Збірні будинки з бруса будівництво проекти

Збірні будинки з бруса

Збірні будинки з бруса

Будівництво збірних будинків з бруса займає не більше 10-14 днів – особлива рубка кутів брусів скорочує час на складання будови, робить будинок надійним, тихим і продуваються. Брусові будинки мають привабливий зовнішній вигляд і доступну вартість. Вони міцні, надійні, екологічні. Ми будуємо будинки з бруса за типовими і індивідуальними проектами.

Як збирають будинку з бруса

Будь-який будинок вимагає твердого грунту, і будова з бруса не є винятком. Під будинку з бруса зазвичай роблять стрічковий монолітний або опорно-стовпчастий фундамент.

Збірні будинки з бруса: будівництво, проекти

Наша компанія будує будинки або на готових фундаментах, або самостійно виконує заливку стрічкового фундаменту.

Після усадки фундаменту можна починати збірку стінового комплекту. Безпосередньо на фундамент укладають шар тепло- і гідроізоляції. На нього встановлюють перший вінець збірного зрубу. Наступні вінці укладаються на нього один на інший. Їх перемежовують спеціальним утеплювачем – джутовим полотном, який перешкоджає продування стін. Якщо для будівництва використовується не звичайний брус, а профільований, то про щілинах між брусами можна не турбуватися. У профільованого бруса є спеціальні пази, завдяки яким вінці дуже щільно стикуються один з одним.

Компанія «Дом-Строй» пропонує будівництво будинків з бруса з перетином 150 x 150 мм. Цією товщини стін досить для збереження тепла всередині будинку, якщо температура в холодну пору року не опускається нижче – 30 ° С.

Збірні будинки з бруса: будівництво, проекти

Збірні будинки з бруса: будівництво, проекти

Після зведення стін переходять до складання даху і покриття її покрівельним матеріалом. Залежно від виду покрівлі та конфігурації даху встановлюють або відразу постійний покрівельний матеріал, або на час усадки роблять тимчасову покрівлю. У нашій компанії руберойд для тимчасової покрівлі входить у вартість будинку.

3. Фінішна обробка

До внутрішнього оздоблення будинку можна приступати лише після того, як він дасть усадку, тобто через 6 – 9 місяців після його зведення «під дах». Ви можете самостійно зайнятися оздоблювальними роботами або довірити їх нашим будівельникам. Вартість виконання робіт обмовляється окремо. Збірний будинок з бруса вимагає заміни тимчасового даху на більш тверду і довговічну. Можна рекомендувати використання черепиці.

Виконати збірку будинку під силу будь-якій людині, яка знає, з якого боку взятися за сокиру. Однак тільки професійні теслі, які побудували не один зруб, володіють усіма тонкощами дерев’яного будівництва. Майстри компанії «Дом-Строй» якісно і швидко виконують всі етапи складання брусових будинків.

готові проекти

Проект Брус-25 Збірні будинки з бруса: будівництво, проекти

Схожі новини

Залишити коментар