Сучасні дачні будинки з піноблоків користуються великим попитом

Дачні будинки з піноблоків

При виборі проектування дачного будиночка, здавалося б, не повинно виникнути особливих проблем. Однак і тут є деякі нюанси. Після оформлення земельної ділянки необхідно вибрати архітектурний проект майбутнього будиночка.

Найлегше спорудити будиночок з піноблоків. Для цього знадобляться спеціальні піноблоки. Побудовані будинки з цього матеріалу мають ряд переваг: вони відмінно зберігають тепло і досить міцні.

Будівництво дачного будиночка з такого матеріалу ідеальний варіант для тих, хто бажає швидко і недорого збудувати дім. На сьогоднішній день вдома з цього матеріалу отримали широку поширеність. Вони мають великі переваги, але особливо важливим є легка вага несучих стін. Тому можна заощадити на установці полегшеного фундаменту .

Дачні будиночки, побудовані з піноблоків,довговічні і непожароопасние. Також варто враховувати і те, що даний матеріал і цегла відмінно замінюють один одного, і тому будь-який проект для будинку з піноблоків можна виконати із цегли або навпаки. Також до достоїнств пінобетону відноситься його здатність дихати, і тому в такій споруді будь-яка людина буде відчувати себе комфортно, що є важливим моментом.

На зведення будинку з піноблоків не йде багато часу. Виготовляють цей матеріал під тиском, змішуючи в необхідних пропорціях наповнювач і спеціальну піну. Потім заливають суміш в спеціальні форми і отримують піноблок. Досить тривалий термін служби не руйнує матеріал. а навпаки робить його міцніше.

Сучасні дачні будинки з піноблоків користуються великим попитом

При виборі проекту дачного або будь-якого іншого будови необхідно ретельно обмірковувати всі недоліки і переваги будівельних матеріалів. Будівництво будинку з піноблоку значно полегшує підведення комунікаційної системи. досить легко виконати в блоках дроблення каналів для прокладки систем водопроводу, опалення та електропроводки.

На відміну від цегли, пінобетон при пожежі не втрачає свою механічну міцність, а на відміну від дерева не гниє і не горить. Він повністю відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам для будівництва дачного будинку. У піноблоків цілком презентабельний вигляд, тому будинки, побудовані з цього матеріалу, не вимагають додаткової обробки .

І все ж основна перевага будинків з піноблоків те, що такі будинки можна називати кам’яними. По суті, газобетон це штучний камінь. Тому заміські будинки з пінобетону негорючі, міцні, геосейсміческі стійкі, мають довгий термін експлуатації і поєднують в собі всі переваги кам’яних будівель.

При зведенні будинків з цього матеріалу можна застосовувати спеціальний клей. Завдяки такій технології можна істотно скоротити зазор (до 2 мм) між блоками, і при цьому виключити повністю поява містків холоду. Найнадійнішим вважається цементно-піщаний розчин. проте стіни такого будинку зажадають додаткового утеплення. Обклавши фасад пенополістерольних плитами, можна буде жити в будинку цілий рік.

Сучасні дачні будинки з піноблоків користуються великим попитом

Варто відзначити, що якщо будівництво здійснюється в місцевості з температурою нижче 200 С, то необхідно утеплити додатково і покрівлю. Залежно від форми даху вибирається і тип утеплювача матеріалу.

Схожі новини

Залишити коментар