Зруб лазні

зруб лазні

Зруб лазні.

Традиційно російська лазня в своїй основі має дерев’яний сгрн І донині зруби – найпопулярніший спосіб побудови бань. І для цього є найвагоміші підстави. Підвищена вологість в лазні сприяє розвитку грибків і мікроорганізмів, освіти запахів, чому дуже важко протистояти при виготовленні стін лазні з бетону або цегли. Щитові конструкції з утеплювачем також не позбавлені недоліку – такі стіни вимагають ретельної гідроізоляції через гігроскопічності утеплювачів, що призводить до тих же проблем, що й у цегляних стін. Зруб лазні. як кажуть в народі, «дихає», тобто вентилюється завдяки природним мікропорами деревини. Крім того, деревина містить в собі природні антисептики. При виготовленні з неї зрубу лазні сам матеріал перешкоджає розвитку небажаних мікроорганізмів, а ароматичні речовини, що виділяються з ялинових і соснових колод, сприяють створенню неповторного мікроклімату.

Для довговічності споруди зруб лазні виготовляється з деревини хвойних порід дерев. Як вже зазначалося – ялина і сосна здатні при топці лазні виділяти містяться в них ароматичні речовини. Ці матеріали також абсорбують запахи. Зруб лазні, виготовлений з цих порід, крім того легко вбирає пар і віддає його назовні за рахунок більш низької вологості атмосферного повітря. Іноді перевагу зводячи зруб лазні віддають модрини, в зв’язку з тим що вона має властивість у вологому середовищі набирати міцність. Однак, є в такому виборі і недолік, особливо позначається в нових зрубах. У деревині модрини міститься дуже багато живиці, яка дає при нагріванні різкий запах.

зруби бань виготовляються не тільки ручний рубкою з колод. Сьогодні використовують також і оциліндрованої колоди, що дозволяє досягти більш щільного прилягання вінців. Крім того, оциліндрованої колоди полегшує будівництво зрубу, зменшує кількість ручної роботи і знижує кінцеву вартість її. Ще більш спрощує кладку стін використання для зрубу лазні профільованого бруса, який менш захищений від зовнішнього впливу середовища, ніж колоду, але має ту ж гарною теплоізоляцією і дещо легше колоди. Для надання більшої міцності і виключення деформації матеріалу зруб лазні виготовляють також з трохи більш дорогого клеєного бруса.

Ціна зрубу лазні.

Ціна зрубу лазні залежить від матеріалу, що йде на його виготовлення, товщини колоди або ширини бруса, а також від розмірів зрубу. Так один кубометр сосни або їли орієнтовно коштує зараз близько 6 500 грн а вартість клеєного бруса з тих же порід доходить до 20 тис. Грн і вище. Ціна готового зрубу лазні становить близько 2500 рублів за квадратний метр стіни.
Чи можна заощадити і побудувати лазню дешевше? Можна, можливо! Для цього необхідно звернутися до нас! Або ви можете дізнатися, яка ціна зрубу лазні цікавлять вас розмірів зателефонувавши за номером +7 906 5647110. Сподіваємося Вас приємно здивувати. Ми маємо можливість пропонувати адекватні ціни за рахунок власного лісу, своєї виробничої бази і відсутності посередників між виробником зрубу і кінцевим замовником. Така цінова політика дозволяє купити зруб лазні більшій кількості людей, а значить, забезпечує нас роботою, а життя більшої кількості людей робить щасливішими.

Опублікував DenWar 07 березня 2012, 19:42:40

2641 Прочитаних ·

Схожі новини

Залишити коментар