Зруб під ключ

Зруб під ключ

Зруб під ключ

Наша компанія «RusLesGroup» надає замовнику можливість замовити будівництво будівлі під ключ.

Головна особливість такого виду співпраці полягає в тому, що після підписання договору клієнт може з’явитися на будівельному майданчику вже в момент здачі готового об’єкта. Від нього більше нічого в процесі робіт не потрібно.

Будинки зі зрубу під ключ

Стандартний процес замовлення і будівництва будинків зі зрубу досить простий. Клієнт приходить в офіс, вибирає і затверджує проект майбутньої будови (це може бути будинок або лазня). Все це підтверджується договором. Далі будинок виготовляється на нашій виробничій базі. На місці розташування будинку заливається фундамент під дерев’яний будинок. Спочатку будинок збирається, і перевіряються всі складові деталі на відведеній для цього майданчику і лише потім, він, у вигляді конструктора, доставляється і встановлюється на готовий фундамент. В цьому випадку всі подальші операції з розведення електрики, водопроводу, обробці і введенні в експлуатацію бере на себе сам замовник.

Але якщо клієнт не готовий всім цим займатися, то ми можемо побудувати зруб будинку або лазні під ключ. Тоді клієнт отримує вже повністю готовий для проживання будинок з повним пакетом необхідних документів і обробкою по його смаку. Додатково ми може встановити паркан по периметру ділянки, а також виконати ландшафтний дізайн.Самие затребувані розміри будинків:

Лазні зі зрубу під ключ

Компанія «RusLesGroup» побудує Вам відмінну баню. Встановить Вам її на фундамент і виконає покрівлю даху. Але Ви повинні самі розуміти, що всього цього мало для того, щоб відразу ж піти і попаритися. Замовивши ж зруб лазні під ключ, Ви отримаєте готову парилку. Всі роботи по розведенню води, електрики і установки печей компанія бере на себе. Крім цього, Ви зможете вказати свої побажання, які наші співробітники втілять в жізнь.Самие затребувані розміри бань:

Ціни на зруби будинків і лазень під ключ

Стандартної ціни на такий вид роботи немає. Вона встановлюється після того, як будуть уточнені всі нюанси будівництва з замовником. Остаточна вартість обов’язково фіксується в договорі. На фінальну вартість Вашого будинку впливають безліч чинників. Всі розцінки по кожному виду робіт Ви можете уточнити у менеджера. досить замовити зворотний дзвінок.

Дерев’яні будинки в кредит

Дерев’яний будинок хочеться, а грошей немає? І в цьому випадку можете не переживати. Навіть якщо Ви розумієте, що для закінчення будівництва Ваших коштів не вистачить, Ви можете сказати про це співробітникам нашої фірми. І вони знайдуть вихід з даної ситуації. Наприклад, з Вами будуть укладати договори на кожен етап роботи окремо. І Ви будете проводити оплату поетапно, а не платити за всю роботу сразу.Економім на будівництві дерев’яних будинків і бань під ключ Співпрацюючи з нашою фірмою, Ви істотно економите на кожному етапі будівництва будинку або лазні під ключ. Ми працюємо безпосередньо з замовником, не використовуючи ніяких посередників. Ми власними силами заготовляємо ліс для зрубів. сортуємо і відбираємо колоди найвищої якості. весь цикл робіт від заготівлі до збірки зрубів будинків і бань. ми здійснюємо власними сіламі.Как отримати якісний дерев’яний зруб? Це питання, напевно, головний в голові замовника. Замовляючи зруб будинку або лазні у нас. ви можете бути впевнені у високій якості матеріалів і виконуваних робіт. так як всі норми збережені. ліс заготовлюється тільки в зимовий період. ми використовуємо тільки технологію ручної рубки зрубів. що сприяє довговічності та екологічності. Зруб під ключ "з нуля" На виробництві «RusLesGroup» виробляються тільки високоякісні пиломатеріали. Ви зможете вибрати проект. як стандартного виконання. так і вигадати індивідуальний свій план і ескіз будівлі. Наші співробітники допоможуть прорахувати правильність намальованого Вами проекту і зробити його реальним.

Будуємо будинки під ключ надійно

Напевно, Ви вже помітили, що компаній. займаються будівництвом дерев’яних будинків. досить багато на сьогоднішній день. Кожна з них говорить Вам, що Ви отримаєте відмінний будинок за низьку ціну і за короткий період часу. На жаль, вони не завжди виконують свої обіцянки. Найчастіше, клієнт залишається наодинці з подальшими проблемами готового сооруженія.Нужно відзначити, що будівництво саме дерев’яних будинків і бань ручної рубки – це завдання не з легких. Для того щоб в результаті у Вас вийшла надійна конструкція, необхідно дотримуватися безлічі критеріїв зведення і враховувати деякі фактори. Для початку, необхідно застосовувати тільки якісні добірні матеріали, далі головне щоб теслі компанії мали багаторічний досвід технології ручної рубкі.Заказивайте будівництво будинків і бань під ключ в нашій компанії і співробітники не упустять жодної деталі, яка змусить Вас в подальшому задуматися про проблеми з будівництвом .Преімущества співпраці саме з компанією «RusLesGroup»:

– Співробітники займаються розробкою стандартних і індивідуальних проектів;

– Після укладення договору ми самі доставимо, зберемо і виконаємо оздоблювальні роботи в дерев’яному будинку;

– Під час всіх етапів роботи, ми намагаємося максимально заощадити Ваші фінансові кошти;

– Наша компанія має багаторічний досвід роботи в даній сфері, тому знає багато нюансів під час будівництва;

– Всі фактори обов’язково будуть враховані під час виробництва Вашого будинку або лазні.

Залишилися питання? Подивіться розділ: Часті питання Зателефонуйте нам 8 (499) 390-13-73 Або замовте зворотний дзвінок для консультації Замовити дзвінок

РусЛесГрупп це

  • 1 Ліс для зрубів будинків і бань ми заготовляємо тільки в зимовий період!
  • 2 Власна лісозаготівля – завжди в наявності якісні колоди будь-яких розмірів!
  • 3 Штатні проектувальники допоможуть втілити вашу мрію в реальність!
  • 4 Ручна рубка сприяє якості та довговічності зрубів, так як захисний шар деревини залишається незайманий!
  • 5 Ми будуємо від проекту до чистової обробки, цим економимо ваш час і гроші!

Режим роботи в новорічні свята Шановні замовники, з 3.01.2017 ми приймаємо дзвінки і попередні замовлення, встигніть замовити н. Детальніше

Баня 6 на 4 всього за 250 000 грн Спеціальна пропозиція тільки в листопаді. Баня 6 на 4 з колоди ручної рубки. 250. Детальнiше

Монтаж металочерепиці в подарунок Супер акція, при замовленні зрубу будинку або лазні, монтаж металочерепиці в подарунок! Предложені. Детальніше

Схожі новини

Залишити коментар