Зруб лазні з колоди продаж будівництво рубаних лазень ціни на зруби

Продаж лазні з колоди без передоплати *

Продаж лазні з колоди без передоплати *. Фундамент для зрубу лазні: гвинтові палі, оплата після установки.

* У базову ціну включена доставка до 80 км від МКАД по Київській області, до 50 км від КАД по Ленінградській області, в Тверську і Калузьку області. На більшій відстані від МКАД і КАД, а також в Тульську область доплата за доставку розраховується залежно від віддаленості об’єкта будівництва. При розрахунку доплати враховується напрямок доставки (ближче або далі від виробництва). Наприклад, при будь-якому видаленні на захід Київської області (Мінське, Київське, Ново-Ризьке шосе) доплата не потрібна.

Комплект №1 зрубу лазні (мінімальний):

 • баня п’ятистінок. всередині стіни плоскі (протесанное під напів-лафет), діаметр колоди 22-26 см, висота всередині приміщення в чистоті 215 см.
 • балки з підготовкою під нашивку стелі.
 • лаги з підготовкою під нашивку статі.
 • збірка вінців здійснюється на мох.
 • Доставка, монтаж на Вашій ділянці.

Комплект №2 зрубу лазні (оптимальний на усадку):

 • баня п’ятистінок. всередині стіни плоскі (протесанное під напів-лафет), діаметр колоди 22-26 см, висота всередині приміщення в чистоті 215 см.
 • балки з підготовкою під нашивку стелі.
 • лаги з підготовкою під нашивку статі.
 • чорнові підлоги з дошки 25 мм.
 • крокви з тонкомером (колоди діаметром менше 18 см).
 • решетування з необрізної дошки (або обрізної дошки II сорту).
 • тимчасовий покрівельний матеріал – руберойд.
 • збірка вінців здійснюється на мох.
 • Доставка, монтаж на Вашій ділянці.

Комплект №3 зрубу лазні (розширений):

 • баня п’ятистінок. всередині стіни плоскі (протесанное під напів-лафет), діаметр колоди 22-26 см, висота всередині приміщення в чистоті 215 см.
 • балки з підготовкою під нашивку стелі.
 • чистова стеля вагонка 16-18 мм в товщину.
 • лаги з підготовкою під нашивку статі.
 • чорнові підлоги з дошки 25 мм.
 • чистові підлоги з строганой шпунтованої дошки 36-38 мм.
 • крокви з тонкомером (колоди діаметром менше 18 см).
 • решетування з необрізної дошки (або обрізної дошки II сорту).
 • тимчасовий покрівельний матеріал – руберойд.
 • збірка вінців здійснюється на мох.
 • Доставка, монтаж на Вашій ділянці.
 • + комплект 2 вікна і 2 дверей
 • + стовпчастий фундамент з бетонних блоків 20х20х40 см

Додатково до будь-якої комплектації можлива поставка двох банних дерев’яних набраних дверей (розмір 70х180 см по полотну) з коробкою і двох одно- дерев’яних вікон без скління і фурнітури. Вартість вікон і дверей становить 5000 рублів.

Доповнення до базових комплектів зрубу лазні

Можливі будь-які зміни комплектації лазні, її розміру (в тому числі будівництво нестандартних зрубів на Ваш готовий фундамент), застосування різного покрівельного матеріалу і т.д. за вашим бажанням. Зміни ціни при цьому уточнюйте у наших консультантів.

Даний інтернет-сайт носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями Статті 437 (2) Цивільного кодексу РФ.

АНОНСИ СТАТЕЙ ПРО БУДІВНИЦТВО зруби бань З колоди

Де ми рубаємо ліс

Регіон, в якому ми виробляємо заготовку колод, є одним з найбільших в Росії центрів дерев’яного домобудівництва. У Псковській області ростуть в основному соснові ліси з високою якістю деревини, і в той же час грунт не надто заболочена, що дозволяє вести цілорічну заготівлю лісу. Щоб Ви могли подивитися точніше – пропонуємо поглянути на карту: одна з великих ділянок знаходиться в Псковській області, селище Усвят, поруч з великим Усвятскій озером – це неподалік від міста Велиж, який розташований на півночі Смоленської області.

Як здійснюється лісозаготівля

У Псковській області рубати ліс можна протягом всього року – тут ньому непрохідних боліт, якими славиться північ Росії і де ліс рубають тільки в зимовий період, поки можна проїхати по заледенілої грунті. Тому Ви можете зробити замовлення в будь-який час року і бути впевнені, що вам зберуть його зі свіжого, не займаного грибком або цвіллю колоди.

Втім, є деякі сезонні особливості лісозаготівлі. Так, наприклад, якщо Ви хочете побудувати лазню з осики, це можна зробити тільки навесні, з кінця березня до початку травня. У цей період в осики відбувається активне сокодвижение і вона легко очищається від кори. У будь-яку іншу пору року акуратно зняти кору з осики, щоб підготувати колоди для рубки, практично неможливо.

Сортування колод

Після того, як ліс повалений, починається сортування колод. На першому етапі поділяють хвойні породи і листяні: береза ​​йде на виробництво обрізної дошки або дров, з осики та липи роблять вагонку, яка застосовується для обробки парного відділення.

Потім від стовбурів сосен і ялин відрізаються верхівки і Комлєв: на виробництво йде тільки центральна частина стовбура, діаметром колоди не менше 22 см. Нижня частина ствола – найтовстіша. Але в самому низу стовбур зазвичай різко розширюється і втрачає свою прямизну, тому для рубки Комлєв не використовують – тільки з декоративних міркувань при проектуванні ексклюзивних проектів, де замовник спеціально хоче залишити все колоду, включаючи комель.

Потім колоди упорядковано відповідно до товщині: більш товсті йдуть на виробництво зовнішніх стін будинку або лазні, а більш тонкі застосовуються для перегородок, а також на виготовлення крокв.

окорять колоди

Після того, як по діаметру і іншим характеристикам колоди відібрані, з них знімають кору або окоряют. Залишати колоди в корі не слід не тільки з естетичних міркувань. Справа в тому, що під корою в умовах підвищеної вологості і захищеності від активного впливу зовнішнього середовища (сонячного світла, вітру і т.п.) активно розвиваються різні деревні паразити, що неприйнятно при будівництві дерев’яних конструкцій.

Колоди обробляють «під скобель». Оскільки не всі знають, що таке «скобель» – пару слів про це нехитрому інструменті. Скобель, або як його ще називають «струг» – це вигнутий або прямий ніж з ручками по обидва боки леза. Останнім часом все частіше застосовуються механізовані струганки, які представляють собою насадку а бензопилу. Після зачистки під скобель колоди стають світлими і чистими від кори, але при цьому на них залишаються всі природні нерівності, що повторюють форму стовбура, задираки від сокири на сучках і т.п.).

Так що, якщо Вам близький вид лазні в природній красі дерева – рекомендуємо на першому етапі.

Рубаємо зруб будинку або лазні з колоди

Перед початком виготовлення будинку або лазні необхідно чітко сформулювати всі Ваші побажання і узгодити їх з нашими можливостями. Крім того, якщо у Вас вже побудований фундамент, нам треба мати його чіткі розміри, щоб потім не виникло ситуації, коли зруб вже або ширше стрічки фундаменту.

Ми рубаємо зруби двома основними способами: з’єднання кутів «в лапу» і «в чашу». Рубати «в лапу» дешевше і практичніше – з’єднання кута в лапу з корінним шипом не дає колодах зрушуватися в непередбаченому напрямку при усадки. У той же час, вимоги до точній відповідності діаметра йдуть один за одним вінців немає, як при вирубуванні «в чашу», оскільки на кутах колоди підрубувати з усіх чотирьох сторін.

Третій момент, який треба враховувати при виборі способу рубки – подальша обробка лазні або будинку. При вирубуванні «в лапу» кути виходять прямокутними і після усадки будови.

Навантаження зрубу для відправки

Для зручності будівництва, ми привозимо Вам не тільки зруб, а й всі необхідні для його будівництва елементи (цвяхи, мох, клоччя, вагонку, дошку для підлоги, фундаментні блоки і т.п.). За навантаженням стежить майстер, з яким Ви погоджували комплектацію. Він несе персональну відповідальність за те, щоб до Вас в термін в потрібній кількості прибув якісний матеріал.

За Вашим бажанням ми можемо укомплектувати базовий комплект додатковими елементами. Наприклад, привезти Вам додаткові фундаментні блоки, рубані фронтони, вікна, двері, піч для парного відділення.

Втім, якщо Ви хочете відразу застелити покрівля не руберойдом, а металочерепицею, Ондуліном, Керамопласт і т.п. – ми рекомендуємо Вам самостійно вибрати покрівельний матеріал і завезти його на місце будівництва, оскільки дуже часто колірна гамма у різних виробників відрізняється. З досвіду, краще купувати покрівельний матеріал на всі будови на Вашій ділянці в одному і тому ж місці.

Привозимо матеріали на місце

Основними регіонами, куди ми здійснюємо доставку, є Московська і Ленінградська області та все, що лежить між ними. Хоча ми возили нашу продукцію і в інші регіони, аж до Краснодарського краю. Просто чим далі від місця рубки знаходиться об’єкт, тим вище виходить вартість готового будови.

Для Москви у нас діє принцип «доставка включена у вартість», якщо віддаленість від МКАД знаходиться в межах 50-80 км (по західному напрямку – Мінському шосе – віддаленість може бути практично будь-який, оскільки це наш напрямок). У той же час для сходу Київської області при доставці більше 50-60 км від МКАД доведеться доплатити невелику суму (залежить від кілометражу).

Втім, ми намагаємося формувати доставку так, щоб одна машина з причепом везла відразу дві лазні – це дозволяє нам робити знижки на доставку в віддалені райони.

Доставку ми здійснюємо власним автотранспортом, що не наймаючи машини на стороні, що дає можливість без додаткових накруток привезти Ваш сгрн

Наші водії несуть матеріальну відповідальність як за вантаж, так і за автотранспорт. Ми намагаємося заздалегідь обговорити з Вами всі подробиці проїзду, щоб не виникало несподіванок. Однак остаточне рішення про проїзд в те чи інше місце для розвантаження приймає водій.

Розвантаження зрубу лазні

Розвантаження ми здійснюємо вручну, силами бригади, яка буде ставити Ваш сгрн Від Вас потрібно тільки надати достатню місце для розвантаження колод. При цьому треба враховувати, що всі колоди можна скласти одне на інше – це утруднить процес їх діставання при будівництві. Так що плануючи майданчик під розвантаження треба врахувати не тільки довжину колод, але і їх кількість: чим більше будова, тим більше місця буде потрібно.

При монтажі великих зрубів колоди найзручніше розташовувати в один шар (розгортати їх по ділянці на брусках), оскільки в цьому випадку час, що йде на пошуки потрібного колоди, зводиться до мінімуму.

При розвантаженні ми намагаємося не пошкодити посадки і газон, що знаходяться на Вашій ділянці. Наприклад, на газонах, в місцях, де ми активно рухаємося, ми робимо тимчасові дерев’яні настили з дощок, які будуть потрібні лише на завершальній стадії монтажу.

установка фундаменту

Перший випадок – це коли у Вас фундамент вже є. Тоді треба його точно виміряти (всі розміри по периметру, ширина стрічки, діагоналі) і узгодити розміри з майстром, щоб зруб лазні або будинку чітко збігся з Вашим фундаментом.

Якщо фундаменту у Вас немає, то можна дати наступні рекомендації: зруб з колод сосни або їли є досить легкою конструкцією (наприклад, якщо порівняти з цегляним будовою). Тому для нього підходять всі види фундаментів – від найдешевшого і практичного столбчатого до будівництва монолітно-бетонного підвального поверху.

Насправді, при плануванні фундаменту треба, в першу чергу, зорієнтуватися на те, який на Вашій ділянці грунт, глибоко чи знаходиться вода і чи є значний ухил в тому місці, де буде будуватися лазня або будинку. Для рівних сухих ділянок оптимальним можна назвати будівництво стовпчастого фундаменту (в землі риється поглиблення, в яке відсипається пісок, потім встановлюються стовпи з фундаментних блоків).

Для суглинків і щільних грунтів можна або використовувати все той же стовпчастий фундамент (подивіться, як будувалися сусіди: якщо на стовпах стоять великі будинки і їх не веде – сміливо ставте баню на такий тип фундаменту) або мелкозаглубленний стрічковий. Для стрічкового фундаменту копається канава на 80 см в глибину і 40 у ширину, 20 см відсипається піском, потім в землю заливається стрічка з армованого бетону. Над землею можна викласти або стовпи, або цоколь з песькоцементних блоків, або залити цоколь з армованого бетону.

Якщо ви будуєте на болотистому ґрунті або на схилі яру з великим перепадом висот, найкраще застосувати буро-набивної або свайно-гвинтовий фундамент. При будівництві буро-набивного фундаменту спеціальна техніка не потрібна – ручним буром засверливают отвори діаметром 150 мм на 1,5 метра в глибину, в них вставляється обсадочной асбесто-цементна труба, в яку заливається армований бетон.

Бригада, терміни монтажу.

Робочі приїжджають з Псковської або Смоленської області. Це росіяни, акуратні і непитущі під час роботи люди (ті, хто п’є, з нами негайно розлучається). Бригада з 3-х чоловік приїжджає на своїй машині і привозить з собою продукти, які самостійно готує. Все, що потрібно від Вас для бригади – це дах над головою.

З другої половини осені по середину весни, поки середньодобова температура навколишнього середовища не піднімається вище 5-8 градусів, розміщення робочих в опалювальному приміщенні є обов’язковою умовою. У літню пору розміщувати бригаду будівельників бажано, але не обов’язково – робочі можуть ночувати в машині. Втім, за цю незручність вони візьмуть грошову компенсацію в розмірі 5-6 тисяч рублів.

Проста невелика лазня ставиться бригадою з 3-х чоловік протягом 4-6 днів. Велику баню 6х6 з виносом і мансардою бригада будуватиме приблизно 7-10 днів. Для установки вдома чіткий термін назвати не можна, оскільки обсяг будівництва є індивідуальним, а бригада може складатися більш ніж з 3-х чоловік.

Будівництво з рубленого колоди (так само як з обрізного або профільованого бруса або оциліндрованного колоди) ділиться на два глобальні етапи:

1) Установка зрубу на фундамент під покрівлю.

2) Чистова обробка з розведенням води, електрики та інших комунікацій.

Цей поділ обумовлено тим, що зруб з деревини природної вологості дає усадку 5-7% (тобто 5-7 сантиметрів з кожного метра висоти!). І поки зруб не сяде, обробку в ньому робити протипоказано. Всі вертикальні елементи.

Схожі новини

Залишити коментар