Зруб з оциліндрованих колод виробництво оциліндрованих колод СанктПетербург Карелія Мурманськ Компанія «Екорон»

Зруб з оциліндрованих колод

зруб з оциліндрованих колод – виробництво.

Основний профіль нашої компанії виробництво і будівництво дерев’яних споруд. Звичайно ж, це перш за все бревенчатая лазня. дерев’яний будинок. а також інші споруди Вашого заміського ділянки, такі як, альтанки, дитячі будиночки, дровенікі, зруби оголовків колодязя, садові меблі, інші господарські будівлі – вобщем все, що можна зробити з колод.

Ми займаємося як класичними традиційними зрубами ручної роботи (ручного рубання), так і зрубами з оциліндрованих колод природної вологості.

Зроблені з колод зруби з оциліндрованих колод виготовляються на нашій виробничому майданчику, потім в готовому вигляді вивозяться і збираються на ділянці Замовника на готовий фундамент.

– деталі зрубу виготовляються на верстаті відповідно до конструктивних кресленнями проекту, з усіма необхідними монтажними пазами. В процесі виготовлення готові оцилиндрованні колоди підписуються. Маркування деталей зрубу відповідає маркування деталей на карті збірки зрубу, що дозволяє без труднощів зібрати цей зруб самостійно.

Даному етапу виробництва передує трудомісткий і кропіткий процес відбирання будівельного лісу. Заготовлений ліс сортують, відбираючи за діаметрами, породі і якості і лише потім подають на верстат або на ділянку ручної рубки.

Після виготовлення зрубу всі деталі обробляються спеціальним антісептірующим складом методом занурення в сталеву ванну. Даний спосіб обробки надійно захищає деревину від всіляких грибкових утворень (почорніння, посиніння, цвіль і т.д.) Ми використовуємо професійний склад Prosept 46. Склад є абсолютно безпечним для здоров’я людей і тварин і повністю самознищується через 8-10 місяців.

Деталі силових конструкцій (лаги перекриттів, кроквяна система) також виготовляються в заводських умовах і проходять вогнебіозахисної обробку!

Зруб з оциліндрованих колод

-в наших умовах можливо виготовити колод діаметром: 180; 200; 220; 240; 260. Зруби з колод діаметром до 220 мм найчастіше застосовуються для сезонного експлуатування, для дерев’яних лазень і інших будівель господарського призначення, оциліндрованої колоди більшого діаметру – для цілорічної експлуатації. Але це не означає що зруб з оциліндрованих колод діаметром 200 мм зовсім не придатний для зимової експлуатації. Зовсім ні, в ньому буде також тепло як і в зрубі з колоди 240 або 260, але витрати на опалення будуть дещо більше. Під замовлення ми можемо спроектувати і провести зруби практично будь-яких розмірів і будь-якої складності. У розділі прості зруби Ви можете ознайомитися з порядком цін на типові зруби будинків і лазень.

Монтаж або складання дерев’яного зрубу лазні.

Цей етап виробництва дерев’яного зрубу не менше відповідальний, ніж виготовлення зрубу. Адже як би якісно не був би зрубаний або оциліндрованного зруб, неправильна збірка може привести до дуже плачевних наслідків.

Зруб з оциліндрованих колод збирається аналогічно зрубу ручної рубки.

Тому, якщо Ви купуєте у нас домокомплект зрубу без складання, довіряйте монтаж тільки кваліфікованим і перевіреним фахівцям. Адже зруб – це основа Вашого майбутнього дерев’яного будинку, дерев’яної лазні.

Збірка зрубу можлива в різних комплектаціях: починаючи від складання тільки коробки зрубу (стін) і закінчуючи складанням зрубу з врізкою лаг статевих і стельових перекриттів, монтажу кроквяної системи, пристрої чорнових підлог, влаштування покрівлі. тобто максимально можливій комплектації першого етапу будівництва дерев’яного будинку, лазні. Більший набір робіт в першому етапі вкрай не бажаний – зруб дає природну усадку і в такому вигляді повинен бути витриманий не менше року до виконання інших робіт – оздоблювальних.

Увага! Крім усього вище перерахованого на нашій виробничій базі ми можемо виготовити для Вас будь-яку кількість оциліндрованих колод в діаметрах від 180мм до 300 мм, з будь-яким кроком, будь то 190мм або 195мм.

Наша виробнича майданчик знаходиться на вепської височини, на кордоні Ленінградської області і Республіки Карелія. Вепської земля багата не тільки чудовим північним лісом – прекрасною сировиною для виробництва рублених зрубів. але великими майстрами плотницкого справи. Прсмотреть відео. Теслярські ремесло в цих місцях традиційне і багато століть передається від дідів батькам, від батьків синам. Відмінна сировинна база і досвідчені майстри своєї справи дозволяють нам будувати високоякісні сучасні будинки з колоди, зроблені з колод лазні, що поєднують в собі найсучасніші технології виробництва, новітнє обладнання та величезний досвід традиційного плотницкого справи, випробуваного століттями.

будинок з колоди, лазня з колоди, зруб з колоди

Ми готові запропонувати Вам будь-які споруди з колоди (кругляка) будь то дерев’яний будинок, рублена лазня, дерев’яний зруб, зруби з оциліндрованих колод, виробництво оциліндрованих колод, зруб лазні, зруб будинку, прості колод зруби, будинок з оциліндрованих колод, лазня з оциліндровки, рубаний будинок ручної рубки, рубана лазня ручної рубки, проектування дерев’яного будинку, проектування колод лазні. У нас Ви можете придбати готові зруби будинків і лазень. В якості сировини для зрубів ми використовуємо карельську сосну.

Купити зруб в Санкт-Петербурзі

У нас Ви можете купити готовий зруб з оциліндрованих колод або замовити зруб за індивідуальним проектом. Для виробництва зрубів ми використовуємо високоякісний карельський ліс!

Схожі новини

Залишити коментар