Зруб лазні під ключ не дорого і без клопоту

Зруб лазні під ключ не дорого і без клопоту

Головна → Статті → Зруб лазні під ключ не дорого і без клопоту

Зруб лазні під ключ не дорого і без клопоту

Більшість городян набувають під Києвом дачну ділянку, щоб проводити вихідні на свіжому повітрі, вирощувати овочі, квіти, фрукти, просто відпочивати. Але є серед дачників особлива категорія людей, які купують дачу заради лазні. Вони вважають, що для власного заміського ділянки, поблизу лісу і водойми купити зруб лазні недорого куди важливіше, ніж дбати про врожаї картоплі. І, зрозуміло, купити баню зі зрубу для сім’ї значно краще і корисніше, ніж відвідувати міські громадські лазні та комерційні сауни.

Ось дачну ділянку придбаний, а разом з ним виявилося безліч питань з будівництва сімейної лазні:

• як будувати лазню?

• яким повинен бути її розмір?

• в якому місці ділянки її краще поставити?

• з яких матеріалів зруби бань дешево обходяться?

• якщо купити баню зі зрубу, скільки часу піде на її збірку?

З точки зору економії сімейного бюджету і особистого часу, найдоцільніше купувати готовий зруб лазні під ключ. Таким чином, ви позбавите себе від всіх турбот і непорозумінь, які зазвичай переслідують недосвідчених забудовників і псують все задоволення від передчуття швидкого легкої пари.

чому краще купити недорогий зруб лазні

Скільки б не було придумано штучних будівельних матеріалів, жоден з них не здатний замінити природну деревину. Пар буде по-справжньому легким, а сама банна процедура максимально цілющою, якщо купити баню зі зрубу. У ньому не доводиться піклуватися про підтримку високої вологості повітря, тому що деревина регулює її найприроднішим чином. У російській лазні при температурі повітря 40-60C вологість повітря зберігається на рівні 90-100%. Аромат теплою деревини чудовий, на відміну від запаху мокрої штукатурки або цементу, а дотик до теплих колодах набагато приємніше, ніж до слизького кахлю.

З економічної точки зору вигідніше купити зруб лазні недорого. ніж будувати її з цегли або пінобетону. Не дивлячись на те, що деревина коштує дорожче, зруб лазні під ключ сторицею відшкодовує інші витрати:

• Легкий зруб не потребує потужному фундаменті. Якщо ви хочете побудувати простору будинок-лазню з мансардою, то досить неглибокого стрічкового фундаменту. А якщо ви купите баню зі зрубу невелику і затишну, то підійде свайно-гвинтовий, або навіть опорно-стовпчастий, залежно від стану грунту.

• Коефіцієнт теплопровідності деревини дорівнює 0,08 – 0,30 Вт. Для порівняння: силікатної цегли 0,70 – 0,80 Вт, керамічної цегли 0,50 – 0,80 Вт, клінкерної цегли 0,80 – 0,90 Вт. Це означає, що цегляну стіну лазні доведеться будувати або в 3-10 разів товщі колоди, або утеплювати її з обох сторін ізоляційними матеріалами.

• Низька теплопровідність так само сприяє зниженню витрат на енергоносії та здешевлює зруб лазні. На прогрів дерев’яного будинку потрібно 0,5 – 1,0 год, цегляна будівля того ж розміру потребує 3-годинному прогріванні.

Зруби бань дешево обходяться, бо не потребує оздоблювальних матеріалах, адже ніяка облицювання не може зрівнятися з красою кольору і текстури натуральної деревини.

• Компанія, що пропонує зруби бань під ключ, має значний досвід в їх складанні. Якщо ви приймете таку пропозицію, то вже через два тижні зможете легким паром відсвяткувати банний новосілля.

• вигідно купити недорогий зруб лазні і в тому випадку, якщо в майбутньому можливий переїзд сім’ї в інший населений пункт. Зруб можна розібрати по брёвнишку і перевезти на нове місце.

чому ще зруби бань дешево обходяться

Вартість будь-якої будівлі збільшується за рахунок додаткових елементів. Так короб з глухими стінами і низькою стелею коштує значно дешевше, ніж приміщення тієї ж площі, але з високими стелями, широкими дверима, великими вікнами. Те ж саме відноситься і до банного зрубу під ключ.

Якщо ви купите баню зі зрубу, то виявите, що в ній встановлені невеликі вікна і не широкі двері. Це необхідно для максимального збереження тепла. Висота вхідних дверей повинна бути достатньою для вільного входу людей. А для того, щоб не вистужалась парилка, її дверний проріз вирізається нижче середнього людського зросту. Вікна в лазні робляться невеликими, щоб з їх допомогою можна було отримувати достатньо денного світла і швидко провітрювати приміщення.

зруб лазні ще дешевше обійдеться, якщо він буде поставлений на березі природного водоймища. В цьому випадку власнику лазні не доведеться будувати басейн з холодною водою. Зруб лазні під ключ так само заощадить значну суму на підведенні і підключенні водопроводу. Використовуючи звичайний електронасос, можна забезпечити баню достатньою кількістю води.

Комфортна лазня складається з декількох приміщень: парилки, мийної, кімнати відпочинку, передбанника. Кожне з перерахованих приміщень виконує свою функцію.
але можна купити зруб лазні недорого, якщо зупинити вибір на економічних проектах, згідно з якими кімната відпочинку поєднується з передбанником, а парилка – з мийної.

Схожі новини

Залишити коментар