Зруб лазні своїми руками САМОРОБКІН ДРУГ

САМОРОБКІН ДРУГ

Зруб лазні своїми руками

Шановні відвідувачі сайту SAMODELKINDRUG в представленому вашій увазі матеріалі, мова піде як ви зрозуміли про будівництво зрубу своїми руками. Кращий матеріал для будівництва лазні завжди було дерево, а саме дерев’яний, дерев’яний сгрн Ех лазня баня! Малиновий ти жар! Багато пісень і частівок складено на тему Російської лазні Баня в нашій Країні є місцем очищення як тілесного так і духовного. Є що то в цьому сакральне, де сходяться стихії води і вогню на благо і користь людини. Так само сприятливо позначається і благородство дерева. В основному баньки будувалися з липового дерева, тому як липа хороша і м’яка порода деревини. І так давайте розглянемо приклад будівництва зрубу. Розглянемо що знадобилося автору і вивчимо весь процес з самого його початку.

Процес створення зрубу своїми руками.

Як відомо будь-яке будівництво починається з розмітки місця під будівництво, підготовки і заливки фундаменту. Слід підготувати опалубку з дошки, або товстої фанери. Потім відбувається заливка цементного розчину. Фундамент рекомендується протягом тижня, змочувати-це потрібно для того щоб цемент став набагато міцніше. Після того як фундамент просохне і набере фортеці, можна приступати до будівництва, на фундамент автор вкладає гідроізоляцію, бажано кілька шарів руберойду. Перший вінець з квадратного бруса. З’єднання колод в кутах буде проводиться по Дідуню методу ластівчин хвіст Це досить простий спосіб для початківця будівельника. У роботі так само використовується старенький, але перевірений часом Дідівський інструмент. І так вінець за вінцем. Ось уже практично готовий сгрн Після того як зруб лазні буде готовий, автор приступає до зведення каркаса передбанника.

За порадою автора відстань між стовпами повинна бути на 1.5 -2 см менше ніж ширина утеплювача-це потрібно для того щоб плити утеплювача якомога щільніше заходили в проміжок. Після того як основна частина каркаса буде готова, автор переходить до створення кроквяної системи. Коник збирається на землі, а потім піднімається нагору. Потім нашивається лати. Далі був прибудований вхід. Прибудова була підігнана добре, навіть зійшлися дошки обрешітки. При монтажі покрівлі головне правильно укласти ендову. Передбанник і прибудовах були обшиті листами ОСП. Встановлено вікна. Навешена двері. Стеля автор робить з дошки. Нашивається стелю. Вид з горища. І ось стеля готова. З зовнішньої сторони стіни обшиваються сайдингом. Усередині лазня відбувається вагонкою, попередньо стіни утеплюються і укладається пароізоляція. а так же фольга. Передбанник в зоні де буде розташовуватися душ, обробляється вологостійким гіпсокартоном. Усередині парилки робиться полог. Встановлюється піч-кам’янка, топиться яка буде з передбанника. Піч відбувається вогнетривким цеглою. Стіни душової відбуваються керамічною плиткою. Підлоги заливаються цементом, дотримуючись ухил для зливу. Як тільки застигне цемент укладається плитка. Ось власне і готова банька! Можна паритися # 128521;

Дякую за увагу!

Навігація по публікаціям

ДРУЗІ Самодєлкіна ВКОНТАКТЕ

ДРУЗІ Самодєлкіна В Однокласниках

свіжі коментарі

КРАЩІ САМОДЕЛКИ МІСЯЦЯ

свіжі записи

РЕЄСТРАЦІЯ

останні теми

Схожі новини

Залишити коментар