Скільки коштує зруб будинку під ключ вартість збірки зрубу і отримання попереднього кошторису

Скільки коштує зруб будинку під ключ

Скільки коштує зруб будинку під ключ

Скільки коштує зруб будинку під ключ - вартість збірки зрубу і отримання попереднього кошторисуБажаючи стати володарем екологічно чистого і комфортабельного будови з натуральних матеріалів, багато хто навіть не замислюються про те, яка ціна їх мрії. Саме тому більшість власників заміських ділянок так легко відмовляються від ідеї будівництва свого ідеального житла. Адже вони просто не знають скільки коштує зруб будинку під ключ. Звернувшись в компанію Екосруб для розрахунку вартості майбутньої будови, потенційний замовник отримує повну інформацію про тривалість робіт, а також вартості матеріалів і послуг майстрів.

Вибираючи між будинком на етапі зрубу або ж придбанням будови для здачі під ключ, більшість віддає перевагу першому варіанту. І як показує практика, абсолютно марно. Досить замовити розрахунок кошторису, а потім прорахувати самостійно всі витрати на пошук сторонніх бригад для виконання внутрішньої і зовнішньої обробки, проведення інженерних комунікацій. Результат виявляється вельми несподіваним для багатьох замовників. Постараємося розібратися чому.

Вартість зрубів під ключ

Скільки коштує зруб будинку під ключ - вартість збірки зрубу і отримання попереднього кошторисуСкільки коштує зруб будинку під ключ? Це питання часто задають клієнти, серйозно підходять до вибору компанії для будівництва свого майбутнього житла з натуральних матеріалів. І щоб отримати правильну відповідь слід розібратися в тому, що конкретно входить в термін під ключ.

Фахівці мають на увазі під цим поняттям можливість зайти і жити в майбутньому будинку відразу ж після здачі об’єкта клієнту. Отже, замовляючи такий проект, майбутній власник отримує на етапі здачі:

  • Готовий фундамент, що ідеально підходить до типу грунту ділянки, обраного для будівництва. Фахівці порекомендують свайно-гвинтовий або стрічковий мелкозаглубленний варіант після попереднього огляду місцевості і аналізу грунту.
  • Зведений зруб, що пройшов період усадки.
  • Будівництво даху. Це буде не просто чорновий варіант, а повноцінна покрівля, створена з використанням утеплювача і сучасних матеріалів.
  • Встановлені дверні та віконні блоки. Вони можуть бути виконані з ПВХ або ж натурального дерева.
  • Скільки коштує зруб будинку під ключ - вартість збірки зрубу і отримання попереднього кошторисуОформлення статі, перекриттів і стелі.
  • Утеплення всієї конструкції за бажанням власника.
  • Виконання опоряджувальних робіт як зовні, так і всередині будинку.
  • Проведення інженерних комунікацій: водопровідних і каналізаційних труб, електричної проводки і т.д.

Фахівці нагадують, що слід уточнювати вартість кожного виду послуг, щоб власник зміг оцінити вигоду від замовлення проекту під ключ. Компанія Екосруб надає своїм клієнтам гарантії на всі виконані роботи. А отримати таку гарантію від сторонньої бригади практично неможливо. Найчастіше низька ціна означає порівняно невисоку кваліфікацію майстрів, що призводить до додаткових витрат на виправлення недоліків.

Дізнатися скільки коштує зруб будинку під ключ можна в офісі компанії. Для цього необхідно надати проект майбутньої конструкції або ж замовити його розробку за індивідуальним побажанням замовника. Для визначення вартості далеко не останнє значення має і матеріал, який буде використовуватися при будівництві. Оцилиндрованное або рубане колоду стоять на порядок дорожче, ніж більшість видів бруса. Матеріал, який використовується для даху та тип фундаменту також здатні суттєво вплинути на остаточну вартість всього проекту.

Скільки коштує збірка будинку з бруса

Скільки коштує зруб будинку під ключ - вартість збірки зрубу і отримання попереднього кошторисуПісля зведення фундаменту фахівці приступають до наступного етапу. Це збірка зрубу. У скільки замовнику обійдеться даний етап робіт безпосередньо залежить від двох ключових чинників:

  • Обраний проект. Якщо клієнт замовив невеликий дачний будинок, то вартість збірки буде набагато нижче, ніж в разі вибору будови зі складним архітектурним рішенням.
  • Матеріал, що використовується. Якщо для будівництва буде потрібно використання важкої техніки, то сума кошторису може бути збільшена. Рубане або оциліндрованої колоди діаметром 240-400 мм зажадає залучення додаткової механізованої сили. Адже майстрам просто не вдасться самостійно підняти такі колоди на необхідний рівень і рівно встановити їх на нижчі вінці.

Як отримати попередній кошторис

Звертаючись до компанії Екосруб, потенційний клієнт може отримати всю інформацію про послуги, що надаються і терміни будівництва. Досить просто надати проект будинку і вказати оптимальний матеріал для його створення. За бажанням замовника фахівець може здешевити вартість майбутнього будинку з бруса за рахунок внесення незначних змін до конструкції.

Скільки коштує зруб будинку під ключ - вартість збірки зрубу і отримання попереднього кошторису

Скільки кубів профільованого бруса потрібно на будинок

Скільки коштує зруб будинку під ключ - вартість збірки зрубу і отримання попереднього кошторису

Вартість матеріалів для будівництва будинку з бруса

Схожі новини

Залишити коментар