Збірні дерев’яні будинки і домокомплекти від виробника

Будівництво дерев’яних будинків під ключ

Будівництво дерев’яних будинків під ключ

Проекти будинків Збірні дерев'яні будинки і домокомплекти від виробника'яні будинки і домокомплекти від виробника ()'яні будинки і домокомплекти від виробника Побудовані будинки на продаж Збірні дерев'яні будинки і домокомплекти від виробника'яні будинки і домокомплекти від виробника ()'яні будинки і домокомплекти від виробника Наші технології Збірні дерев'яні будинки і домокомплекти від виробника'яні будинки і домокомплекти від виробника ()'яні будинки і домокомплекти від виробника

Мрієте стати ближче до природи, жити в красивому затишному будинку, побудованому з екологічно чистих матеріалів? Не готові до серйозних фінансових витрат, багаторічним будівельним роботам, а хочете швидко переїхати в комфортне і надійне нове житло? Деревина – найкращий будівельний матеріал, перевірений століттями. Дерев’яні будинки дихають, володіють унікальним мікрокліматом, в них тепло взимку і прохолодно влітку, а завдяки сучасним технологіям вони стають абсолютно безпечними і довговічними.

Збірні дерев’яні будинки під ключ в будь-якому регіоні Росії

Woodvil – великий виробничий комплекс, що пропонує збірні дерев’яні будинки за інноваційною технологією Massiv-Holz-Mauer (МНМ, Німеччина). Компанія будує малоповерхові об’єкти різної складності: від альтанок, дач, приватних котеджів і бань під ключ в Воронежі до таунхаусів, готелів, багатоквартирних будинків, адміністративних і соціальних будівель в Києві і інших регіонах Росії.

З мінімальними витратами і в короткі терміни ми зводимо красиві, комфортні і довговічні дерев’яні будинки для сезонного і цілорічного проживання. За типовими і індивідуальними проектами ми створюємо домокомплекти від виробника, які потім збираються на готовому фундаменті в термін від 3 робочих днів. Підприємство також продає якісні пиломатеріали і дерев’яні конструкції, надає послуги з обробки давальницької сировини.

Woodvil – справжнє дерев’яне житлове будівництво

Woodvil – один з лідерів дерев’яного домобудівництва Центрального Чорнозем’я, що поставляє на російський ринок продукцію європейської якості. Це єдине в регіоні підприємство повного циклу, яке контролює всі стадії виготовлення: від заготівлі пиломатеріалів і сушки деревини до доставки домокомплект і збірки будинку з панелей на ділянці замовника. Діяльність компанії відзначена премією «НАМІКС» за краще виробництво для малоповерхового житлового будівництва в дерев’яному виконанні.

При будівництві нових будинків нами використовуються тільки натуральні матеріали. Домокомплекти від виробника включають масивні стінові панелі, сходи, кроквяної-каркасну систему і елементи перекриття. Вони створюються з деревини хвойних порід: їли, і сосни, просушених спеціальних камерах так, щоб вологість не перевищувала 14 +/- 2%. Для забезпечення високої якості домокомплектов виробник регулярно проводить тендери на поставку та відбирає тільки бездоганне сировину з провідних лісових господарств північного сходу Росії.

Ручна праця при виготовленні збірних дерев’яних будинків зведений до мінімуму. Всі деталі майбутнього об’єкта, включаючи найскладніші по геометрії елементи, відрізняються винятковою точністю. Вони виготовляються на європейському обладнанні в автоматичному режимі – під управлінням спеціалізованого програмного забезпечення.

Для транспортування комплекти ретельно упаковуються в вологоізолюючий матеріал. Компанія надає консультації з усіх аспектів складання, надає послуги шефмонтажу. Ми також збираємо дерев’яні будинки в Воронежі та інших регіонах Росії силами власних будівельно-монтажних підрозділів і перевірених підрядних організацій.

Інноваційна технологія MHM

Чи можна поєднати екологічну чистоту і надійність? Обійтися без синтетичних матеріалів і токсичних хімікатів, але при цьому забезпечити високу вогнестійкість, міцність і довговічність? Massiv-Holz-Mauer – інноваційна технологія, розроблена фахівцями з Німеччини. Вона є яскравим зразком справжньої німецької якості та дозволяє зводити швидко і недорого дерев’яні будинки під ключ. що не мають аналогів по екологічності, енергоефективності та терміну експлуатації.

Будинки збираються з унікальних стінових панелей, при створенні яких не використовується клей і агресивні просочення. Висушені дошки профілюються, укладаються шарами перпендикулярно один до одного і кріпляться спеціальними алюмінієвими штифтами. Заготовки обрізаються під необхідні розміри, формуються отвори під вікна і двері, канали для кабелю і тгрн Завдяки шаруватої конструкції панелей наші збірні дерев’яні будинки не дають усадки і готові до проживання відразу після установки. Це найбільш екологічно чисте і безпечне сучасне житло, яке володіє високими антисептичними, вогнезахисними і теплоізоляційними характеристиками.

Технологія MHM допускає застосування різних видів зовнішньої і внутрішньої обробки і дозволяє створювати малоповерхові споруди будь-якої складності. Наші збірні дерев’яні будинки відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і здатні витримувати високі статичні навантаження. У них завжди ідеальний рівень вологості і не утворюється конденсат. Природна фітосередовища захищає стіни від впливу комах, появи цвілі і грибків. Таке житло комфортно і безпечно, воно не вимагає додаткової обробки хімічними складами, не пропускає шум і відображає до 98% електроізлученій.

Готові будинки і домокомплекти від виробника

На сайті компанії ви знайдете понад п’ятдесят проектів готових будинків різної площі. Вони легко адаптуються під конкретні потреби замовника і допускають безліч варіантів зовнішньої і внутрішньої обробки. Представлені в нашому каталозі проекти можна побачити «вживу», відвідавши виставкові споруди біля котеджних селищ у Воронезькій, Московській, Тульській і Калінінградській областях. Ми активно ведемо забудову в цих регіонах і також пропонуємо до продажу створені за технологією MHM житлові будинки з ділянками, вже змонтовані і готові до заселення.

Якщо вам не підходять типові рішення, в нашому проектно-конструкторському департаменті ви можете замовити розробку будівлі або споруди будь-якої складності по вашим власними ескізами. З огляду на ваші побажання, проектні і будівельні нормативи, наші фахівці розроблять повноцінний проект і допоможуть втілити в реальність вашу мрію.

Ми пропонуємо доступні розцінки на дерев’яні будинки. приймаємо в якості оплати сертифікати на материнський капітал, а також військові іпотеки. Доставка з Воронежа здійснюється в будь-який населений пункт Росії.

Життєвий цикл 150 років.

НИЗЬКА ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ домокомплекти.

Вартість доставки домокомплект власним панелевоз всього 66 рублів за 1 км.

Схожі новини

Залишити коментар