Зруб з колоди ручної рубки виготовлення ціна

Ціна на зруби з колоди ручної рубки

Ручна рубка колод в зруб

Споруда дерев’яного рубаного будинку для своєї родини – це багатовікова традиція наших предків. Технологія виготовлення передавалася з покоління в покоління, при цьому приділялося багато уваги різним дрібницям при будівництві, і результат завжди був найкращим. Як і раніше, ці традиції і знання збереглися. Древеcіна, яка використовується, завжди будeт унікальним мaтеріалом, у которoго низька теплопровідність, висока еколoгічность. Дoм, пoстроенний з дерева, створює сприятливий емоціoнальную атмосферу, наповнює дoм гармoніей, теплoм і уютoм. Зовнішній вигляд такого дoма, рaдует очей і прівлeкает свoе роскoшью.

Обгрунтованість, неспішність, спокій, єднання з природою – так часто не вистачає в наш час сучасній людині, залученому в скажений ритм міської суєти.

Проізводстенная компанія «Будинки і Лазні» займається будівництвом таких будинків, прeдлагая хорoшіе ринoчние ціни. Архітектoр-проектувальник допоможе сконструювати будинок вашої мрії, з усіма функціональними особливостями, досвідчені майстри рубщики і теслі рeалізуют ідeю, а дізaйнер допоможе створити атмосферу затишку.

Ручна рубка будинку – процес досить складний і трудомісткий, що вимагає високої кваліфікації бригади рубають і теслярів. Такий підхід має велику кількість плюсів, щодо будівництва будинків з ОЦБ, масивного і клеєного бруса.

В цілому це виглядає таким чином, поетапно:

1) Добірка й сортування колод.

Фахівці вибирають матеріал, без гнилі, тріщин, незаражених грибком, колоди вибираються максимально прямими по осі. Від цього залежить рівномірність усадки, довговічність будівлі, чи буде будинок радувати око.

Акуратно знімається верхній шар дерева, тут головна умова – не більше 1 см. Тільки так можна зберегти захисний шар, який гарантує захист від зовнішніх шкідливих впливів.

При правильному підході, укладання першого вінця гарантує рівномірний підйом зрубу. Правильно, щоб перший вінець укладався з більш товстих колод. Саме кліматичні умови визначають ширину паза, частіше в такому діапазоні: 13-15 см.

Найпоширеніший це все ж «Місячний паз». його вважають кращим рішенням!

Лляну клоччя, стрічковий утеплювач на основі джуту використовують, як утеплювач. Вставні шипи по 12-15 см, через кожні 1,5-2 м (в шаховому порядку), дадуть стін надійну стійкість.

Пропили за технологією, в потрібних місцях, зберігають монолітність бічних стінок, саме вони найбільше схильні до впливу навколишнього середовища. Майстри ручної рубки враховують особливості кожної колоди, з’єднання виконуються максимально точно з мінімальними зазорами. Колоди зрубу укладаються «в кліть», т. Е. Одне на інше, з’єднуємо кути ось такими способами:

російська чаша. канадська чаша. в лапу.

Усадка. У будівництві потрібно враховувати усадку (1-2 роки після складання), а це 1 / 20-1 / 30 від початкової висоти. Т. е. Якщо потрібна чиста висота, наприклад, 3 м, значить, рубаємо зруб на 15-20см вище. Теж саме стосується і гнізд під шипи! Це на 1-2 см більше довжини шипів. Зазор над віконними і дверними отворами також обов’язкова умова (1/20 від висоти отвору).

4) Обробка тонуючими просоченнями.

Просочення запобігає негативному впливу навколишнього середовища на склад дерева, оберігає і захищає його, при цьому не заважає «дихати». До всього іншого, будинки ручної рубки, як правило, не вимагають додаткового утеплення.

У підсумку, дерев’яні будинки ручної рубки за багатьма параметрами перевершують будинку з оциліндрованих колод, клеєного і масивного бруса.

Ми пропонуємо виготовлення зрубів з круглого колоди ручної рубки! Нашим безперечною перевагою є своя школа «Рубають і Плотніков », Під керівництвом Олександра Миколайовича Курнакова.

Ручна рубка дозволяє зробити з’єднання максимально щільними, а також зберегти природні захисні шари деревини. Як правило, такого будинку не знадобиться зовнішня обробка, а термін служби буде значно вище (при дотриманні загальноприйнятих заходів щодо захисту деревини). Звичайно, ручна рубка сама по собі дорожче, але тут може бути і економія, за рахунок, наприклад, обшивки стін. Щоб уникнути поганої якості виконання робіт, найкраще звертатися до перевірених майстрам. Наші працівники мають солідний досвід і володіють великим умінням в підготовці зрубів ручної рубки.

Ціна на брус профільований

Ціна на зруби з колоди ручної рубки

Схожі новини

Залишити коментар