Скільки коштує побудувати каркасний будинок

Скільки коштує побудувати каркасний будинок

Скільки коштує побудувати каркасний будинок Скільки коштує побудувати каркасний будинок, напевно, цим питанням задавалися всі, хоча б раз в житті. Розглянемо кілька варіантів будівництва каркасних будинків.

Будинок до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

На цю суму можна побудувати невеликий каркасний будинок, його житлова площа не перевищуватиме 50 м2. Однак будинок буде одноповерховим і швидше за все навіть без мансарди, так як облаштування мансарди зажадає ще пару сотень тисяч, а це в даному випадку неможливо. недоліком такого «недорогого» каркасного будинку можна вважати те, що в проекті зазвичай передбачені низькі стелі, а шар утеплювача мінімальний, фундамент знаходиться на простих блоках з бетону. Робимо висновок, на таку суму можна побудувати відмінний каркасний дачний будинок. Опалення в даному випадку буде передбачено електричним обладнанням, так що жити в будинку в зимову пору року буде складно і практично неможливо.

Скільки коштує побудувати каркасний будинок

Будинок до 1 мільйона рублів

Якщо у вас є мільйон рублів, то можна побудувати непоганий економічний варіант каркасного будинку з площею до 70 м2. Однак в даному будинку не будуть передбачені балкони, слухові вікна, еркери, а за своїми формами він буде типовим. Що стосується комунікацій, то вони мінімальні, як і кількість несучих стін. Тут найголовніше вибрати правильний проект, так як від нього залежить багато чого, також можна дозволити собі заощадити на деяких деталях. Наприклад, можна придбати вже були у вжитку двері і вікна, що дасть відчутну економію.

Будинок до 1,5 мільйонів рублів

За таку вартість можна побудувати каркасний будинок до 100 м2, його можна сміливо назвати економічним варіантом з усіма зручностями. Маючи даний бюджет можна використовувати всі сучасні, але недорогі будівельні матеріали. Але все ж доведеться економити на деяких дрібницях, які не будуть сильно помітними при повсякденному житті.

Будинок до 2,5 мільйонів рублів

На цю суму можна дозволити побудувати повноцінну каркасну конструкцію з житловою площею до 130 м2. Жити в такому будинку можна цілий рік, однак деякі незначні незручності все ж будуть зустрічатися, например не буде архітектурного вишуканості, радіатори опалення будуть простими, а не сучасними, також будуть використовуватися середні в ціновій категорії будівельні матеріали.

Будинок більше 2,5 мільйонів рублів

На суму понад 2,5 мільйона можна дозволити собі побудувати відмінний каркасний будинок за ексклюзивним проектом, правда варто зауважити, що володіючи даною сумою, рідко хто збирається будувати будинок своїми силами. Тому бюджет тут виходить далеко за кілька мільйонів рублів, але будинок будується на довгі десятиліття і буде відмінним місцем для постійного проживання. Думаємо ви тепер приблизно розумієте скільки коштує побудувати каркасний будинок і ціновий діапазон.

Схожі новини

Залишити коментар