Зруб під ключ в Уфі готові зруби в Уфі зруб ціна в Уфі Інанна Уфа

Зруб під ключ

Зруб під ключ

Зруб під ключ, напевно, хотів би мати кожен. Ми з вами вже з’ясували, що зруби будинків це дерев’яна споруда, що складається з необхідної кількості укладених один на одного рядів колод. готові зруби можуть бути бревенчатимі (рубаними вручну або з оциліндрованих колод) і брусовими.

Сосна – основна порода дерева, використовувана для будівництва готового зрубу. Вона має досить рівний стовбур і менше схильна до гниття. Хоча найідеальніший і кращий варіант вибору для зрубу це модрина, воістину унікальне дерево! Ви отримаєте царський будинок, однак пункт зруб ціна збільшиться в рази.

Найголовніше, щоб колоди були більш 21 см в діаметрі (для лазні менше), рівними, гладкими, чистими, бажано без тріщин, комах і слідів гнилі. Добре б відразу просочити їх спеціальними захисними розчинами, щоб збільшити довговічність зрубу під ключ.

Зруб під ключ з колод робиться зазвичай по одній з двох технологій:

  • в лапу (Або без залишку) – колоди не виступають за межі стін. Будівельного матеріалу на такі готові зруби потрібно менше, тому співвідношення зруб ціна в цьому випадку буде оптимальним. Безсумнівний плюс такого способу рубки – простота подальшої обробки: якщо в майбутньому зруб під ключ передбачає зовнішню обшивку, то варто вибрати цей метод. Справедливості заради треба зауважити, що кути будинку при такій технології забезпечують меншу теплоізоляцію і більше схильні до руйнівної дії вітру, дощу і снігу. Але сучасні технології створення герметичності і подальша обшивка зрубу дозволяють усунути ці недоліки.
  • в чашу (Або з залишком) краю колод виступають за межі стін. Матеріалу потрібно більше – позиція зруб ціна буде вище. Виступаючі частини надійно захищають кути від впливу зовнішніх факторів і забезпечують чудову теплоізоляцію і стійкість. Правда при такому способі утруднена (але можлива) зовнішня обшивка, хоча готові зруби такого виду відмінно виглядають і без неї.

Замовляючи готові зруби поцікавтеся, що під цим словосполученням має на увазі будівельна фірма. В одному випадку це може означати наявність тільки зовнішніх стін зрубу, в іншому будуть ще й перегородки, лаги, перекриття, кроквяна система і дах. Тобто фактично це буде будинок без підлоги, без оздоблення стін, без вікон, дверей, утеплення і пароізоляції.

Якщо ж ви замовляєте зруб під ключ. і пункт зруб ціна включає подальшу обробку, то не поспішайте відразу віддавати гроші. Справа в тому, що дерев’яний будинок дає усадку, на яку йде приблизно півроку-рік. Раніше проводити оздоблювальні роботи не має сенсу.

готові зруби

Готові зруби з бруса – будинки будь-якої форми і види. Готові зруби для сезонного проживання повинні будуватися з бруса товщиною не менше 150 мм, для цілорічного бажано, щоб брус був товстіший.

Брус це квадратне колоду (взяли колоду і відпиляли з чотирьох сторін). Зруб під ключ з бруса будується швидше, коштує дешевше, не потребує в обробці, час на усадку також необхідно, як і бревенчатому готовому зрубу. Купуючи брус, огляньте його поверхня повинна бути рівна, вологість 8-12%.

Брус для зрубів буває декількох видів – звичайний неструганий, природної вологості, профільований природної або нормованої вологості, клеєний.

Профільований брус краще, ніж звичайний: він ретельніше сушиться, обробляється різного роду захисними і вогнестійкими просоченнями, має спеціальні пази, які полегшують складання зрубу, менше продуваються і пропускають холод. Найголовніше, щоб пази і гребені збігалися ідеально, без підгонки та щілин. При дотриманні цієї умови брущатий зруб під ключ вийде відмінної якості.

Клеєний брус найсучасніший і дорогий будівельний матеріал. У нього досить складна технологія виробництва висушені і ретельно підібрані дошки склеюються між собою.

  • склеювання до п’яти-шести дощок (товщина бруса до 200 мм)
  • використання нетоксичного клею, який не впливає на натуральні властивості деревини, дозволяючи їй дихати
  • волокна дощок при склеюванні чергуються (підвищується міцність матеріалу)
  • зберігає свої розміри, не змінює форми, так як має низький відсоток вологості – сировина ретельно просушується
  • не утворює тріщин
  • усадка зрубу в 2-3 рази менше і відбувається швидше, ніж у інших будівельних матеріалів з деревини
  • ідеальне якість поверхні
  • найкоротший час будівництва зрубу під ключ

Зруб ціна – це параметр буде наступним питанням при прийнятті рішення про будівництво готового зрубу. Відразу скажемо, що зруб під ключ в Уфі можна будувати цілий рік, якщо дозволяють погодні умови. Взимку дешевше. Різниця в позиції зруб ціна дозволить задуматися, наприклад, ще й про лазню. Якщо говорити про брусових будинках. то параметр зруб ціна готових зрубів зі звичайного бруса буде найнижчим, а з клеєного – найвищим.

У Вас з’явилися додаткові питання по виготовленню готового зрубу або Вам потрібна лазня під ключ. Телефонуйте нам! Фахівці компанії Будинок-зруб-лазня уточнять будь-яку інформацію, проконсультують і запропонують найвигідніші рішення для будівництва зрубу під ключ. Довіртеся професіоналам!

Схожі новини

Залишити коментар