Зруб під ключ купити від виробника зі складанням і установкою

Зруби під ключ

Зруби під ключ

5 причин замовити зруб під ключ саме у нас:

1. Професіоналізм, перевірений часом

Наша компанія працює на ринку дерев’яного будівництва з 2004 року. За цей час ми успішно виконали понад тисячу проектів. Всі етапи виробництва від заготівлі лісу до обробки здійснюються висококласними майстрами – спадковими теслями з Чухломи.

Завдяки налагодженій логістики та професіоналізму майстрів ми гарантуємо найкоротші терміни будівництва і бездоганна якість зрубів.

Ви хочете заощадити на будівництві, не жертвуючи якістю? З компанією «Дом-Строй» це просто. Наші ціни на зруби під ключ вигідно відрізняються від пропозицій більшості фірм.

Ми володіємо потужним парком транспорту та обладнання, самостійно заготовляємо, обробляємо і доставляємо ліс. У нас працюють злагоджені бригади штатних майстрів. Це дозволяє оптимізувати виробництво, знизити витрати і добитися низьких цін.

3. Відмінна якість

Кращий матеріал для зрубів – це північний ліс хвойних порід. Таке дерево практично не схильне до гниття і сезонним деформацій. Ми будуємо будинки і лазні з сосни, заготовленої в Костромській області в 500 кілометрах на північ від Москви.

Поруч з місцем лісозаготівлі немає великих доріг і промислових виробництв. Це означає, що ви отримуєте не тільки довговічний, але і екологічно чистий матеріал.

Замовлення зрубу під ключ в компанії компанією «Дом-Строй» – це швидко і зручно. Ми беремо на себе всі етапи будівництва від підготовки проекту до фінішної обробки зрубу.

Вам не доведеться думати, де найняти бригаду для заливки фундаменту, як доставити матеріали, ніж обробити дерево, коли можна приступати до обробки. Наші майстри зроблять все від початку і до кінця, строго дотримуючись технологію.

5. Різноманітність проектів

У вашому розпорядженні десятки готових проектів будинків і бань з колоди і бруса. У будь-який зі стандартних креслень ми готові внести зміни за вашим бажанням або безкоштовно створити проект з нуля.

Етапи побудови зрубу під ключ

У нас ви можете купити зруб під ключ з колоди (рубленого або оциліндрованного) або бруса (профільованого або непрофілірованного). Будівництво відбувається в кілька етапів:

1. Вибір проекту. Фахівці допоможуть підібрати найвдаліший проект для вашої ділянки. Після цього ми розрахуємо вартість будівництва.

2. Заливка фундаменту. Перед початком будівництва майстра влаштовують на ділянці фундамент. Йому потрібно до 30 днів для набору міцності. Якщо у вас вже є готовий фундамент, ми можемо зібрати зруб на ньому.

3. Доставка матеріалів. Поки відбувається набір міцності фундаменту, ми у себе на виробництві готуємо комплект зрубу, потім привозимо його на ділянку. Доставка в північну частину Київської області і розвантаження матеріалів входять у вартість будівництва.

4. Збірка зрубу під дах. Залежно від обраного матеріалу і розмірів будинку збірка займає від тижня до місяця. За цей час майстри зводять стіни, влаштовують лаги підлоги, балки перекриття, дах.

5. Остаточна обробка. Після складання зрубу потрібно близько 9 місяців на усадку. Витримавши цей термін, ми приступаємо до фінішної обробки: остаточної конопатці, обробці дерева, обшивці, настилу чистового статі, установці вікон, дверей сходів і.т.п.

Побудуємо будинок вашої мрії! Завжди дотримуємось технології будівництва, використовуємо дійсно якісні матеріали.

Отримайте консультацію прямо зараз!

Просто напишіть своє ім’я, номер телефону або E-mail і натисніть Отримати консультацію.
Ми вам передзвонимо, відповімо на всі питання, і допоможемо розібратися у всіх тонкощах і деталях.

* Оформлення заявки на розрахунок Чи не зобов’язує Вас що або купувати. Ми просто зробимо для Вас повну калькуляцію, надішлемо її на пошту, а потім передзвонимо, щоб відповісти на всі Ваші запитання.

Або зателефонуйте нам самі: +7 (495) 665-80-09

Схожі новини

Залишити коментар