Зруб з оциліндрованих колод

Зруб з оциліндрованих колод

Зруб з оциліндрованих колод. Купити, замовити, побудувати в Києві або Київській області.

Замовити і купити зруб з оциліндрованих колод з комплектацією під ключ, маючи на увазі продаж всіх основних необхідних конструктивних елементів для якісної споруди зрубу з оциліндрованих колод сьогодні цілком можливо в одному місці – в Києві та Київській області в нашій компанії Зимовий Будинок.

Порядок купівлі – продажу зрубів такий: ви вибираєте готовий проект і укладаєте договір на його виготовлення і поставку з узгоджені сторонами терміни. Другий варіант співпраці такий: ви надаєте нам свій проект дерев’яного зрубу з оциліндрованих колод, який би ви хотіли виготовити, купити і побудувати. В такому випадку, договір купівлі – продажу буде укладений на виготовлення комплекту зрубу з оциліндрованих колод по вашим вихідним даним – разбревновкі або робочого проекту.

Трохи про нашу компанію Зимовий Будинок

У якісно побудованих дерев’яних зрубах з масиву колод або бруса сучасними вченими фіксуються найвищі показники продуктивної роботи людини і глибокого сну. Наприклад в дерев’яному будинку з оциліндрованих колод веселіше грається дітям, спокійніше відпочивати літнім людям. Сьогодні основну роль в дерев’яному житловому будівництві бере на себе технологія, яка не має аналогів – будівництво будинків з оциліндрованих колод.

Якісне оциліндрованої колоди проводиться нами в Кіровській області з північної сосни на високоякісному вітчизняному обладнанні. Острожка оциліндрованих колод йде в поздовжньому напрямку, що дозволяє отримувати максимально гладку поверхню з допусками на геометричні розміри +/- 1 мм.

Часто нам телефонують і запитують. З якого лісу ми виробляємо оциліндрованої колоди? Де Ваші оцилиндрованні колоди можна купити в Києві, Київській області або Південному Російському регіоні? Запити на колоди і зруби з оциліндрованих колод йдуть в основному з Москви та Київській області.

Виготовлення заготовки оциліндрованих колод (погонажу) проводиться в основному з щільного стиглого Кіровського лісу. Але за спеціальними замовленнями ми можемо виготовити і оциліндрованої колоди з кедра і сибірської модрини. Такі замовлення ми той же розміщуємо на своєму виробництві.

Дерев’яний зруб з оциліндрованих колод це основа сучасного дерев’яного будинку або лазні. Істотно полегшує виготовлення дерев’яного зрубу використання колод, оброблених заводським способом.

Крім, того, що у нас можна замовити необхідні вам для побудови дерев’яного зрубу колоди, ми здійснюємо продаж:

1. Нагель для скріплення колод між собою в зрубі.

2. межвенцового утеплювача з джуту для побудови зрубу.

3. У нас можна замовити і одночасно з зрубом купити найкращі засоби захисту виробництва компанії Неомид.

Ну і наостанок, дивіться самі, але ми рекомендуємо:

Зруб з оциліндрованих колод сучасний винахід. Істотно полегшує виготовлення зрубу придбання колод, оброблених заводським способом – оциліндрованих колод однакового діаметра. Зруб з оциліндрованих колод має більш презентабельний вигляд ніж колоди ручної рубки. Якість швів зрубу з оциліндрованих колод набагато краще, так як пази зрубу виготовляються на верстатах в заводських умовах. Зруб з оциліндрованих колод основа будинку сучасного рівня. Замовити і купити зруб з оциліндрованих колод це стильно і сучасно.

Купити необхідні вам для побудови зрубу матеріали можна зробивши попереднє замовлення – зателефонувавши за нашими телефонами розміщених в розділі Контакти

Схожі новини

Залишити коментар