Зруб будинку під ключ Зруби з Пскова Гарантзруб

Зруб будинку під ключ

Зруб будинку під ключ

Компанія «Гарант-Зруб» спеціалізується на будівництві дерев’яних зрубів будинків і бань.

Зробивши у нас замовлення на один з готових або індивідуальних проектів, ви через деякий час отримаєте в користування дерев’яний зруб з колод з дахом. Але використовувати його за призначенням поки не можна, адже освітлення ще не проведено, немає сходів і внутрішньої обробки.

Пропонуючи вам готові зруби будинків недорого за типовими проектами, ми також надаємо вам можливість замовити в нашій компанії зруби будинку під ключ.

Компанія Гарант-Зруб »працює на ринку будівництва з 2007 року. Наші професійні будівельники спеціалізуються не тільки на рубці зрубів, а й на багатьох інших етапах будівництва. Це дозволяє нам власними силами запропонувати комплексну послугу:

побудувати зруб будинку і довести споруду до повноцінного стану, при якому після здачі об’єкта там можна буде жити (або купатися, якщо це лазня). Це може проводитися в кілька етапів і кожен етап і його період буде детально прописаний в договорі.

Зруб будинку під ключ: будівництво в компанії «Гарант-зруб»

Виконуючи замовлення на будівництво зрубу, ми здійснюємо:

 • заготовку колод на власній виробничій базі
 • збірку зрубу будинку на виробничому майданчику
 • доставку зрубу на ділянку замовника в розібраному вигляді
 • встановлення фундаменту (при необхідності)
 • остаточну збірку зрубу на ділянці замовника
 • пристрій чорнових підлог і покриття покрівлі зрубу руберойдом

Природно, що таке приміщення ще не цілком готове, тому, якщо ви захочете повністю упорядкувати свій будинок, то ви можете замовити виготовлення зрубу будинку під ключ (для Москви, Київської області, СПБ і Ленінградської області) в нашій компанії. Це означає, що, крім безпосередньої збірки зрубу, ми можемо здійснити наступні види робіт:

 • установку сходів (що ведуть на ганок або в мансарду)
 • повну внутрішню обробку
 • пристрій покрівлі
 • проведення електрики
 • проведення водопроводу, каналізації
 • роботи з ландшафтного дизайну і озеленення
 • установку воріт і огорожі

Будівельниками компанії «Гарант-Зруб» побудовані численні об’єкти, в тому числі велика кількість – це зруби і вдома під ключ. Подивіться наші об’єкти в розділі – Наші зруби. Професійну підготовку наших працівників оцінили багато наших замовників, ми регулярно публікуємо фоторепортаж про нові роботи і про проведені роботи на нашій будівельному майданчику в Пскові.

Як відбувається рубка зрубу? Подивіться ВІДЕО про рубці зрубів в чашу.

Зруби лазні під ключ недорого в компанії «Гарант-Зруб»

Будівництво зрубу лазні за типовим проектом зазвичай також закінчується після установки дерев’яного приміщення на фундамент і покриття даху руберойдом. Однак поки така лазня виглядає завершеною тільки зовні, а митися в ній не можна. Тому компанія «Гарант-Зруб» пропонує вам зруби лазні під ключ, при будівництві яких ми здійснимо:

 • Установку печі або іншого приладу для нагріву води і повітря
 • Зовнішню і внутрішню обробку (в тому числі і монтаж лавок)
 • Проведення безпечної електропроводки
 • проведення водопроводу
 • Злив води в каналізацію
 • установку сантехніки

Звичайно, це тільки приблизний список всіх послуг, які можуть виконати будівельники нашої організації. Вислухавши ваші пропозиції по організації банного простору, ми врахуємо всі це в своїй роботі і постараємося виконати ваші побажання.

Ми постараємося знайти рішення по будівництву зрубу під ключ для самих різних варіантів вашого бюджету.

Наявність власної виробничої площадки, можливість поетапного виконання будівництва, широкий вибір різних варіантів рішень з облаштування зрубу під ключ -все це робить дану послугу доступною і затребуваною.

Зруби будинку (зруби лазні) під ключ: розрахунок вартості

Вартість зрубів під ключ розраховується в кожному конкретному випадку індивідуально. Все буде залежати від ваших побажань в плані обробки і інженерних комунікацій. Для того, щоб розрахувати остаточну вартість, варто зв’язатися з нашим консультантом по телефону або ж викликати співробітника компанії до себе на ділянку. В останньому випадку прямо на місці буде обговорений план виконання робіт та їх повна вартість.

Якщо з фінансових чи інших причин ви не можете відразу оформити замовлення на всі необхідні роботи, то існує можливість розтягнути будівництво. Це здійснюється за допомогою укладення окремих договорів на:

 • внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи
 • пристрій покрівлі
 • проведення каналізації
 • проведення водопроводу
 • установку печі або іншого нагрівального приладу

Чому вигідно замовити зруби будинку під ключ (СПБ, Москва, Калуга) в компанії «Гарант-Зруб»?

Будівництво зрубів під ключ ми здійснюємо:

швидко. Всі етапи будівництва, починаючи з заготівлі лісу і закінчуючи оздоблювальними роботами, ми виробляємо самостійно. Таким чином, від оформлення замовлення до здачі об’єкта в експлуатацію проходить мінімальну кількість часу.

якісно. Наші співробітники – це досвідчені, кваліфіковані будівельники (інженери, будівельники, теслі), які виконують свою роботу «з душею», Всі етапи робіт ведуться комплексно і узгоджено.

економно. В процесі оформлення договору ми підраховуємо вартість готового зрубу і, якщо остаточна ціна вас не влаштує, ми із задоволенням запропонуємо вам альтернативні, більш бюджетні варіанти. Наприклад, таким чином можна замінити рубку «в чашу» на більш економічну рубку «в лапу», якій з майстерністю володіють наші будівельники. Це складна технологія, але вона дозволяє зменшити кількість застосовуваної деревини, тому загальна ціна зрубу буде зменшена.

Звичайно, вирішивши зробити свій будинок під ключ, ви можете піти іншими шляхами:

всі подальші роботи ви зможете провести самостійно або за допомогою знайомих. Цей варіант, на перший погляд, може здатися досить економічним. Однак непрофесійний підхід майже напевно призведе до різних помилок, виправляти які все одно доведеться фахівцям.

доручити роботи по обробці та інженерних комунікацій будівельній бригаді «з боку». Не всі будівельники мають досвід роботи з дерев’яними зрубами, обробка яких має деякі особливості. Це означає, що є велика ймовірність розчаруватися в їх роботі і мати справу з множинними переробками.

Однак, з професійними будівельниками, які мають велику практику і готовим йти назустріч своїм замовникам, побудувати зруб під ключ без проблем буде і простіше і дешевше!

Компанія Гарант-Зруб »готова запропонувати вам виконання робіт по зведенню зрубу будинку або лазні під ключ!

Схожі новини

Залишити коментар