Зруб лазні 6х6 з бруса докладний опис СК «БрусСервіс»

Зруб лазні 6х6 з бруса: докладний опис

Зруб лазні 6х6 з бруса: докладний опис

Організувати життя за містом – нескладно. А зробити заміське життя яскравою, насиченою і гармонійної – завдання трудомістке. Крім ґрунтовного, просторого будинку для якісного відпочинку потрібна лазня 6х6 з мансардою та терасою з бруса. Популярність котеджних селищ з таким приємним доповненням доводить, що лазня просто незамінна: душ або ванна кімната не подарують такого розслаблення і оздоровлення. Баня в своєму дворику біля великого будинку – вибір для людей, які цінують своє здоров’я.

Баня з колоди 6х6 під ключ або з бруса: порівнюємо і вибираємо

Виникає питання: а з чого будувати лазню? З бруса або колоди? Щоб відповісти на нього, давайте порівняємо їх характеристики.

Брус – це пиломатеріал, товщина і ширина якого досягає як мінімум 100 мм. Є два варіанти: колоду або клеєні дошки (клеєний брус). Існує безліч різновидів бруса. Один з них – лафет або двухкантний брус. Він створюється таким чином, що дві сторони колоди залишаються недоторканими, а дві – прямими. Трехкантний має три оброблені боку, а четирехкантного – всі чотири.

Серед колод виділяють:

Основний критерій, за яким вибирається брус або колоду, це те, яку усадку можна від них очікувати і протягом якого часу вона буде відбуватися. Зруб лазні 6х6 з бруса (профільованого) пройде цей період без будь-яких складнощів, тому як під час виготовлення матеріал висушують. Це потрібно, щоб звільнити брус від зайвої вологи. Якщо він має природну вологість і не пройшов етап сушіння, він дасть найбільшу ступінь усадки. Чим більше вологи в дереві, тим довше усадка і тим більше часу займе період між завершенням будівництва і початком експлуатації будинку.

Що можна сказати про естетичність? Звичайно, все залежить від додаткової обробки і дизайнерського підходу до оформлення інтер’єру і зовнішньої частини лазні. При пошуку найцікавішого варіанту лазні з бруса 6х6, фото допоможуть зрозуміти, якими красивими можуть бути ці будови.

Проект лазні 6х6: що користується попитом

Завжди краще вибирати те, що перевірено людьми. Найпопулярніша конструкція – лазня 6х6 з мансардою, її ціна при цьому не сильно відрізняється від звичайної лазні, але дає ще більше простору для відпочинку на гідному рівні. Якщо роздумуєте над плануванням своєї майбутньої лазні, то ось один з варіантів:

  • На першому поверсі облаштовують простору кімнату відпочинку. Тут можна поставити зручні дивани, роздягальню і стіл зі стільцями;
  • У мийну можна потрапити через кімнату відпочинку;
  • Наступне приміщення – парилка. Найчастіше тут розміщують піч, тому як саме в цій частині лазні слід підтримувати високу температуру;
  • По сходах можна піднятися на мансардний поверх. Тут облаштовують другу кімнату відпочинку або спальню.
  • Для лазні з бруса 6х6 характерна наявність тераси або веранди.

Баня з бруса під ключ 6х6 – вигідний варіант

Нерідко можна зустріти у будівельних компаній пропозиція побудувати лазню з бруса під ключ недорого 6х6. Чому б і ні? Це, насправді, самий незначними витратами і вигідний по всіх параметрах варіант. Як бачите, такий площі більш ніж достатньо для організації гідного відпочинку за містом: простір в мийці і парильні, кімнаті відпочинку на мансарді. Оптимальний варіант під таку планування – лазня 6х6 з бруса 150х150. Стіни у такої будови будуть щільними і міцними, а значить їм під силу зберегти тепло. Використовується в якості матеріалу профільований брус. Він дасть меншу усадку і збереже свої параметри завдяки сушці на стадії виробництва. Баня з клеєного бруса 6х6 теж не підведе в цьому плані, адже їй не загрожує порушення цілісності деревини і довгий процес усадки.

Баня 6х6. Короткий опис проекту

СК «Брус Сервіс» пропонує безліч цікавих проектів будинків і бань з бруса. Розглянемо проект під назвою Б-11.

Він являє собою брусовому баню розміром 6х6 м. І загальною площею 60 кв. м. Будова має невелику терасу 1,5х6 м. яка прикрашена дерев’яними балясинами. На першому поверсі знаходяться кімната відпочинку в 24 кв. м. мийна і парилка. По сходах можна піднятися на мансарду, де також є невелика кімната відпочинку і затишний балкон. Дерев’яна лазня має три вікна, завдяки яким в приміщення проникає світло.

Схожі новини

Залишити коментар