Вартість будинку з клеєного бруса в Києві купити готові проекти дерев’яних будинків продаж і виробництво дерев’яних швидкомонтованих будинків

Дерев’яні будинки клеєний брус

«ТАМАК» – провідне підприємство з деревообробки та дерев’яного житлового будівництва

За прогнозами експертів до 2020 року в Росії частка дерев’яного домобудівництва в загальному обсязі малоповерхового будівництва досягне 60%. Щорічно буде вводитися до 24 млн. М 2 об’єктів з дерев’яних конструкцій.

Досягнення таких темпів розвитку можливо тільки при наявності в нашій країні сучасних заводів з глибокої переробки деревини і виготовлення дерев’яних будинків високого ступеня заводської готовності.

«ТАМАК» по праву вважається одним з провідних і найбільш досвідчених підприємств в сфері індустріального дерев’яного домобудівництва в Росії і виробництва цементно-стружкових плит.

Будинки з клеєного бруса

Виробництво будинків з клеєного бруса компанією «ТАМАК» здійснюється з 2001 року. За 16 років реалізовано понад 870 об’єктів загальною площею понад 218 000 кв. м.

З 2001 року крім сертифікації в Росії, клеєний брус і технологія його виготовлення щорічно проходить перевірку якості в німецькому інституті «Otto-Graf-Institute».

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з типовими проектами, конструкторська документація на які надається клієнтам безкоштовно. Слід зазначити, що за нашим досвідом в 90% випадків проекти розробляються індивідуально під потреби замовника у власному проектно-конструкторському бюро, або у дилерів компанії.

Вартість будинку з клеєного бруса в Києві, купити готові проекти дерев'яних будинків, продаж і виробництво дерев'яних швидкомонтованих будинків'яних будинків, продаж і виробництво дерев'яних швидкомонтованих будинків ()'яних будинків, продаж і виробництво дерев'яних швидкомонтованих будинків

Цементно-стружкові плити (ЦСП ТАМАК)

Цементно-стружкові плити можуть бути одним з найважливіших елементів систем легких і міцних конструкцій в багатьох галузях будівельної індустрії. Перевага застосування ЦСП в цивільному і промисловому будівництві обумовлюється цілим набором корисних властивостей:

екологічність: до складу входить тільки органічна сировина, в ЦСП не міститься фенолу, азбесту, формальдегідних смол і інших токсичних речовин;

вогнестійкість і пожежна безпека: не запалюються і не поширюють вогонь, відсутні токсичні продукти горіння;

водостійкість, морозостійкість: можуть використовуватися в будь-яких кліматичних зонах як зовні, так і всередині приміщень протягом тривалого періоду часу;

биостойкость: не пошкоджуються грибами і цвіллю, стійкі до впливу комах без додаткової обробки;

механічна міцність: надають вертикальних і горизонтальних несучих каркасних конструкцій жорсткість, збільшують їх несучі здібності.

ЦСП ТАМАК сертифіковані як в Росії, так і в Європі. Компанія займає лідируюче місце серед виробників як в Росії, так і країнах СНД.

Також ТАМАК надає послуги

">

Схожі новини

Залишити коментар