Список будівельних компаній Москви і Київській області

Забудовники Москви

Забудовники Москви

Будівельні компаній Москви і Київській області

Проект ВсеНовостройкіМоскви.рф представляє повний список забудовників, які зводять нові будинки в Києві і Київській області. На сторінці кожної будівельної організації представлено докладний опис компанії, її адреса, сайт, а також каталог об’єктів, які зводить дана організація.

Компанії-забудовники розрізняються за віком, обсягом зведених будинків і спеціалізації. Наприклад, великі будівельні компанії володіють достатніми ресурсами для того, щоб здійснювати самостійно повний цикл будівельних робіт. Такі компанії виконують всі роботи: від проектування нового житлового комплексу або будівлі до управління побудованими об’єктами нерухомості. Такі організації виступають не тільки як забудовники, а й як підрядники, генеральні підрядники, інвестори і замовники.

Нові будівельні компанії найчастіше виступають тільки в якості забудовника або замовника. Такі компанії ще тільки заробляють хорошу репутацію в якості надійної організації. Проте, нерідко молоді компанії виконують унікальні і оригінальні проекти, наприклад, займаються будівництвом елітних житлових комплексів.

Більшість великих компаній розділене на кілька дочірніх організацій. У складі таких холдингів є проектно-будівельна компанія, виробничі підприємства, власний парк техніки, керуючі організації і агентства нерухомості. Варто відзначити, що багато покупців вважають: чим більше компанія-забудовник і чим довше вона працює на ринку, тим безпечніше вкладатися в споруджуваний будинок.

Також в нашому каталозі користувачі знайдуть будівельні компанії Київській області, які зводять нові житлові будинки і комплекси в підмосковних містах. Такі компанії спеціалізуються на зведенні нових будинків економ-і комфорт-класу, а також на будівництві заміської нерухомості: котеджів і таунхаусів.

Рейтинг будівельних компаній

Портал ВсеНовостройкіМоскви.рф також пропонує до уваги користувачів рейтинг будівельних організацій. Головною особливістю нашого рейтингу є те, що його складають самі користувачі.

Якщо Ви зверталися в ті чи інші будівельні компанії, оціните рівень наданих послуг, якість і швидкість будівництва за п’ятибальною шкалою.

Ми також пропонуємо користувачам залишити відгуки про компанії-забудовників. Будь-яка московська будівельна компанія має ряд особливостей, які відомі тільки тим, хто користувався послугами цієї організації.

Допоможіть іншим користувачам нашого порталу та поділіться своїми враженнями про той чи інший забудовника!

Всі права захищені © 2017

Схожі новини

Залишити коментар