Зруб лазні ціна Купити зруб лазні Доставка! Збірка!

продаж зрубів

Продаж зрубів. Зруб лазні ціна. Можна просто купити зруб лазні, можна замовити зруб під ключ (з подальшою обробкою).

продаж зрубів не головна наша заслуга на ринку! Важливим є для замовника купити зруб лазні. а для нас підібрати пропозицію, і зробити виконання нами спектра якісних послуг зібрати зруб під ключ. Ми пропонуємо зруб лазні ціна якого, думаємо, вас влаштує, в різних варіантах.

РЕГІОНИ РОБОТИ: Смоленськ, Москва, Калуга, Володимир, Рязань, Санкт-Петербург, Тула, Брянськ, Твер, Орел, Курськ, Бєлгород.

Працюємо також з іншими регіонами, за погодженням цін.

Скажіть, от, наприклад, ви прийшли купити зруб лазні і перебуваєте на майданчику з вивіскою ПРОДАЖ зрубу . Чи знаєте ви, що лазня це взагалі тонка будова. Необхідно враховувати, що в лазні відбуватимуться постійні зміни макроклімату і температури, при належному використанні. Значить, і зруб лазні ціна якого повинна бути не на гріш, потрібно зробити належним чином. Значимо, зводити зруб під ключ враховуючи якісну конопатку і екологічні матеріали прокладок.

Купити зруб лазні. з доставкою та установкою, у нас можна в декількох різновидах стандартній комплектації. Можна також замовити додаткові роботи за бажанням замовника, такі як: обробка пазів, покриття антисептиками, установка на Нагель, установка компенсаторів, також можна замовити зруб під ключ з покрівельними роботами, подальшу обробку, роботи по фундаменту і багато іншого. продаж зрубів завжди мала своє місце і значення і буде ще довго затребувана, так як російський дух без лазні існувати не може.

У таблиці, яка знаходиться нижче, вказані ціни в російський рублях, виходячи з яких, ви можете купити зруб лазні. для особистого користування. У вартість включено: зруб лазні, комплект необхідних матеріалів, навантаження, розвантаження, установка зрубу на фундамент, доставка зрубу з комплектом на певну відстань.

Зруб лазні в чашу, розміром 6х10м, по центрам, з двома перерубами (кімнатою відпочинку, під вітражі) і відкритою терасою – два метри.

ПРОСИМО ВАС ЗВЕРНУТИ УВАГУ:

Будь-які зруби, будь-якого виду рубки розраховуються з розміру, висоти стіни і кількості внутрішніх стін, а також поверховості, рубаних фронтонів та інших визначеності форми. Необхідно знати зруби в чашу мають певну особливість, у них хвости, що виходять за кути, також є і є в дійсності продовженням стіни. Перш ніж купити зруб лазні в чашу, ви ще повинні врахувати певні особливості, які збільшують вартість такого зрубу, це складність рубки, сувора до максимуму калібрування сортименту, велика витрата в відходи хлиста під час вирізання з нього сортименту з найменшою разбежкой комель верхівка, трудомісткість.

ЦІНА НА ЗРУБ ЛАЗНІ У певних випадках наведені в таблиці

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА В Смоленську, МОСКОВСЬКУ, Калузької, Брянської, Тверська, Орловська область ТА ІНШІ РЕГІОНИ ДО 550 км.

ДЛЯ КОЖНОГО ЗАМОВНИКА Смоленськом РЕГІОНУ ЗНИЖКИ. ДОВІДКИ ПО ТЕЛЕФОНУ +7 (900) 220-74-47

У НАС ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ І КУПИТИ ЗРУБ ЛАЗНІ З ВИПУСКОМ НА терас і балконів, з мансардним поверхом (збільшення двосхилим дахом, ламаного даху). ЗАМОВИТИ НЕСТАНДАРТНИЙ ЗРУБ. НА ВАШУ ПРОЕКТУ або креслення, ТАКОЖ БУДІВЛІ рубаною У ПІВТОРА АБО ДВА ПОВЕРХУ, ЗРУБ З ДОДАТКОВОЮ вирубки (ВЕНЕЦ, дві маковиці, три вінці.). ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ФУНДАМЕНТУ І ВИРОБНИЦТВО ПОКРІВЕЛЬНИХ РОБІТ! КОНСУЛЬТАЦІЇ МОЖНА ОТРИМАТИ: ПО ВКАЗАНИМ НА САЙТІ ТЕЛЕФОНАМИ, В ФОРМІ ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО ПО АДРЕСАМИ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ.

 • зруб (Вид рубки лапа з замком, зсередини протёсан під обшивку, полулафет), висота вирубки, в чистоті 2,15-2.20м, висота фронтону 1,7-1,8м, діаметр колоди від 20см і більше, зруб струганий
 • П’ята стіна (лафет з колоди)
 • Лаги статеві (колода, площині виводяться при складанні)
 • Стельові балки (балки або мауерлат з колоди)
 • Кроквяна система (брус 50х150мм)
 • Решетування (дошка необрізна або обріз, в залежності від виду майбутніх покрівельних робіт)
 • Пол (статева шпунтована дошка 36-38мм)
 • Фронтони (обрізна дошка)
 • Мох або клоччя
 • цвяхи
 • Скоби (за потребою)
 • Руберойд, при відсутності виготовлення відразу покрівельних робіт, як тимчасова покрівля
 • Гідроізоляція на стрічковий або стовпчастий фундамент (руберойд)
 • Фундаментні блоки 200х200х400мм, для виготовлення стовпчастого фундаменту
 • Навантаження
 • розвантаження
 • доставка
 • Установка на фундамент

Нагадуємо замовникам про те, що якщо ви вирішили купити зруб. то повинні знати, що установка стель, вікон і дверей (за винятком підлог) відразу, при монтажі, є порушенням технологій! Розрахувати необхідні зазори у вікнах для усадки точно, неможливо, тому залишаться щілини, кріпити намертво вікна і двері до вирізаним прорізів теж не можна, будуть заважати усадки зрубу лазні. Установка стель відразу зв’яже мауерлат, перетворивши це підстава в пластину, що також може дати неправильну усадку будівлі. Перераховані тут роботи необхідно робити при обробці.

 • При замовленні рубленого фронтону, Нагель на фронтони і робота по ним БЕЗКОШТОВНО!
 • Зруби бань і будинків з довжини колоди більше 6 метрів (до 10 метрів) ЗА ЦІНОЮ зрубу з зістикований колоди!
 • Механічна обробка зрубу. Струганий ЗА ЦІНОЮ під січку (з міздрею)!

До відома замовників. Замовник зобов’язаний надати під’їзд до місця монтажу зрубу. Відстань від місця монтажу до місця вивантаження не повинно перевищувати 15-20 метрів. У разі вивантаження на більшу відстань за переміщення матеріалів стягується додаткова плата (за домовленістю).

Звертаємо вашу увагу на те, що різниця в строганой обробці під насадку і електрорубанок незначна. Електрорубанок прибирає і виводить поверхні заготовок по чуть виступаючим сучкам і незначним нерівностей, що звичайно робить будова естетично під ідеал. При використанні послуги під електрорубанок, стягується додаткова плата.

У нас ви можете не тільки замовити і купити зруб лазні. але і замовити рубані фронтони, які дають додаткову теплостійкість і естетичний вигляд. Вартість фронтону залежить від його висоти, точніше від площі. Звичайні фронтони (фронтони з дошки), для бажаючих зробити свою лазню з мінімальними витоками тепла, тобто з максимальною тепловіддачею, для любителів сильного пара, рекомендуємо робити два фронтону: чорновий обрізна дошка, і чистової вагонка (встановлювати другий шар можна, як і відразу , так і при оздоблювальних роботах). продаж зрубів. як і їх покупка, не повинна виносити гроші на вітер. Нерозумно порушувати технології. Звичайно, можна відразу встановити вікна, двері, постелити підлогу, встановити стелю, але який продукт ми отримаємо в подальшому. зруб повинен постояти, дати усадку, і тільки потім можна виробляти основні роботи по обробці, інакше він сяде неправильно, і будуть щілини, так як при установці вікон і дверей відразу, потрібно різати отвори з зазорами приблизно, навмання. Взагалі з практичних міркувань, невеликі віконця і двері можна поставити пластикові, вони не схильні до здатності гуляти, тобто розширюватися і звужуватися при великих і дуже вологих температурах середовища їх експлуатації. І підлоги, і стелі не мають також потрібної необхідності для їх монтажу. Тому, їх зазвичай ріжуть за розміром і просто залишають всередині зрубу, до оздоблювальних робіт. Час усадки залежить від розміру зрубу, висотності і складності проекту. Це важлива інформація, для тих, хто вирішив купити зруб лазні і ввести його в експлуатацію.

Вартість нестандартних зрубів та зрубів в чашу прораховується майстром безкоштовно, незалежно від розміру проекту.

ПРОДАЖ зрубу І ДОСВІД РОБОТИ БІЛЬШЕ 10 років!

Виготовляємо фундаменти (стрічкові, стовпчасті). Встановлюємо будови на готові гвинтові фундаменти. Виробляємо монтаж і роботи зруб під ключ зрубів, виготовлених іншими виробниками, (30% 50% від вартості матеріалу). У негострі моменти піку будівельного сезону усуваємо шлюб і різні недоліки інших виробників. виготовлення та продаж зрубів. під замовлення, будь-яких конструкцій. Ще раз нагадуємо: для стандартних комплектів зрубів, ви можете замовити просту двосхилий дах, чотирьохскатний дах, дах мансардний (ламану), випуски під терасу і балкони, додаткові внутрішні переруби, рубані фронтони, додаткові вінці (вирубку), обробку колод електрорубанком. Перш ніж купити зруб лазні. обміркуйте його конструкцію. Не забувайте про антисептики, обробку кутів і пазів, інші потреби, в яких ми можемо надати вам свої послуги!

МИ РАДІ, ЩО ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС ТЕХНОЛОГІЧНО ПРАВИЛЬНО.

ПРАЦЮЄМО БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ. Виготовляємо зруби НА МІСЦІ Самовивіз.

При велику завантаженість, замовленні нестандартних будівель, будинків, при укладанні договору підряду на будівництво, замовником вноситься авансовий платіж.

Замовити та купити зруб лазні. замовити оздоблювальні роботи послугу зруб під ключ , а також різні консультації, приймаються за телефонами: +7 (900) 220-74-47; +7 (908) 280-32-22, або через форму зворотного зв’язку, в розділі Контакти, або на адресу електронної пошти: veligski-srub@yandex.ru; welsrub@rambler.ru

НАШЕ КРЕДО: ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ МАТЕРІАЛ І РЕАЛЬНИЙ ЯКІСТЬ РІЧНИЙ Рубки!

З повагою, майстерня зрубів WELSRUB. Хочете мати якісне, швидке, поетапне виконання робіт чекаємо вас!

Схожі новини

Залишити коментар