимагають хімічної просочення. Залишаючись екологічними чистими, зруби з модрини, в деревині якій містяться антиоксиданти, виділяють в повітря фітонциди, що сприятливо впливають на здоров’я людини.

З естетичної точки зору, після обробки колод виходить чудовий візерунок з яскраво виражених річних кілець. Крім того деревина модрини має 12 колірних відтінків (більше ніж у дуба, клена та ясена).

Модрина є комори хімічних речовин. Шляхом переробки, з неї виходить спирт, віскоза, виноградний цукор, оцтова кислота, кормові дріжджі, ефірні масла, дубильні речовини та ін. При підсочці стовбурів добувають живицю, при перегонці якої отримують каніфоль і скипидар, широко використовуваний в медичних цілях.

Поєднання всіх цих властивостей і якостей модрини, роблять її унікальною як будівельний і обробний матеріал. І зараз знову відроджується попит на зруби з модрини, щоб володіти прекрасним, ставним, непохитним будинком із затишною атмосферою.

Зруби з кедра

Кедр широко використовувався теслями для будівництва будинків, які виходили дуже теплими і благотворно впливають на здоров’я. Підлоги з кедра теж дуже теплі і красиві. З нього виготовляли різну домашнє начиння: скрині, шафи комоди і гардероби. У меблів ніколи не заводиться моль.

В Європі деревина з кедра йшла на виготовлення молочного посуду. Молоко в такому посуді довго не скисне і набуває приємний смак. З кедра робили ковші, діжки й цебра і інші предмети побуту. Продукти, які зберігаються в цих ємностях, набувають цілющу силу і продовжують життя людини.

У більш пізній час, при розвитку промисловості і виробництв, почався бум будівництва кам’яних джунглів. В даний час, в наш техногенний вік, з порушеним рівновагою в природі і екологією, ми стали замислюватися про нашу середовищі існування, здоровий спосіб життя. Саме вдома з дерева і зокрема зруби з кедра стали невід’ємною складовою і навіть синонімом відроджується екології.

переваги:

Дослідження показали, що кедр дійсно володіє вищими, в порівнянні з іншими породами, механічними, екологічними, естетичними властивостями. Все це обумовлено будовою і хімічним складом кедра. Деревина кедра прекрасно піддається обробці через однорідної будови. Вона дуже добре строгается, полірується і висихає практично без розтріскування.

Зруби з кедра відрізняються великою опірністю до змін температури і погодних умов. Також дані зруби мають теплоізолюючу здатність в 12 разів більше ніж стіни з каменю чи бетону. Це забезпечується великою кількістю (62 тисячі на 1 см 2 поперечного перерізу) найдрібніших трубочок (капілярів) заповнених повітрям.

Науково доведено, що деревина кедра вбиває гнильні мікроби. Завдяки виділенню фітонцидів, знищуються хвороботворні мікроорганізми, повітря набуває цілющих властивостей. У зрубах з кедра практично стерильна обстановка порівнянна зі стерильністю в операційних!

У радянські часи велися великі заготовки кедра через його механічних властивостей, легкості в обробці і цілющих лікувальних якостей, що призвело до значного зменшення запасів кедрових лісів. В останні кілька десятиліть багато зроблено для збереження і відродження цього унікального дерева. Обсяги заготівель зараз невеликі в порівнянні з іншими хвойними породами, що позначилося на ціні зрубів з кедра. Але справжні цінителі свого здоров’я, здоров’я своїх близьких і розуміють спроможність кедра як прекрасного будівельного матеріалу, замовляють будинку і зруби саме з нього.

Зруб з модрини Єкатеринбург

Виготовимо зруб з модрини за вашими ескізами з оциліндрованих колод

Зруб з кедра Єкатеринбург

Виготовимо зруб з кедра за вашими ескізами з оциліндрованих колод

Зруб з осики Єкатеринбург

Зруб з сосни Єкатеринбург

Надішліть заявку на зруб по електронній пошті або з форми онлайн замовлення на сайті, а також можна зателефонувати за телефонами в Єкатеринбурзі +7 (343) 253-23-96

Ціни на зруби в Єкатеринбурзі.

В даній таблиці вказані розміри зрубів та орієнтовні ціни на них.

* Ціни на зруби орієнтовні, тому телефонуйте (343) 253-23-96, щоб уточнити вартість по Вашому зрубу.

  • Монтаж (збірка зрубу) 35% від вартості матеріалів
  • Доставка зрубу до Вас – від 3000 рублів

СтройСнаб – виробництво зрубів бань, будинків.

Найбільш поширеним видом одноповерхового строіетльства є будівництво лазень, будинків з деревини. І при цьому використовується деревина сосни, модрини, кедра або осики. Ось кілька переваг будівництва лазні або будинку з зруби (цільного колоди). По-перше, при будівництві з цільної колоди зберігається цілісність деревини. І завдяки цьому зруб володіє відмінними характеристиками до стійкості навколишнього середовища і паразитам. І при цьому зберігається здорровая природна атмосфера дерев’яного зрубу.

Зтроительство лазень і будинків зі зрубу один з напрямків діяльності компанії СтройСнаб, яка, завдяки накопиченому досвіду, чудово знає специфіку будівництва зрубів з деревини. Ми не плануємо на декількох сторінках рекламувати свої послуги ми хочемо лише надати вам найповнішу інформацію про вибір зрубу для будинку і лазні, про класифікацію зрубів та особливості монтажу, а також застерегти вас від підводних каменів при покупці зрубу. Представлена ​​на сайті інформація стане для вас настільним керівництвом, дозволить правильно підійти до вибору компанії-забудовника і уникнути найпоширеніших помилок. Після ознайомлення ви зможете розставити пріоритети і визначитися з тим, що для вас є принциповим, коли мова заходить про те, кому доручити будівництво лазні або дерев’яного будинку зі зрубу.

Ми пропонуємо зруби з сосни, модрини, осики і кедра і Ви можете замовити у нас зруб за Вашим індивідуальним бажанням, що стосується і деревини і розмірів зрубу. В процесі проектування і будівництва лазні на заміській ділянці ми враховуємо і характеристики дерев’яного будинку або лазні, а саме його архітектурно-дизайнерське виконання, так як лазня не повинна володіти індивідуальністю на загальному тлі Вашої ділянки. У нас Ви можете замовити баню або будинок під ключ, тобто з додатковою комплектацією (дошка, брус, лаги, вагонка, імітація бруса та ін)

Що вибрати? Зруб з цільної колоди або оциліндрованої?

Для початку звичайно Вам потрібно знати якими достоїнствами і недоліками володіє зруб з цілісного колоди і зруб з оциліндровки, який виробляється шляхом механізованої обробки колоди зі зняттям верхнього шару колоди.

Колоди для зрубу з цільної колоди мають форму усіченого конуса. З слідстві чого зруб збирається чергую то товстий кінець колоди, то який тонше і виходить рівна стіна зрубу. У рубаних зрубі не прибирається верхній шар деревини і тому зберігається природна цілісність колоди і воно більш довговічне. Особливо це виражається коли зруб обробити під скобель, але і під рубанок з зрубу забирається дуже незначний шар. Але якщо Ви хочете зруб з подальшою обробкою фасаду і внутрішнього інтер’єру зрубу, то можна лише очистити зруб під сокиру. Найбільший недолік рубаного зрубу – його усадка до 10%. Але цього можна уникнути якщо замовити зруб заздалегідь і дати йому встоятися і просохнути кілька місяців, а краще рік.

Тепер поговоримо про зрубі з оциліндрованих колод для лазні або будинку. Перше це те, що всі колоди однакового діаметра і з’єднання виготовлені на обладнанні дуже точно і щільно підходять один до одного. Оциліндрованниє колоди для зрубу виготовляються з використанням сучасного обладнання, що дозволяє домогтися їх ідеального діаметра і відмінного зовнішнього вигляду. якщо замовити зруб з оциліндрованих колод, то можна не виконувати зовнішню обробку і обшивку стін, так як будова виглядає дуже цілісно і акуратно. Але при цьому зрізається зовнішній, захищає деревину від зовнішніх впливів, шар і тому деревина цилиндрована для зрубу менш довговічна в порівнянні з рубаним зрубом.

Кутове з’єднання в чашу або лапу?

Ми плавно підійшли до ще одного важливого аспекту в будівництві дерев’яних будинків і бань до технологій рубки зрубу. Відвідуючи сайти компаній в надії купити зруб для дому та лазні, ви напевно стикалися з такими термінами, як рубка в лапу або чашу. Для того щоб вас не вводили в оману підприємливі продавці зрубу і забудовники, ми розповімо вам про ці технології.

При рубці в лапу колоди ретельно підігнані одна до одної і не виступають за межі стін. Таким чином, забезпечується економія витрачається матеріалу і, як наслідок, зниження вартості виконуваної роботи. При рубці в лапу набагато простіше виконувати зовнішню обшивку, тому якщо ви плануєте додаткову декоративну обробку дерев’яного будинку або лазні, то вибір технології очевидний. Однак при рубці в лапу кути будови менше захищені від вітру і вимагають забезпечення герметичності, але для фахівців нашої компанії це не є ніякий проблеми, так як складання ми виконуємо професійно. Рубка в чашу обійдеться дорожче, так як потрібно більше матеріалу, але зате забезпечується необхідна ступінь теплоізоляції і герметичності кутів. Якщо виконати рубку чашею вгору, то можна підвищити стійкість зрубу до атмосферних опадів. При рубці в чашу зовнішня обробка необов’язкова, оскільки будова виглядає естетично, але ми завжди готові надати вам послуги з обробки, якщо ви захочете додати будинку більш сучасний вигляд. Незважаючи на те що виконання зовнішньої обшивки ускладнюється за рахунок виступаючих колод, ми знайдемо найоптимальніше рішення.

Бані під ключ зі зрубу: наші пропозиції і рекомендації

У попередніх блоках ми розглянули зруби будинків і бань з точки зору їх основних типів, технології рубки і особливостей монтажу. При цьому ми навмисно упустили такий ключовий момент, як породи деревини, які використовуються для зрубу. На наш погляд, даний аспект особливо принциповий, коли мова йде про будівництво лазень, тому коротко представимо вам найбільш популярні породи деревини для зрубу лазні. Висловлюються різні думки щодо того, яка деревина вважається найкращою для будівництва лазні, але ми надамо вам можливість для самостійного вибору. Відзначимо, що лазня під ключ може бути виконана з листяних або хвойних порід деревини. У першому випадку для зрубу використовується в основному осика або липа: осика відрізняється невеликою щільністю, не боїться вологи і зберігає свій відтінок кольору протягом усього терміну служби, а деревина липи не містить ефірних масел, має низьку теплопровідність і не вимагає додаткової обробки.

Незважаючи на те що при підвищеній температурі з хвойної деревини виділяється смола, є чимало тих, хто вважає за краще будувати лазні з хвойних порід зокрема, з модрини. Крім своєї унікальної міцності і довговічності, в цій деревині міститься безліч антибактеріальних речовин. До її незаперечних переваг відноситься і те, що модрина максимально стійка до вологи і не гниє у воді, тому, коли мова йде про вибір зрубу для лазні, ця порода деревини вважається однією з кращих. Відмінну теплоізоляцію забезпечують зруби лазні з кедра, до того ж ця деревина стерилізує повітря в приміщенні і знищує бактерії. Окремої згадки заслуговує естетика кедра і його респектабельний вигляд, тому якщо для вас принциповим екстер’єр та інтер’єр лазні, то ми рекомендуємо вам купити зруб лазні з кедра. Не менш популярні зруби лазні з сосни і ялини: в порівнянні з сосною, ялина менше гниє і довше зберігає свій природний відтінок. У будь-якому випадку, виконавши будівництво лазень з хвойних порід, для обробки стін можна використовувати липу, тополю або осику, щоб збалансувати всі плюси і мінуси.

Де купити зруб без підводних каменів?

Не секрет, що деякі компанії, що спеціалізуються на продажу зрубу для будинку і лазні, намагаються збути неякісну деревину, мало піклуючись про те, у що перетвориться будова через навіть невеликий термін експлуатації. Ми хочемо застерегти вас від підводних каменів, з якими ви можете зіткнутися при виборі забудовника і покупці зрубу.

В першу чергу, звертайте увагу на ціну зрубу: занижена вартість вже говорить про те, що вам намагаються продати неякісний матеріал. На деяких сайтах ціна зрубу навмисно не оновлюється протягом тривалого часу, щоб залучити покупців привабливою пропозицією. Якщо все ж ви вирішили купити зруб за низькою ціною, то це не тільки принесе чимало клопоту при монтажі нерівних колод з безліччю дефектів, але і помітно погіршить зовнішній вигляд самого будинку деревина швидко почорніє, почне гнити і обростати мохом. Нерідко вказується ціна зрубу без урахування його доставки, а заявлена ​​вартість монтажу включає в себе лише збірку зрубу без влаштування покрівлі та інших конструктивних елементів. В результаті, в своєму прагненні заощадити на замовленні зрубу, ви стикаєтеся з необхідністю доплачувати істотну суму за повний комплект.

Наступний момент, на який потрібно завжди звертати увагу, це діаметр колоди. Чим менше діаметр, тим нижче буде ціна зрубу, але, по-перше, це знижує стійкість конструкцій, а по-друге, не забезпечується необхідний рівень теплоізоляції. Для кожного регіону, в залежності від кліматичних умов, передбачені колоди певного діаметра, про що вас повинні проінформувати продавці. Зокрема, для середньої смуги Росії діаметр колод для зведення дерев’яного будинку повинен становити не менше 20 см, а для лазні зі зрубу 18-22 см. Важливе значення має просочення зрубу антисептиками: деревина дуже міцний і довговічний матеріал, але при відсутності просочення підвищується влагопроницаемость і створюються сприятливі умови для появи грибків і плісняви. До того ж необхідний правильний вибір деревини для зрубу в залежності від того, яким експлуатаційним і естетичним характеристикам має відповідати споруджений на ділянці будова.

На багатьох сайтах розміщені ефектні картинки вже готових дерев’яних будинків і бань, які вводять в оману покупців. Згодом, коли ви вже підете купувати зруб і замовляти проект сподобався вам будинку, може з’ясуватися, що в зазначену вартість включено лише базові послуги з будівництва без внутрішньої обробки або ж це ціна за комплект найдешевших матеріалів. І, нарешті, якщо ви звернулися до несумлінним забудовникам, то вам потрібно буде ретельно перевіряти відповідність даних в проекті і постійно контролювати їх роботу в процесі будівництва лазні або будинку. При недостатній інформованості зіставляти параметри і здійснювати контроль вельми проблематично, до того ж вам доведеться весь день пропадати на ділянці і закинути свої справи. Все це перетворюється на справжній головний біль, яка буде нагадувати про себе і після закінчення будівництва, так як почнуть виявлятися інші підводні камені у вигляді дефектів конструкцій або обробки.

Якщо прочитати все вищеописане з точністю до навпаки, то ви отримаєте повну картину того, що вам пропонує наша компанія. Ми занадто дорожимо своєю репутацією, щоб працювати з неякісним зрубом, знижуючи ціни для залучення покупців. Наш прайс-лист оновлюється регулярно, і дізнатися сьогоднішні ціни на зруб, включаючи вартість повного комплекту, ви можете в будь-який момент, зв’язавшись з нами по телефону. Ми самі виконуємо збірку, тому немає ніякого резону ускладнювати собі роботу і доставляти зайві проблеми замовнику. Наша компанія використовує колоди відповідного діаметру, виконує просочення для підвищення стійкості зрубу до факторів зовнішнього середовища і приділяє підвищену увагу точності і якості монтажу. Ми здійснюємо контроль на всіх етапах будівництва та можемо продемонструвати вам фотографії вже виконаних робіт, а не красиві картинки, створювані дизайнерами в розрахунку на не дуже досвідчених клієнтів. Наша компанія націлена на довгострокову професійну роботу, тому ми завжди у відповіді за кінцевий результат.

Зруби ціни в Єкатеринбурзі.

Зруби бань, висота 2.2 метра, рубка в лапу

Схожі новини

Залишити коментар