Зруб лазні 4х6 (6х4) ціна базової комплектації і під ключ

Скільки коштує зруб лазні 4х6 метрів? огляд цін

Скільки коштує зруб лазні 4х6 метрів? огляд цін

У зрубі 4х6 м розбивка приміщень виконується за допомогою каркасних перегородок або ж з перерубати внутрішньої стіни. Другий варіант кращий для лазні. П’ята стіна може бути врублю в будь-якому зручному місці, перерозподіляючи площа між кімнатою відпочинку і жаром.

Комфортна лазня 6х4 має стандартну висоту зрубу близько 2,6 м. Це дозволяє оптимізувати обсяг внутрішніх приміщень, щоб вони швидше прогрівалися, але не «тиснули». Зустрічаються і варіанти з висотою стелі 2,1-2,2 м, які коштують значно дешевше більш рослих зрубів. Але ці параметри можна змінювати на свій розсуд – були б гроші. Тому що кожен додатковий вінець буде коштувати від 6-12 тисяч рублів.

Як формується ціна?

Вартість зрубу 6х4 збільшується при появі в проекті додаткових опцій:

1. Будівництво ще однієї перегородки з дверима всередині пятістенка обійдеться в 12 000 грн

2. Більш теплий і естетичний рубаний фронтон при розмірах лазні 6х4 зажадає плати від 55 до 85 тисяч в залежності від форми даху.

3. Мансарда «під ключ» потягне на 25 тисяч. Стільки ж коштує винос даху і нижнього вінця на 2 метри, який утворює терасу. Відповідно до законів арифметики, рубана лазня з мансардою і верандою подорожчає на 50.000 рублів. При цьому площа мансарди виросте з 24 до 36 м 2.

4. Рубана колода за бажанням клієнта виробник може дещо облагородити по фасаду рубанком – ще 8.000. Але деякі будівельники пропонують варіанти парних, де стіни протесанное під подальшу обшивку вагонкою і не вимагають за це додаткової плати.

Навіть однакові проекти розміром 6х4 можуть відчутно відрізнятися за ціною і тут потрібно уважно ознайомитися з пропозиціями. На прикладі відносно недорого дерев’яного зрубу різницю легко простежити:

1. Економ-комплектація (ціна лазні – 130 000 рублів) включає в себе тільки виготовлення зрубу 4х6 з висотою стелі до 2,2 м, установку на місці і в деяких випадках – доставку. Внутрішня поверхня колод за бажанням замовника протісують. Стельові балки і лаги, а також лати під подальшу обшивку – ось і все, що можна придбати за мінімальною ціною.

2. Та ж лазня 4х6 в базовому варіанті за 160 000 рублів припускає наявність дверей і віконних рам, пристрій чистових підлог з шпунтованої дошки, обшивку вагонкою стелі і фронтонів. Покрівля – тільки тимчасова, з руберойду. Весь ліс, який використовується для зрубу і обробки, має природну вологість, і буде потрібно час, щоб він пройшов усадку. Дуже невдалий варіант, так як в більшості випадків дерев’яне облицювання доведеться знову перестилати.

3. Якісний зруб за 185 000 порадує обробкою з сухого матеріалу, але ніяких інших відмінностей від другого варіанту комплектації немає.

Обов’язково уточніть, чи включено у вартість зведення фундаменту. Інакше, перш ніж купити дерев’яний зруб лазні за дуже низькою ціною, доведеться витратитися на влаштування основи.

Всі недорогі варіанти – це «сирі» споруди, яким потрібен час для усадки і чималі грошові вливання в обробку.

При такій кількості недоробок зруб з профільованого бруса навряд чи вийде дорожче, ніж лазня з колоди 4х6. На вартість вплине комплектація і розміри застосовуваного пиломатеріалу, а за збірку потрібно заплатити близько половини ціни зрубу.

До плюсів можна віднести менші витрати на обробку брусових будівель і більш передбачувану якість використовуваних матеріалів. Деякі фірми навіть включають у вартість лазні «під покрівлю» установку печі і монтаж димоходу, але це, швидше, виняток. Найчастіше за кам’янку доведеться окремо викласти 40-70 тис рублів.

Дійсно заощадити час і гроші можна, замовивши будівництво лазні під ключ. Дешевше вийде бревенчатая лазня зі зрубу за типовим проектом з двосхилим дахом. При цьому недороге спорудження зажадає додаткового фінансування оздоблювальних робіт.

Можна купити готовий зруб для лазні 6х4, який був побудований за індивідуальним проектом, але залишився без господаря. «Відмовники» зберігаються в зібраному вигляді під навісом і до продажу встигають майже повністю просохнути. Такі лазні продаються з хорошою знижкою.

Схожі новини

Залишити коментар