Зруб дерев’яні будинки зруб під ключ готові зруби будинків

Ціна запитання

Будинки зі зрубу під ключ або дерев’яна альтанка – спроектуємо, оптимізуємо і побудуємо!

Ласкаво просимо на сайт компанії «Зруб-Зруб» – підприємства, яке професійно здійснює будівництво дерев’яних будинків в Києві і під Києвом!

Ми раді запропонувати вам свої послуги в усіх областях дерев’яного домобудівництва, починаючи з розробки проекту і закінчуючи проведенням ремонтних робіт. Компанія має солідний досвід зведення самих різних конструкцій для приватних домоволодінь, і тому ми можемо розповісти вам все про сучасних дерев’яних спорудах, допоможемо зробити правильний вибір і вирішимо будь-яке завдання!

Чому будинки зі зрубу і раніше актуальні

Здавалося б, з тих давніх пір, коли на Русі з’явилися перші зруби, людство могло б придумати щось новеньке! Але немає, ми знову і знову повертаємося до досвіду і традицій наших предків, тому що:

– зруби екологічні
Як не крути, деревина – натуральний матеріал, який не містить шкідливих речовин і не викликає алергію, що вже є величезним гідністю в наш час тотально погану екологію.

– дерев’яні будинки та альтанки створюють унікальний мікроклімат
Деревина здатна забезпечити природну циркуляцію повітря в приміщенні, завдяки чому в ньому буде підтримуватися сприятлива температура і вологість. Крім того, дерево виділяє фітонциди, що знищують бактерії – ефективна і при цьому абсолютно природна антибактеріальна обробка приміщень!

– зруби надійні
Будинки з струганого колоди, лафета, оциліндрованих колод можуть стояти понад 100 років, зберігаючи при цьому первозданну міцність. Висока жорсткість рублених стін робить будинок стійким до деформацій під впливом зовнішніх факторів.

– будинки з дерева дуже теплі
Завдяки низькій теплопровідності деревини, зруби швидко нагріваються і зберігають тепло протягом довгого часу. Вони прекрасно підходять не тільки для постійного проживання, а й у якості дач, тому будівництво дачних будинків з дерева таке популярне в даний час: такі дачі швидко протоплювати і не вимагають великих витрат на підтримку тепла.

– споруди з деревини мають високі естетичні якості
Не тільки вдома, але і всілякі споруди з дерева виглядають дуже колоритно і надзвичайно привабливо. Погодьтеся, що лазня з колоди набагато вдаліше вписується в природний ландшафт, ніж спорудження з якогось бетону. Від дерев’яних будівель так і віє домашнім теплом, а унікальна текстура дерева здатна надавати спорудам неповторний вигляд.

Ціна запитання

Звичайно, будівництво приватних будинків пов’язано з неминучою необхідністю співвідносити свої бажання з реальним бюджетом. Але саме тому зведення дерев’яного будинку стає ще більш привабливим для вдумливого замовника. Адже сьогодні вибір технологій будівництва будинків з дерева досить широкий, і для кожного потенційного покупця можна розробити проект відповідного цінового діапазону.

Ось тут вам якраз і знадобиться допомога фахівців компанії «Зруб-Зруб»! Ми не тільки здійснюємо будівництво будинків під ключ, а й надаємо допомогу замовникам на різних етапах проведення робіт, включаючи:
– консультації щодо вибору типових проектів або створення ексклюзивних архітектурно-планувальних рішень на замовлення клієнта;
– продаж і постачання різноманітних будівельних матеріалів для реалізації самих різних будівельних проектів;
– повний спектр робіт по зведенню будівель з оброблених колод – зруб під ключ;
– будівництво дерев’яних будинків з лафета (щодо безпечного та надійною технологією норвезької рубки);
– зведення всіляких споруд з бруса (будинки, лазні, альтанки з бруса);
– будівництво недорогих швидкомонтованих каркасних і щитових будинків з використанням сучасних енергозберігаючих технологій;
– розробку і реалізацію проектів будинків з фанери – раціональне бюджетне будівництво;
– проведення ремонтних та оздоблювальних робіт, а також багато супутні послуги.

Надаючи такий широкий спектр послуг в області дерев’яного домобудівництва, ми відмінно знаємо ціни на будинки зі зрубу, переваги і недоліки брусових будинків, реальні терміни будівництва каркасних і щитових будинків. Ми допоможемо кожному клієнтові підібрати оптимальне рішення, відповідне запланованого бюджету.

Наші фахівці підкажуть, на чому можна заощадити, або, навпаки, як поліпшити експлуатаційні характеристики споруди. Для нас не існує занадто складних або занадто дрібних проектів: невелика лазня з бруса буде побудована так само якісно, ​​як і ексклюзивних особняк з колоди ручної обробки.

Будівництво заміських будинків і міських котеджів з дерева стає доступним для кожного, коли за справу береться компанія «Зруб-Зруб»!

Схожі новини

Залишити коментар