Зруб лазні з бруса брусові лазні купити зруб лазні

Тел: 8-910-372-78-74

Зруб лазні з бруса

Чи може зруб лазні з бруса конкурувати з колод лазнею?

Брус дорожче колоди, але він легше в зверненні, тому сама робота по будівництву лазні обходиться трохи дешевше. А закупівля матеріалу компенсує цю різницю в ціні.
Брус проходить серйозну попередню підготовку і обробку ще на заводі, що дозволяє захистити зруб лазні з бруса від впливу температури, гниття і інших шкідливих чинників. Так, виробники знімають напруги в дереві, обробляють брус антисептичними і вологовідштовхувальними засобами. Все це вберігає конструкцію від перекосів при усадки.
Колода при підготовці проходить менше стадій обробки. Його доводиться покривати спеціальними складами вже після будівництва. Це більш затратно по часу. Брус нарівні з колодою здатний утримувати теплоту і проводити нормальний повітрообмін. Зруб лазні з бруса дуже легкий у збірці, і має невелику вагу, що дозволяє заощадити при зведенні фундаменту. Колода важче і складніше в зверненні.
Зруб лазні з бруса дозволяє вміло приховати всі інженерні комунікації в своїй конструкції – це передбачається більшістю існуючих проектів зрубів бань. Крім того, він не потребує внутрішнього оздоблення. При всіх цих заслугах, не варто заперечувати свої плюси бань з колоди. Вибір матеріалу для лазні обумовлений лише особистої прихильністю. Комусь подобається брус, кому-то – колода.

В якому випадку лазня з бруса зможе відповідати рівню колод лазні?

Проект зрубу лазні з бруса стане по-справжньому гарною лазнею, тільки якщо його розробкою і будівництвом займалися одні й ті ж професіонали. Адже краще проектувальника ніхто не побудує баню за його проектом. І це правда.
Компанія "ДомТерем" самостійно розробляє проекти і будує по ним брусові лазні вже більше десятка років поспіль. Наша сучасна технічна база, наш багаторічний досвід і вміння допомагають будувати брусові лазні найвищої якості.
Такі лазні дати фору кращим колод лазнях країни. І вся справа в тому, що кожна наша робота – це завжди індивідуальний підхід і максимум уваги до бажань кожного клієнта. Контролюючи і коректуючи роботу на всіх етапах будівництва, ми разом з вами можемо створити ту саму баню, яку можна назвати лазнею вашої мрії.
Ми завжди готові проконсультувати вас з будь-якого питання. Зверніться до наших менеджерів по телефону 8-910-372-78-74, або через форму зворотного зв’язку.

Схожі новини

Залишити коментар