СоболСтрой дерев’яні будинки з бруса проекти будинків з бруса

Недорогі дерев’яні будинки з бруса і лазні з бруса «під ключ»

Недорогі дерев’яні будинки з бруса і лазні з бруса «під ключ». Проекти будинків з бруса і бань з бруса.

Співвітчизники, росіяни, друзі, якщо Ви задумалися про будівництво заміського житла, ми раді запропонувати Вам недорогі дерев’яні будинки з бруса і лазні з бруса за розумними цінами в Києві, Санкт-Петербурзі, Ленінградській області, ближньому і далекому під Києвом, Центральному і Північно-західному регіонах Росії!

Доступні будинку з бруса

В якості основи майбутнього будинку або лазні ми з Вами зможемо використовувати:

 • як вже готові типові проекти будинків з бруса і лазень;
 • так і змінені або доповнені за Вашим бажанням проекти будинків з бруса ;
 • або «від і до» Ваш власний індивідуальний проект будинку з бруса .

Будинки з бруса за доступною ціною

При розрахунку вартості будинку ми виходимо з мінімально можливою націнки, що дозволяє нам не допустити втрати в якості будівництва Вашого дерев’яного будинку з бруса. Ми раді запропонувати Вам дерев’яні будинки з бруса і лазні з бруса в як в «базової» (початкової) комплектації по «базовим» цінами, так і надаємо Вам можливість посилити «базову» комплектацію більш дорогими і різноманітними матеріалами та комплектуючими.

Гарантована якість будинків з бруса

Комфорт і функціональну надійність дерев’яного будинку з бруса або лазні з бруса ми забезпечуємо якісними європейськими і російськими матеріалами та комплектуючими, які пройшли сертифікацію і відповідними ГОСТами РФ, вимогам пожежної безпеки та санітарним нормам в обов’язковому порядку.

У розумні строки

Багаторічний досвід компанії «СоболСтрой» в зведенні будинків і бань в тандемі з простотою і надійністю технології будівництва дерев’яних будинків з бруса дозволяють нам в короткі терміни порадувати Вас готовим свіжозібраним красенем – будинком або красунею-лазнею, які посіли своє законне місце на Вашій ділянці. Як показує практика, в залежності від простоти проекту будинку і погодних умов Ви зможете побачити свій новенький дерев’яний будинок з бруса вже через тиждень «з хвостиком».

На договірній основі

Ми є прихильниками відкритих і зрозумілих умов будівництва, оплати, термінів і гарантій якості на дерев’яні будинки з бруса і лазні з бруса, тому прагнемо узаконити наші стосунки з Замовником і відобразити всі ключові моменти в двосторонньому договорі.

Якщо Ви вже зупинилися на типовому проекті будинку з бруса або лазні з бруса, вивчили ціни і базові комплектації бань і будинків з бруса або маєте власний проект будинку або лазні – будь ласка, звертайтеся до нас по телефону або електронній пошті і ми оточимо Вас увагою і турботою як будь-якого з наших Замовників.

10 загальновизнаних аргументів «ЗА» дерев’яні будинки з бруса – Ви отримуєте:

 1. Економію грошей як при будівництві (так як дерев’яні будинки з бруса незрівнянно дешевше кам’яних або цегельних), так і при обслуговуванні (опаленні і кондиціонуванні) будинки з бруса. так як дерев’яні будинки незрівнянно краще кам’яних утримують тепло взимку і прохолоду влітку.
 1. Збереження співвідношення ціни і якості, вигідно вкладаючи їх в нерухомість;
 2. Безпека, так як дерев’яні будинки з бруса є екологічно чистим житлом і дозволяють жити і ростити дітей здоровими.
 3. Задоволення і комфорт, так як стіни з бруса не вимагають обов’язкової обробки, а будь-який проект будинки з бруса передбачає застосування тільки якісних матеріалів і комплектуючих провідних європейських і російських виробників.
 4. Незалежність і спокій, адже у власному дерев’яному будинку з бруса не буває опівнічних дискотек за стінкою і ранкового звуку дрилі вранці, дзвінків в домофон від необізнаних Вам людей, планових та позапланових відключень гарячої води … одним словом, незалежність і спокій.
 5. Можливість поліпшення Вашої оселі, так як дерев’яні будинки з бруса повноцінно обладнуються всіма внутрішніми системами життєзабезпечення (від водопроводу, каналізації газу і електрики до новітніх автоматичних вбудованих систем прибирання та пожежогасіння), а також зовнішніми атрибутами сучасного житла (сайдинг, облицювання цеглою і декоративним каменем, штукатурка, черепичний покрівлю та багато іншого).
 6. престиж Вашого будинки з бруса підтверджений статистикою, адже 80% американців і канадців, 83% жителів Європи (країни Скандинавії) вважали за краще дерев’яні будинки з бруса. Більш того, 80% жителів всієї нашої планети віддали перевагу будинку з дерева;
 7. Можливість реалізувати Ваш архітектурний задум, створивши Ваш власний проект будинку з бруса .
 8. Свободу вибору. Тільки уявіть, що можна робити, маючи будинок з бруса.
 • обідати в будинку або на свіжому повітрі,
 • попаритися у ванній або у власній лазні,
 • провести вечір біля телевізора або біля каміна в приємній бесіді,
 • спуститися з другого поверху по сходах або з’їхати по перилах сходів,
 • виглянути у вікно затишної мансарди, вдихнути солодкуватий з липовими нотками повітря і крикнути в теплі стрекотливі цикадами сутінки літнього вечора: «Життя прекрасне!» або «Ма-ша, до-мій!» або «. І хвіртка закрити. », Та хіба мало чого ще!
 1. І нарешті, будівництво дерев’яного будинку з бруса – це частина важливої ​​місії в цьому світі – «побудувати будинок, виростити сина, посадити дерево».

Компанія «СоболСтрой» з радістю прийме Вашу заявку на будівництво дерев’яного будинку з бруса або лазні з бруса по телефону або електронній пошті, відповість на виниклі питання, допоможе визначитися з проектом будинку з бруса. його плануванням і просто із задоволенням візьме участь в Вашому житті.

вибираючи дерев’яний будинок з бруса. Ви робите правильний і розумний вибір!

174510 Новгородська область

тел: +7 (960) 206-26-81

тел: +7 (921) 209-91-30

Етапи будівництва дерев’яного будинку з бруса і оформлення договору

1. Вибір проекту будинку з бруса

На даному етапі наш Замовник вибирає проект будинку з бруса. задовольняє його вимогам зовнішньої привабливості і внутрішнього зручності і затишку. Ми пропонуємо Вашій увазі десятки готових типових проектів будинків з бруса . яким віддали перевагу основна маса наших клієнтів. Будь-який з запропонованих проектів піддається доробці, і Замовник має можливість, взявши за основу один з типових проектів будинків з бруса, змінити на свій смак майбутнє планування приміщень або привнести той чи інший зовнішній елемент майбутнього будинки з бруса. Ми також готові з радістю збудувати не типовий будинок з бруса. грунтуючись на індивідуальному проекті, підготовленому нашим Замовником. На етапі вибору проекту Замовник має можливість зупинитися на варіанті базової комплектації будинки з бруса або ж доповнити її ще більш якісними і надійними комплектуючими на вибір. Залежно від складності обраного Замовником проекту будинку з бруса і варіанти комплектації визначається вартість і терміни будівництва.

2. Оформлення договору на будівництво Вашого будинку з бруса

Другим обов’язковим етапом є укладення договору між Замовником та компанією «СоболСтрой», в якому відображаються:

«Будинок з бруса »Як об’єкт будівництва, його особливості та деталі.

 • вартість будинки з бруса. затверджена Замовником на етапі переговорів, яка не може бути змінена нашою компанією без вагомих підстав і згоди Замовника.
 • Права, обов’язки і відповідальність Замовника та компанії «СоболСтрой» в процесі будівництва будинки з бруса .
 • терміни будівництва будинки з бруса .
 • Порядок грошових взаєморозрахунків.
 • порядок здачі будинки з бруса Замовнику.
 • Об’єкти гарантії, що надається нашою компанією.

 • 3. Підготовка будівельного майданчика для будинку з бруса або лазні з бруса

  Перш ніж почати вивантаження будівельних матеріалів на ділянку і приступити до будівництва будинку з бруса ми просимо наших Замовників розчистити місце будівництва від старих будівель, каменів, залізо-бетонних конструкцій, сміття, дерев або пнів і снігу. Підготовка майданчика також вимагає горизонтального вирівнювання, яке проводиться силами Замовника.

  4. Закладка фундаменту будинку з бруса

  Залежно від типу грунту, на якому Замовник планує зведення будинки з бруса. буде закладено один з декількох видів фундаменту:

  Для чорнозему або піщаного ґрунту підійде «опорно-стовпчастий» фундамент, що входить в базову комплектацію будь-якого будинки з бруса .

 • Для торф’янистої (більш пухкою) грунту буде встановлено «стрічковий» або «плитний» фундамент.
 • Для глинистого грунту необхідний «фундамент», найбільш надійний тип фундаменту.

 • 5. «Обв’язка» вдома з бруса

  «Обв’язка» являє собою горизонтальний, виконану з бруса опору (каркас), що розміщується на фундаменті, до якої в подальшому кріпляться всі елементи споруджуваного будинки з бруса. підлоги, зовнішні і внутрішні стіни і перегородки, в свою чергу служать опорою для даху.

  6. Настил підлог, утеплення і паро-гідро ізоляція приміщення

  Пол дерев’яного будинки з бруса складається з так званої «чорнової» дошки, з якої формується нижній шар статі, шару європейського теплоізоляційного утеплювача URSA. шару паро-гідро ізоляції і «чистової» дошки, складовою верхню поверхню підлоги.

  7. Зведення стін, внутрішніх перегородок і утеплення будинку з бруса

  Далі слід спорудження та обов’язкове утеплення безпосередньо зовнішніх стін і внутрішніх перегородок будинки з бруса у відповідність до затвердженої Замовником плануванням.

  8. Зведення даху, утеплення будинку з бруса і монтаж покрівлі

  Дах аналогічно підлозі конструюється «подвійний» і дозволяє зберегти тепло за допомогою шару теплоізоляційного шару утеплювача URSA. На зовнішню частину даху монтується покрівля всесвітньо відомої марки ONDULINE, завершуючи основну частину будівництва Вашого будинки з бруса .

  9. Установка вікон і дверей

  Фінальною стадією будівництва будинки з бруса є монтаж дверей і вікон. Базова комплектація будинки з бруса включає фільончасті двері і дерев’яні подвійні зимові вікна з фурнітурою.

  10. Обробка стін будинку з бруса захисними розчинами і лаками

  За бажанням Замовника стіни дерев’яного будинку з бруса можуть бути оброблені спеціальними захисними розчинами, які виконують відразу кілька завдань:

  захист від вологи

 • захист від грибка і цвілі
 • 11. Здача будинку з бруса Замовнику

  Ваш будинок з бруса готовий, і цей факт закріплюється приймально-здавальних актом, поздоровленням нашого Замовника і врученням подарунків від компанії «СоболСтрой».

  Переваги будівництва дерев’яного будинку з бруса

  Невисока вартість будівельних матеріалів для будинки з бруса в порівнянні з кам’яним будинком дозволяє заощадити гроші Замовника.

 • Дерев’яний будинок з бруса незрівнянно легше кам’яного і не вимагає обов’язкової установки складного і дорогого фундаменту. Ця обставина, аналогічно, дозволяє заощадити гроші Замовника ще при прорахунку вартості проекту будинку з бруса. А так же значно спрощує вантажно-розвантажувальний процес на ділянці і пов’язані з ним клопоти.

  зведення будинки з бруса можливо в будь-який час року – Вам не потрібно чекати початку традиційного будівельного сезону, Ваш будинок з бруса може бути зведений і восени і взимку і вже встигне дати необхідну усадку до моменту довгоочікуваного і хвилюючого травневого в’їзду.

  Універсальність будівельного матеріалу, – дерев’яного профільованого бруса, забезпечує Вам міцність, абсолютну екологічну чистоту, відмінне теплозбереження. Виробничий сміття після будівництва будинки з бруса (Тирса і стружки) не вимагають виснажливої ​​прибирання Вашої ділянки, як це часто буває при «кам’яному» будівництві (цеглини, ж-б блоки, металева арматура, калюжки застиглого розчину і т.д.).

  Універсальність технології складання дозволяє зводити його швидко, і дає Замовнику можливість побачити готовий будинок вже через 5-6 днів в залежності від складності проекту будинку з бруса .

  Простота процесу складання будинки з бруса дозволяє не застосовувати на ділянці дорогу спеціалізовану техніку, що в свою чергу не дає додаткового подорожчання вартості будівництва будинку з бруса і дозволяє Замовнику економити гроші і пустити їх на інші господарські покупки (- шубу дружині, а то «. 3-й рік вже в одному і тому ж ходжу, інші – геть щороку, ти собі будинок з бруса, а мені. і перемкни бокс, там Кіркоров співає, ну Ле-ош. »).

  Доопрацювання та обладнання будинки з бруса системами життєзабезпечення (електрика, опалення, водопровід, каналізація та ін.) проводиться в повному обсязі і з набагато меншими затратами, ніж кам’яного будинку. Наприклад, кам’яну підлогу набагато складніше і дорожче розкрити для прокладки труб і проводки і потім акуратно закрити, ніж «подвійний» підлогу деревянние будинку з бруса. який вже має необхідну проектну порожнину.

  Переваги експлуатації дерев’яного будинку з бруса

  Строк служби дерев’яного будинку з бруса доходить до 100 років при правильній експлуатації і своєчасному догляді. В той час як будинки з бруса. облицьовані цеглою або декоративним каменем (додатково захищають дерев’яні стіни від вологи, грибка, цвілі і надмірно активного сонця), прослужать відразу декільком поколінням Вашої сім’ї.

  На відміну від кам’яних, будинки з бруса не вимагають обов’язкового початкового ремонту житлового простору. Стіни, підлога і стеля Вашої будинки з бруса спочатку рівні і приємні на дотик, будинок готовий до в’їзду, а Ви маєте можливість зайнятися внутрішньою обробкою приміщень тоді, коли вважаєте за потрібне.

  стіни будинки з бруса мають властивість «дихати», тобто пропускати через себе повітря. Така властивість дозволяє Вам не обладнувати будинок окремою системою вентиляції, – дверей, вікон і кватирок буде цілком достатньо для того, щоб у Вашому будинку з бруса завжди вільно дихалося.

  Деревина володіє куди меншим ступенем теплопровідності, ніж камінь або цегла. Тому дерев’яні будинки з бруса набагато краще за інших утримують тепло в холодну пору і зберігають прохолоду в спеку. В результаті, власники будинків з бруса мають можливість економити гроші на опаленні та кондиціонуванні свого житла.

  Компанія «СоболСтрой»

  Місія нашої компанії – нам би дуже хотілося, щоб кожен з вас, наших співвітчизників, мав можливість побудувати власний будинок, незалежно від матеріальної забезпеченості, віку, статі, національності, політичних поглядів, релігійних переконань, минулих помилок і майбутніх заслуг.
  І ми вважаємо, що, як будівельна компанія, ми існуємо для того, щоб допомогти Вам у реалізації своїх життєвих планів, частиною яких може стати побудований нами дерев’яний будинок з бруса. і відображаємо наше ставлення до Клієнтів відомими рядками:

  «. У світі, де вітрам спокою немає,
  Де буває хмарним світанок,

  Де в дорозі дальньої нам часто сниться будинок,

  Потрібно і в грозу і в снігопад,

  Щоб чийсь дуже добрий погляд,

  Чийсь дуже добрий погляд зігрівав теплом.

  Ми бажаємо щастя вам, щастя в цьому світі великому!

  Як сонце вранці, нехай воно заходить в будинок. »

  Олександр Лосєв і група «Квіти».

  … в «власний, затишний дерев’яний будинок з бруса », З широкою посмішкою додаємо ми!

  Ваша компанія «СоболСтрой».

  Внутрішні принципи компанії «СоболСтрой»:

  «Доступні будинку з бруса за доступною ціною»

  Ми не женемося за надприбутками. Будинки з бруса нашій компанії повинні бути доступні максимально можливого числа людей, тому наша торговельна націнка ніколи не буде невиправдано високою. Будинок з бруса – для кожної родини.

  «Недорогі» вдома з бруса – зовсім не означає «дешеві»

  Будинки з бруса нашій компанії повинні бути якісними і надійними. Матеріали, комплектуючі та рівень виконання будинки з бруса має відповідати внутрішньому стандарту якості. Ми не маємо права економити на якості життя Клієнта в нашому будинку з бруса .

  «Як до самих себе»

  Ми поважаємо наших співробітників, адже саме завдяки спільним зусиллям, ентузіазму, взаємної підтримки та колективного досвіду будівництва будинків з бруса ми існуємо довгі роки.

  Ми поважаємо партнерів-виробників матеріалів і комплектуючих для дерев’яних будинків з бруса і розраховуємо на їх подальше процвітання.

  Ми поважаємо конкурентів, адже не дивлячись на те, що ми по різні боки барикад, це професіонали, безумовно гідні визнання, і разом ми робимо спільну справу.

  Ми поважаємо клієнтів, які віддали перевагу нашим домівках з бруса. Клієнт – найцінніше, що є у нашій компанії. Так є і так буде.

  Схожі новини

  Залишити коментар