Зруб лазні в Нижньому Новгороді ціна всього руб!

Як самому всього за два тижні і руб побудувати зруб лазні 3х3м з сосни

Як самому всього за два тижні і 44.500 руб побудувати зруб лазні 3х3м з сосни.

Важливий момент про підгонку колод

Колоди можна підганяти, а можна і не підганяти. Якщо не підганяти, то залишаться великі щілини, і їх потім все одно доведеться закладати. Варіант без підгонки колод впритул набагато дешевше, але це дешевизна типу скупий платить двічі. Такими зрубами торгують деякі наші колеги з Чувашії. Виходить дешево, швидко і неякісно.

Якщо ж колоди підганяти, то можна це робити бензопилою або сокирою. Бензопилою виходить так собі. Краще, ніж зовсім без підгонки, але в рази гірше, ніж сокирою. Бензопилою адже не вийде робити точно вивірені руху, особливо якщо підгонка йде на око. У підсумку все одно залишаться щілини.

Інша справа сокиру! Якщо за справу береться майстер, то він піджене колоди так, що ви між ними сірники не всуне. Відповідно, і сифонить не буде. Підгонка сокирою – самий клопіткий, але і найкращий спосіб. Ми підганяємо колоди тільки сокирою.

Подивіться, як ювелірно вибирає чашку наш майстер з 40-річним стажем.

Відгуки про роботу з нами

Що говорить клієнт

Я хотів баню, щоб можна було і взимку, і влітку топити. Вибрав варіант зі зрубу, тому що це тепліше, та й взагалі. справжнє дерево – це класно! Варіантів було багато, але Едик підкупив не тільки ціною, але і загальним підходом. Нічого не нав’язував, не намагався всучити, радив, як буде краще мені, а не йому. Такий чесний підхід зустрічається рідко, я це дуже ціную. Ну, і ціна, звичайно, радує. Доставка швидка. Загалом, і спілкування, і ціна, і сервіс – все на рівні. Рекомендую!

Монашки Олександр, 8-910-138-56-05
Інженер з діагностики ліфтів

Що говорить клієнт

Я спочатку хотів купити саме конструктор рубаного зрубу. Я багато бачив різних зрубів за своє життя, і рубаний зруб мені подобається найбільше. Плюс у мене є знайомі, які можуть допомогти з будівництвом, тому я шукав бюджетний варіант (щоб не переплачувати за те, що мені не потрібно) і адекватного продавця. Перебрав десятки різних варіантів, ніде мені не сподобалося. Люди по телефону говорять так, як ніби я не людина, а гаманець з ніжками. На питання не відповідають. Чи не компетентні. Загалом, все як завжди – ніби й пропозицій багато, а вибрати щось і ні з чого. Потім натрапив на оголошення Едуарда. Оголошення сподобалося – якесь незвичайне. Ціна – дуже сподобалася (хоча і не вірив спочатку, дуже вже низька). Подзвонив, поговорили. Нормальний доросла людина, на всі питання відповів, нічого не приховував, та й просто по голосу зрозуміло, що можна мати справу. Я своєї інтуїції довіряю. Почали працювати, і все було очікувано – так, як і повинно бути, якщо справи ведуть два дорослих мужика. І ціна виявилася та, що заявлена, і якість на рівні, та й взагалі. Жодного кривого слова не можу сказати. Дуже рекомендую Едуарда, якщо вам потрібно купити зруб лазні недорого. Від моїх родичів і друзів вже є замовлення.

Роберт Бондаренко, 47 років, 8 (920) 040-88-08
Займаюся рекламою на транспорті

 • Бюджет – наше все!

  Здається, багато компаній вважають, що небагатим людям банька не потрібна. Адже 99% пропозицій на ринку – це зруби під ключ за ціною від 150.000 грн Але ми виправили це непорозуміння!

 • Немає фінансовим напружуючись!

  У перший сезон ви ставите зруб лазні, і він відстоюється. А в другій сезон – вже оздоблювальні роботи. Причому можна навіть обійтися без справжнього фундаменту! Баня виходить маленька і легка.

 • Це справжнісінька лазня!

  Ви прекрасно знаєте, наскільки баня відрізняється від душа і навіть від сауни.
  І ці чарівні відчуття ви отримаєте за вельми бюджетну суму. Здоров’я коштує набагато дешевше, ніж здається.

 • Поетапність і мінімум витрат!

  Ми все розрахували так, щоб ви могли все зробити поетапно і витратити мінімум сил і грошей. Таку лазню може собі дозволити навіть пенсіонер. А вже тим більше – працююча людина.

 • Немає прихованим платежах!

  Ви платите 44.500 руб за конструктор лазні і близько 10.000 руб за доставку (але можете і самі привезти). Більше ні за що платити не потрібно. Чесність – запорука довготривалого успіху.

 • Так, ви впораєтеся!

  Для того, щоб самому скласти колоди в зруб, не потрібно ніяких особливих знань. З цим впорається 2-3 дурних людини з рівними руками. Часу на це піде – один-два дня з відпочинком.

  Щоб замовити зруб лазні за 44.500 руб, телефонуйте зараз за телефоном 8 (920) 253-44-58, Едуард Яковлєв, або введіть свій телефон внизу праворуч і ми вам передзвонимо.

  Книги про те, як побудувати лазню і як в ній паритися

  Лазні та сауни російська лазня Будівництво лазень і саун

  Розкажіть про цей сайт вашим друзям, які теж хочуть швидко і недорого побудувати зруб лазні. Вони будуть вам вдячні.

 • Схожі новини

  Залишити коментар