Скільки коштує побудувати дерев’яний будинок калькулятор розрахунку будівництва будинку

Калькулятор вартості будівництва будинку

Калькулятор вартості будівництва будинку

Найдешевші і швидкі будинку в наші дні можна будувати з бруса і трохи дорожче з колоди. Для того щоб дізнатися скільки коштує побудувати будинок вашої мрії, уважно заповніть форму заявки нижче і ви безкоштовно отримаєте максимально детальний кошторис, а також інформацію про терміни будівництва на свою електронну пошту.

Інструкція при необхідності:

 • Заповніть параметри дерев’яного будинку, якщо в чомусь сумніваєтеся, залиште порожніми.
 • Є власні фотографії вподобаного будинку або плани зі сторонніх сайтів, прикріпіть їх внизу форми-заявки, натиснувши кнопку «Виберіть файл».
 • Вкажіть своє ім’я та адресу електронної пошти та телефон для отримання готового розрахунку (короткої кошторису).
 • Натисніть кнопку «Відправити».
 • Наш фахівець відповість на вашу електронну пошту протягом 12 робочих годин.
 • Отримана Вами кошторис буде є основою для укладення Договору, це означає, що ми візьмемося побудувати будинок за вказаними параметрами за фіксовану вартість.
 • Залишилися питання – телефонуйте!

Скільки коштує побудувати будинок?

Протягом багатьох століть будівництво будинку це було серйозне і зважене рішення, яке приймалося на сімейній раді. У всі часи побудувати будинок – це означало закласти основу для нового вогнища, де будуть народжуватися і рости діти, жити батьки і гостювати близькі. Тому варто відразу розрахувати відразу кошторисні витрати – від вартості проектної документації до проведення оздоблювальних робіт в будинку або створення ландшафтного дизайну на присадибній ділянці. З самого початку потрібно точно з’ясувати, що дешева робоча сила це далеко не найкращий варіант виконання робіт. Недорого – далеко не завжди якісно і міцно, як всі думають. Відмінність нашого пропозиції полягає в тому, що всі послуги включені в суму оплати за проект, а роботи виконуються відповідно до архітектурним планом.

Якісні відмінності профільованого бруса

Коли забудовник твердо приймає рішення про те, що найкращим і перевіреним способом все ж побудувати будинок, вдавшись до допомоги фахівців, приходить час ескізного етапу. Наша компанія пропонує наступний варіант – клієнт вибирає матеріал, наприклад побудувати будинок з натурального дерева, а наші дизайнери і проектувальники знайомлять з наявними типовими розробками проектів щодо даного типу матеріалу. Таким чином, навіть самий невигадливий і аматорський ескіз може перетворитися в витончений терем в старовинному стилі або сучасний стильний котедж.

 • Наші фахівці надають допомогу на різних етапах будівництва, не залежно від того, замовлення надійшло з далекого столичного передмістя, з Костроми, Ярославля, Іваново, Володимира і т.д. або найпрестижнішого району Москви.
 • Чи не задовольняючись словесної заявкою на виконання робіт, на всі об’єкти виїжджає наш фахівець з виробництва вимірів і розмітці плану абсолютно безкоштовно.

Тому побудувати будинок з профільованого бруса настільки ж недорого в нашій компанії, як і з інших видів, наприклад:

 1. струганий брус з хвойних порід дерева;
 2. рубане натуральне колоду;
 3. оциліндрованої колоди;
 4. пилений тип бруса, найбільш широко застосовуваний в дачному будівництві.

Все просто замовити будівництво у наших професійних бригад будівельників. Допомога і кваліфікована консультація, гарантія якості – ось основні принципи нашої діяльності.

Надішліть проект з іншого сайту і ми побудуємо його дешевше. Розрахунок власного проекту Власна лісозаготівля, виробництво бруса – працюємо без посередників! Фіксовані ціни і терміни будівництва!

Схожі новини

Залишити коментар