Збірні швидкобудуюємі каркасні будинки і будівлі Сроітельство каркасних будинків під ключ Проекти каркасних будинків Екопан

Будівництво каркасних швидко будованих будинків з компанією «Екопан-НОВОСИБИРСК»

Група компаній Екопан – Новосибірськ
вже понад 350 будинків в 15 регіонах Сибіру і Далекого сходу

Збірні швидкобудуюємі каркасні будинки і будівлі, Сроітельство каркасних будинків під ключ, Проекти каркасних будинків - Екопан

Даний сайт носить виключно інформаційний характер і не є публічною офертою, яка визначається положеннями ст.437 ГК РФ.
Для отримання докладної інформації про вартість, будь ласка, звертайтеся в офіс компанії.
Всі права захищені © 2009 – 2015 ЦК Екопан-Новосибірськ

Будівництво каркасних швидко будованих будинків з компанією «Екопан-НОВОСИБИРСК»

Група компаній «Екопан-НОВОСИБИРСК» працює на ринку малоповерхового житлового будівництва з 2008 року. Основна спеціалізація компанії – енергоефективні каркасні будинки під ключ, тобто будинки побудовані за канадською технологією будівництва малоповерхових будівель. Під терміном «каркасні будинки», в Росії, мають на увазі не тільки будинки побудовані класичним каркасним способом, а й будинки побудовані за каркасно-панельної або каркасно-щитової технологіям.

Екопан-НОВОСИБИРСК виконує будівництво каркасних будинків в Новосибірську і області, а також в сусідніх регіонах, а також відправляє будинку цієї категорії, виготовлені на заводі для самостійної збірки. Якщо Ви хочете купити каркасний будинок і не впевнені у виборі проекту, наші фахівці можуть розробити проект, що задовольняє всі Ваші побажання з «нуля», або внести зміни в проекти каркасних будинків представлених на нашому сайті в розділі «Наші проекти».

Проекти каркасних будинків «Екопан-НОВОСИБИРСК» не мають обмежень по архітектурним формам і об’ємно-планувальних рішень. Технічний та інтелектуальний потенціал компанії дозволяє будувати сучасні одноповерхові і двоповерхові будинки, будинки в вигляді циліндра, будинки – півсфери, будинки в стилі хайтек: з еркером, з другим світлом, з двома або трьома спальнями, з кабінетом і без, з панорамними вікнами і це далеко не повний перелік можливостей. Якщо Ви хочете подивитися на готові каркасні будинки в Новосибірську і збірні панельні будинки – запис на екскурсію проводитися за телефонами: (383) 349-96-59, (383) 349-96-88. Каркасні будинки для проведення екскурсій знаходяться в с. Ленінське (ОбьГес, с / г Морський). Для проведення екскурсій використовуються наступні проекти каркасних будинків: проект «Олеся-2», проект «Ольга», проект «Наталочка».

630049 Новосибірська область
місто Новосибірськ, вулиця Галещук, будинок 2, бізнес центр Два капітана,
5-ий під’їзд, 3-й поверх офіс 5.

Схожі новини

Залишити коментар