Зруб лазні з колоди будівництво і ціни

Cруб лазні під ключ

Cруб лазні під ключ

Правильно складений зруб лазні – це не тільки довговічна споруда, а й джерело справжнього задоволення і міцного здоров’я. У хорошій лазні пар легкий і цілющий. Саме таку споруду вам допоможуть звести майстра Сибірського лісу, якщо ви замовите навіть просто зруб лазні, і тим більше ви будете задоволені спорудою, якщо замовите баню під ключ.

Переваги зрубу лазні від Сибірського лісу:

для виготовлення зрубу лазні в нашій компанії використовується тільки живий сибірський ліс зимової заготовки. Саме такий матеріал володіє найкращими будівельними характеристиками:

  • міцний,
  • довговічний
  • значно менше розтріскується в процесі сушіння.

в нашій компанії ви можете замовити зруби бань з колоди різних порід дерев:

  • стійкі до вологи модринові,
  • недорогі і практичні соснові,
  • благородні кедрові.

ми виготовляємо лазні з використанням різних технологій рубки:

  • канадської,
  • норвезької,
  • сибірської
  • традиційної російської в чашу.

у нас ви можете купити зруб лазні вже готовим і самостійно виконати збірку, або довірити весь цикл робіт нашим досвідченим майстрам.

Ціна на зруби бань на нашій виробничому майданчику в республіці Хакасія:

Купити зруб лазні з колоди під ключ (включені виготовлення, доставка по регіону Хакасія, Красноярський край, республіка Тива, збірка на місці замовника):

Орієнтовна ціна лазні з кедра під ключ розміром 6 на 4 м: 400000 руб

Орієнтовна ціна лазні з модрини під ключ розміром 3 на 3 м: 320000 руб

Орієнтовна ціна лазні з сосни під ключ розміром 4 на 4 м: 380000 руб

Зруб лазні з колоди або бруса?

Господарю, у якого з’явилося бажання обзавестися дерев’яною лазнею, належить зробити складний вибір: яку баню будувати, з колоди або бруса. Обидва варіанти однаково корисні для здоров’я, створюють легкий цілющий пар, відмінно тримають тепло, проте мають істотні відмінності при зведенні, організації подальшої обробки і при експлуатації.

простий в монтажі. Квадратний перетин бруса дозволяє швидко і без додаткових маніпуляцій звести стіни лазні.

зруб лазні з бруса часто не вимагає внутрішньої і зовнішньої обробки: лазня з струганого бруса зі знятою фаскою відмінно функціонує і довго стоїть, якщо її покрити зовні захисним складом.

невисока ціна. Будівлі з бруса обходяться, як правило, трохи дешевше, ніж лазні з колоди.

Зруби бань з колоди:

зруб лазні з круглого колоди складний в установці, вимагає високого рівня майстерності і будівельних навичок, ретельного підбору і підгонки матеріалу.

копітка робота. Рубка зрубу лазні будь-яким з існуючих способів займає досить велику кількість часу, вимагає значних зусиль і недешево коштує.

зруб лазні з кругляка значно довговічніший брусового, оскільки при обробці колоди зберігається шар природного захисту дерева, розташований під корою, який оберігає внутрішню частину від передчасного руйнування.

щоб побудувати зруб лазні з колоди, потрібно більше кубів матеріалу, оскільки товщина стіни зрубу розраховується за найтоншою точці дотику вінців.

Розраховуючи розміри споруди з колоди, враховуйте його діаметр. Якщо споруда зводиться з колоди великого діаметру, то зовнішній і внутрішній периметр будуть сильно відрізнятися. Добре продумайте внутрішні розміри приміщень, особливо якщо плануєте внутрішню обробку.

Як купити зруб лазні недорого?

Купити зруб для лазні недорого ви можете в компанії Сибірський ліс, якщо замовите виріб під самовивіз і самоустановку. досвідчені майстри ретельно відберуть і підженуть матеріал, забезпечать його зрозумілою нумерацією, після чого зруб лазні можна буде розібрати і занурити на транспорт. Доставивши його на місце, навіть не маючи спеціальних навичок, а лише користуючись нашими детальними інструкціями, ви зможете самостійно зібрати будівництво.

Купити зруб лазні вигідно в зимовий період, коли навіть у найдосвідченіших майстрів невелика завантаженість. Ми створимо для вас якісну конструкцію і будемо зберігати її до весни, коли вам буде зручно забрати її самостійно. На зруб лазні ціна в зимовий період найбільш приваблива.

У компанії Сибірський ліс ви можете купити зруб лазні з колоди різних порід дерев:

При цьому на зруб лазні з сосни ціна буде набагато нижче, ніж на кедровий або модриновий. Якщо є необхідність економити, сосна – найбільш вигідний варіант.

Ціна на зруб лазні під ключ трохи вище, однак, така форма співпраці позбавляє вас від значних витрат часу і коштів і безлічі будівельних помилок. Купити зруб лазні під самовивіз і самосборку, звичайно, набагато дешевше, але цей варіант прийнятний тільки для людей, що володіють великою кількістю вільного часу і мають певний досвід в будівництві. Купивши зруб під баню або будинок і заощадивши на вартості, ви змушені будете більшу частину робіт взяти на себе. Якщо ж ви замовите будівництво під ключ, то не тільки позбудетеся від проблем, а й будете точно знати, хто несе відповідальність за якість.

Купіть зруб лазні в компанії Сибірський ліс під ключ або самовивезення і насолоджуйтеся справжнім сибірським легким паром.

Розповісти друзям

Схожі новини

Залишити коментар