Зруб будинку і лазні інформація

зруб будинку

Отже, ви замовили зруб будинку, але у вас виникло резонне інтерес, як же виготовляється хороший сгрн У цій статті ми розповімо про всі тонкощі, які враховуються при створенні скелета дерев’яного будинку.

Найкращий спосіб, яким виготовляється надійний зруб будинку, це ручний. Зруб недорого можна виготовити з деревини хвойних порід – сосни або їли. Це обумовлюється щільною структурою і високою прохідністю повітря. Такий зруб буде надійно зберігати тепло, оскільки теплопровідність ялини і сосни дорівнює нулю.

Досвідчені рубщики ретельно підганяють колоду до колоди за допомогою спеціального інструменту, завдяки чому колоди получются ідеально рівними і ідентичними. До речі, ідеальний діаметр колоди, з якого кладуть зруб будинку, 22-26 сантиметрів. За допомогою сокири, пилки і Тесли в колоді вибивається паз потрібного розміру, і в результаті колоди дають надійне з’єднання, яке збереже свою щільність навіть при усадки.

Зруб будинку укладається двома поширеними способами – в чашу або в лапу. У першому випадку кути виносяться за краю конструкції, а в другому – колоди спилюють рівно по периметру стіни.

Що стосується утеплювача, то використовуються основні два види – мох або клоччя. Перевага моху в тому, що він практично не вбирає вологу і є природним антисептиком. Зруб будинку буде утеплений і найменш схильний до гниття.

Після установки, зруб будинку на деякий час залишається для усадки. А вже після неї ви можете зайнятися обробкою будинку: укладанням підлоги і пристроєм стелі, установкою дверей і вікон. Пам’ятайте, щоб зруб будинку був дійсно теплим, через рік-півтора варто проконопатити його.

Подивитися зруби будинків недорого ви можете на нашому сайті.

Виготовлення та монтаж дерев’яних будинків і бань ручної рубки.

  • Роботи ведуться родовими майстрами по споконвічно російським технологіям з соснового лісу різного діаметру.
  • Зруби збираються без єдиного цвяха, використовується природний утеплювач-мох або клоччя.
  • Різні види рубки кутів.
  • Завдяки ручному способу виробництва досягається висока точність рубки, яка не може бути досягнута за машинного способу виробництва рубаних будинків, тому що кожну колоду має свій індивідуальний природний профіль.
  • Зберігається природний захисний шар колоди чого не можна гарантувати при оцилиндровке.
  • Зруб максимально наближений до екологічно чистого продукту.
  • Приймаються замовлення як на виготовлення зрубів, так і на будівництво від нульового циклу до остаточної обробки і здачі за ключ.

З кожним клієнтом працюємо індивідуально.

Схожі новини

Залишити коментар