Зруб лазні з колоди

Зруб лазні з колоди: коротко про головне

Зруб лазні з колоди: коротко про головне

Зруб лазні з колоди, розташований на території заміської ділянки не просто затишне спорудження. Це споруда, де можна повністю розслабитися після напруженого трудового тижня, відпочити від метушні і отримати заряд необхідної для нових звершень енергії.

Сучасні лазні з колоди гармонійно поєднують в собі стародавні традиції дерев’яного зодчества і ефективні сучасні будівельні технології. Зруб лазні – це будова універсальне.

Зводиться з масивних колод, він відрізняється зовнішньої виразністю і рельєфністю, а також прекрасно вписується в будь-який ландшафтне рішення заміського ділянки. Незважаючи на те, що лазня з колоди – спорудження монументальне, при правильно закладеному фундаменті вона не буде створювати відчуття ваговитості. У більшості випадків будівництво лазні ведеться на основі комбінованого або стрічкового типу фундаменту.

Сорт деревини найкраще застосовувати хвойний. Там багато смоли, а вона сприяє довгостроковому збереженню дерева. Наприклад, будова з кедра, завжди буде Вас радувати своєю неповторністю і витонченістю. Хоча, будівництво лазні з колоди, з успіхом ведеться з осики, дуба і т. Д. Все залежить від конкретного випадку.

Внутрішнє оздоблення та захист дерева

Внутрішнє оформлення лазні з рубленого колоди найчастіше відповідає зовнішньому вигляду будівлі. І, звичайно ж, головним матеріалом для обробки служить дерево. Але так як лазня відноситься до категорії приміщень з підвищеною вологістю, її внутрішнє облаштування має свою специфіку.

Навіть якщо в проект лазні не включені басейн або душ, пара, що утворюється під час прийняття процедур, згубний для деревини та створює не комфортні умови для людини. Тому хороша вентиляція. здатна забезпечувати багаторазове заміщення повітря, просто необхідна.

Такі фактори, як підвищена тепло і вологість, сприяють активному розмноженню шкідливих мікроорганізмів. Грамотна обробка внутрішньої дерев’яної обшивки стійкими до конденсату складами і антисептиками, забезпечує надійний захист дерева від ураження грибками і гниллю.

Іноді для захисту використовуються спеціальні текстурні покриття, наприклад «Сенеж-Аквадекор». Крім того, що вони підкреслюють природну фактуру дерева, їм властиво проникати в його структуру і створювати надійне захисне підставу. Біоциди, які входять до складу таких покриттів, є одночасно і ефективними антисептиками.

Дуже часто при будівництві лазні з колоди виникає питання правильного облаштування даху. Найчастіше такі будови мають звичайну двосхилий дах з виступаючими свесами. У ролі утеплювача часто використовується базальтова вата і пароізоляційна мембрана.

Але можливе застосування засипних або плитних матеріалів. Багато над парної в якості гідроізоляційного прошарку застосовують бересту. Вона прекрасно вбирає вологу, не піддається гниттю і не потребує обробки антисептиком, оскільки сама таким є.

Готова лазня з колоди

Звичайно, зовсім необов’язково обтяжувати себе клопотами по будівництву, коли є можливість купити баню під ключ. Подивитися і скачати проекти лазні з колоди (точніше сказати ескізи) можна на цій сторінці.

Вибравши потрібний собі варіант, доцільно звернутися до спеціалізованої фірми. Але тут теж не все гладко: фірма повинна мати гарну репутацію, позитивні відгуки і досвід роботи на будівельному ринку.

Є інший варіант: знайти хорошого грамотного умільця або бригаду, яка цінує свою репутацію. Ціна на послуги тут буде набагато менше, ніж в фірмі. Якість, виконаної роботи іноді буває навіть краще.

Це пов’язано з тим, що працюють фахівці своєї справи, які не хочуть втратити свою роботу. А деревину вони заготовляють і розпилюють самі або купують за оптовими цінами. Знайти таких «спеців» справжня проблема, але реально.

Якщо бажання мати на власній ділянці корисне будова велике, є голова і руки ростуть з потрібного місця, то будівництво лазні з колоди своїми руками не створить для Вас особливої ​​проблеми. Так, що будуйте на здоров’я, а наостанок кілька фото лазень, виконаних з колоди:

Цитата мудрості: Будьте уважні до своїх думок – вони початок вчинків.

Схожі новини

Залишити коментар